ŻAK
Żak F1 – grupa A
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 5:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 4:0 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
KS AVIA KAMIONKI II | 0:1 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
MKS ILANKA RZEPIN I | 2:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 4:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 6:2 | KS AVIA KAMIONKI II |
MKS ILANKA RZEPIN I | 4:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 2:2 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 6:1 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
MKS ILANKA RZEPIN I | 4:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
KS AVIA KAMIONKI II | 1:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 0:3 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
MKS ILANKA RZEPIN I | 3:2 | KS AVIA KAMIONKI II |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 0:7 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 6:0 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 4:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
KS AVIA KAMIONKI II | 0:5 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
MKS ILANKA RZEPIN I | 1:6 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
MKS ILANKA RZEPIN I | 1:3 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS AVIA KAMIONKI II | 1:4 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 1:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 18 | 29:2 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 15 | 27:9 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. MKS ILANKA RZEPIN I | 12 | 15:13 | baraże |
4. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 7 | 11:14 | baraże |
5. WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 5 | 4:18 | baraże |
6. OSKF ORZEŁ SIDZINA | 2 | 4:10 | baraże |
7. KS AVIA KAMIONKI II | 1 | 6:20 | baraże |
Żak F1 – grupa B
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 2:0 | GKS SPARTA RUDNA |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 4:2 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 1:1 | KS AVIA KAMIONKI I |
GKS SPARTA RUDNA | 0:4 | KS AVIA KAMIONKI I |
MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:0 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:6 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 7:0 | GKS SPARTA RUDNA |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 1:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
KS AVIA KAMIONKI I | 3:3 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 2:0 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 0:3 | KS AVIA KAMIONKI I |
GKS SPARTA RUDNA | 0:6 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 8:0 | GKS SPARTA RUDNA |
KS AVIA KAMIONKI I | 1:2 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE |
MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 5:1 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 15 | 21:4 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 10 | 17:8 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. KS AVIA KAMIONKI I | 8 | 12:6 | baraże |
4. KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 7 | 10:4 | baraże |
5. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 3 | 4:15 | baraże |
6. GKS SPARTA RUDNA | 0 | 0:27 | baraże |
Żak F2 – grupa C
UKS PIEŃSK | 1:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
DĄB POTULICE | 2:3 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
MKS ILANKA RZEPIN II | 0:2 | HUTNIK SZCZECIN |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 1:4 | HUTNIK SZCZECIN |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 8:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
UKS PIEŃSK | 0:3 | DĄB POTULICE |
DĄB POTULICE | 8:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
MKS ILANKA RZEPIN II | 1:3 | UKS PIEŃSK |
HUTNIK SZCZECIN | 0:5 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 1:5 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
UKS PIEŃSK | 0:0 | HUTNIK SZCZECIN |
DĄB POTULICE | 4:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
MKS ILANKA RZEPIN II | 4:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
HUTNIK SZCZECIN | 1:2 | DĄB POTULICE |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 9:2 | UKS PIEŃSK |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 15 | 30:5 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. DĄB POTULICE | 12 | 19:4 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. HUTNIK SZCZECIN | 7 | 7:8 | baraże |
4. UKS PIEŃSK | 7 | 6:13 | baraże |
5. MKS ILANKA RZEPIN II | 3 | 5:17 | baraże |
6. KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 0 | 2:22 | baraże |
Żak F1 – grupa I Mistrzowska
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 1:0 | DĄB POTULICE |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 1:2 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 3:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
DĄB POTULICE | 1:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:2 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 2:0 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 3:0 | DĄB POTULICE |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 1:3 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 1:2 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
DĄB POTULICE | 1:3 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 3:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 0:1 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 2:0 | DĄB POTULICE |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 0:1 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 0:2 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 15 | 11:1 | 1/4 Finału |
2. UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 10 | 9:5 | 1/4 Finału |
3. MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 10 | 9:7 | 1/4 Finału |
4. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 6 | 5:5 | 1/4 Finału |
5. DĄB POTULICE | 3 | 2:9 | 1/4 Finału |
6. KS POLONIA ŚRODA WLKP. I | 0 | 1:10 | 1/4 Finału |
Żak F1 – grupa II Baraże
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 0:0 | KS AVIA KAMIONKI II |
HUTNIK SZCZECIN | 5:0 | GKS SPARTA RUDNA |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 1:2 | MKS ILANKA RZEPIN II |
GKS SPARTA RUDNA | 0:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
KS AVIA KAMIONKI II | 2:2 | HUTNIK SZCZECIN |
MKS ILANKA RZEPIN I | 3:0 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
HUTNIK SZCZECIN | 1:0 | MKS ILANKA RZEPIN I |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 1:1 | KS AVIA KAMIONKI II |
MKS ILANKA RZEPIN II | 0:3 | GKS SPARTA RUDNA |
KS AVIA KAMIONKI II | 3:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
MKS ILANKA RZEPIN I | 1:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 3:1 | HUTNIK SZCZECIN |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 0:6 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
MKS ILANKA RZEPIN II | 0:4 | MKS ILANKA RZEPIN I |
GKS SPARTA RUDNA | 1:2 | KS AVIA KAMIONKI II |
MKS ILANKA RZEPIN I | 7:0 | GKS SPARTA RUDNA |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 8:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
HUTNIK SZCZECIN | 2:4 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
MKS ILANKA RZEPIN II | 0:5 | HUTNIK SZCZECIN |
GKS SPARTA RUDNA | 0:4 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
KS AVIA KAMIONKI II | 0:7 | MKS ILANKA RZEPIN I |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. MKS ILANKA RZEPIN I | 15 | 22:1 | 1/4 Finału |
2. KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 13 | 21:4 | Puchar Neptuna |
3. HUTNIK SZCZECIN | 10 | 16:9 | Puchar Neptuna |
4. KS AVIA KAMIONKI II | 9 | 8:11 | Puchar Neptuna |
5. WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 5 | 6:12 | Puchar Posejdona |
6. GKS SPARTA RUDNA | 4 | 4:18 | Puchar Posejdona |
7. MKS ILANKA RZEPIN II | 3 | 2:24 | Puchar Posejdona |
Żak F1 – grupa III Baraże
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 10:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 3:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
KS AVIA KAMIONKI I | 2:0 | UKS PIEŃSK |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 0:4 | UKS PIEŃSK |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 0:4 | KS AVIA KAMIONKI I |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 2:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 4:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
KS AVIA KAMIONKI I | 6:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
UKS PIEŃSK | 1:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 0:6 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 3:1 | UKS PIEŃSK |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 1:2 | KS AVIA KAMIONKI I |
KS AVIA KAMIONKI I | 10:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
UKS PIEŃSK | 4:2 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. KS AVIA KAMIONKI I | 15 | 24:1 | 1/4 Finału |
2. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 10 | 16:9 | Puchar Neptuna |
3. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 7 | 9:9 | Puchar Neptuna |
4. UKS PIEŃSK | 6 | 10:9 | Puchar Neptuna |
5. OSKF ORZEŁ SIDZINA | 6 | 11:8 | Puchar Posejdona |
6. KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 0 | 0:34 | Puchar Posejdona |
Żak F1 – Puchar Posejdona (o miejsca 15-19)
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 6:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
GKS SPARTA RUDNA | 1:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 6:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
MKS ILANKA RZEPIN II | 3:1 | GKS SPARTA RUDNA |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 5:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 2:0 | GKS SPARTA RUDNA |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 3:1 | MKS ILANKA RZEPIN II |
GKS SPARTA RUDNA | 4:2 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 3:1 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 2:0 | MKS ILANKA RZEPIN II |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 12 | 17:1 | 15 |
2. OSKF ORZEŁ SIDZINA | 7 | 10:5 | 16 |
3. GKS SPARTA RUDNA | 4 | 6:8 | 17 |
4. KS POLONIA ŚRODA WLKP. II | 3 | 4:15 | 18 |
5. MKS ILANKA RZEPIN II | 3 | 4:12 | 19 |
Żak F1 – Puchar Neptuna (o miejsca 9-14)
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 11:1 | UKS PIEŃSK |
HUTNIK SZCZECIN | 2:6 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
KS AVIA KAMIONKI II | 1:1 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 3:1 | HUTNIK SZCZECIN |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 1:0 | KS AVIA KAMIONKI II |
UKS PIEŃSK | 0:3 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
HUTNIK SZCZECIN | 4:0 | UKS PIEŃSK |
KS AVIA KAMIONKI II | 0:2 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 2:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
UKS PIEŃSK | 0:7 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 1:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
HUTNIK SZCZECIN | 3:1 | KS AVIA KAMIONKI II |
KS AVIA KAMIONKI II | 4:2 | UKS PIEŃSK |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 0:0 | HUTNIK SZCZECIN |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 2:3 | KS CUIAVIA INOWROCŁAW |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 15 | 20:5 | 9 |
2. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 9 | 16:7 | 10 |
3. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 8 | 6:1 | 11 |
4. HUTNIK SZCZECIN | 7 | 10:10 | 12 |
5. KS AVIA KAMIONKI II | 4 | 6:9 | 13 |
6. UKS PIEŃSK | 0 | 3:29 | 14 |
Żak F1 – Faza Finałowa (o miejsca 1-8)
1/4 Finału
ćw.1 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 3:0 | KS AVIA KAMIONKI I |
ćw.2 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 5:0 | DĄB POTULICE |
ćw.3 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 5:3 | MKS ILANKA RZEPIN I |
ćw.4 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN | 5:4 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z 1/4 Finału)
KS AVIA KAMIONKI I | 5:1 | DĄB POTULICE |
MKS ILANKA RZEPIN I | 3:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
1/2 Finału (wygrani z 1/4 Finału)
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 1:6 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
UKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 3:0 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
Mecz o 7 miejsce
DĄB POTULICE | 2:2 k.0:1 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
Mecz o 5 miejsce
KS AVIA KAMIONKI I | 3:1 | MKS ILANKA RZEPIN I |
Mecz o 3 miejsce
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 2:4 | MKS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
Finał
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 1:5 | UKS GÓRKI ŚLĄSKIE |
MVP w kat. Żak |
MAKSYMILIAN RIMER |
Klasyfikacja końcowa w kat. Żak F2 |
1. KS POLONIA ŚRODA WLKP. I |
2. HUTNIK SZCZECIN |
3. UKS PIEŃSK |
4. MKS ILANKA RZEPIN II |
5. KS POLONIA ŚRODA WLKP. II |
ORLIK
Orlik E1 – grupa A
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 3:2 | POGOŃ SZCZECIN II |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 3:1 | MKS ILANKA RZEPIN |
UKS PIEŃSK I | 5:2 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
POGOŃ SZCZECIN I | 8:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
GKS SPARTA RUDNA | 0:4 | SALOS BRUSY |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 2:1 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 14:2 | GKS SPARTA RUDNA |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA | 0:1 | POGOŃ SZCZECIN I |
MKS ILANKA RZEPIN | 3:0 | UKS PIEŃSK I |
POGOŃ SZCZECIN II | 0:1 | SALOS BRUSY |
GKS SPARTA RUDNA | 2:9 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
POGOŃ SZCZECIN I | 2:1 | MKS ILANKA RZEPIN |
SALOS BRUSY | 4:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 1:5 | POGOŃ SZCZECIN II |
UKS PIEŃSK I | 2:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
POGOŃ SZCZECIN II | 10:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
MKS ILANKA RZEPIN | 11:0 | GKS SPARTA RUDNA |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA | 6:1 | SALOS BRUSY |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 3:5 | POGOŃ SZCZECIN I |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 2:1 | UKS PIEŃSK I |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 0:5 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
POGOŃ SZCZECIN I | 6:1 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
GKS SPARTA RUDNA | 2:11 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
SALOS BRUSY | 1:2 | MKS ILANKA RZEPIN |
UKS PIEŃSK I | 1:3 | POGOŃ SZCZECIN II |
MKS ILANKA RZEPIN | 1:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:2 | SALOS BRUSY |
POGOŃ SZCZECIN II | 2:2 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 3:0 | GKS SPARTA RUDNA |
UKS PIEŃSK I | 2:8 | POGOŃ SZCZECIN I |
POGOŃ SZCZECIN I | 6:0 | POGOŃ SZCZECIN II |
GKS SPARTA RUDNA | 3:8 | UKS PIEŃSK I |
SALOS BRUSY | 1:0 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 1:4 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA | 0:0 | MKS ILANKA RZEPIN |
POGOŃ SZCZECIN I | 22:1 | GKS SPARTA RUDNA |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:1 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 0:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
UKS PIEŃSK I | 4:3 | SALOS BRUSY |
POGOŃ SZCZECIN II | 4:0 | MKS ILANKA RZEPIN |
SALOS BRUSY | 3:6 | POGOŃ SZCZECIN I |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 1:5 | UKS PIEŃSK I |
GKS SPARTA RUDNA | 0:10 | POGOŃ SZCZECIN II |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA | 6:2 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
MKS ILANKA RZEPIN | 1:3 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. POGOŃ SZCZECIN I | 27 | 64:12 | 1/4 Finału |
2. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 17 | 30:17 | 1/4 Finału |
3. POGOŃ SZCZECIN II | 16 | 36:15 | 1/4 Finału |
4. AP BŁEKITNI OWIŃSKA | 15 | 31:14 | 1/4 Finału |
5. SALOS BRUSY | 15 | 20:20 | Puchar Neptuna |
6. UKS PIEŃSK I | 13 | 23:32 | Puchar Neptuna |
7. MKS ILANKA RZEPIN | 11 | 20:15 | Puchar Neptuna |
8. KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 10 | 18:17 | Puchar Posejdona |
9. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 5 | 20:39 | Puchar Posejdona |
10. GKS SPARTA RUDNA | 0 | 10:92 | Puchar Posejdona |
Orlik E2 – grupa B
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 6:6 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
MFS GDAŃSK | 2:1 | UKS PIEŃSK II |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 4:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 4:0 | APR INOWROCŁAW |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 0:3 | MFS GDAŃSK |
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 3:8 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
APR INOWROCŁAW | 1:4 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
UKS PIEŃSK II | 3:1 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 5:2 | AP WARTA GORZÓW WLKP. |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 8:3 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 2:7 | UKS PIEŃSK II |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 5:2 | APR INOWROCŁAW |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 4:3 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 5:2 | APR INOWROCŁAW |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 0:0 | MFS GDAŃSK |
UKS PIEŃSK II | 2:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
MFS GDAŃSK | 9:1 | AP WARTA GORZÓW WLKP. |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 2:0 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 4:2 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
APR INOWROCŁAW | 1:7 | UKS PIEŃSK II |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 5:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 2:7 | UKS PIEŃSK II |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 1:5 | APR INOWROCŁAW |
MFS GDAŃSK | 3:4 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 5:2 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
UKS PIEŃSK II | 11:2 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 2:1 | AP WARTA GORZÓW WLKP. |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 1:9 | MFS GDAŃSK |
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 10:2 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 3:0 | APR INOWROCŁAW |
MFS GDAŃSK | 3:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 6:1 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
UKS PIEŃSK II | 1:3 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
APR INOWROCŁAW | 0:5 | MFS GDAŃSK |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 0:4 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 4:5 | AP WARTA GORZÓW WLKP. |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 21 | 31:11 | 1/4 Finału |
2. MFS GDAŃSK | 19 | 34:8 | 1/4 Finału |
3. UKS PIEŃSK II | 18 | 29:14 | 1/4 Finału |
4. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 14 | 24:16 | 1/4 Finału |
5. AP DRAWSKO POMORSKIE | 12 | 25:22 | Puchar Neptuna |
6. AP WARTA GORZÓW WLKP. | 9 | 25:39 | Puchar Neptuna |
7. WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 6 | 19:38 | Puchar Neptuna |
8. OSKF ORZEŁ SIDZINA | 4 | 20:50 | Puchar Posejdona |
9. APR INOWROCŁAW | 3 | 11:34 | Puchar Posejdona |
Orlik E1 – Puchar Posejdona (o miejsca 15-19)
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 5:0 | APR INOWROCŁAW |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 3:3 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 2:1 | GKS SPARTA RUDNA |
APR INOWROCŁAW | 1:6 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 3:0 | GKS SPARTA RUDNA |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 5:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI |
OSKF ORZEŁ SIDZINA | 3:0 | APR INOWROCŁAW |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 2:1 | GKS SPARTA RUDNA |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 4:0 | OSKF ORZEŁ SIDZINA |
GKS SPARTA RUDNA | 1:3 | APR INOWROCŁAW |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 12 | 16:1 | 15 |
2. OSKF ORZEŁ SIDZINA | 7 | 9:7 | 16 |
3. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 7 | 11:10 | 17 |
4. APR INOWROCŁAW | 3 | 4:15 | 18 |
5. GKS SPARTA RUDNA | 0 | 3:10 | 19 |
Orlik E1 – Puchar Neptuna (o miejsca 9-14)
Grupa X
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 0:6 | MKS ILANKA RZEPIN |
SALOS BRUSY | 0:2 | MKS ILANKA RZEPIN |
SALOS BRUSY | 2:1 | AP WARTA GORZÓW WLKP. |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. MKS ILANKA RZEPIN | 6 | 8:0 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Neptuna |
2. SALOS BRUSY | 3 | 2:3 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Neptuna |
3. AP WARTA GORZÓW WLKP. | 0 | 1:8 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Neptuna |
Grupa Y
UKS PIEŃSK I | 5:1 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 6:0 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 1:2 | UKS PIEŃSK I |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. UKS PIEŃSK | 6 | 7:2 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Neptuna |
2. AP DRAWSKO POMORSKIE | 3 | 7:2 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Neptuna |
3. WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 0 | 1:11 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Neptuna |
Mecz o 5 miejsce
AP WARTA GORZÓW WLKP. | 1:2 | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL |
Mecz o 3 miejsce
SALOS BRUSY | 2:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
Finał
MKS ILANKA RZEPIN | 2:1 | UKS PIEŃSK |
Orlik E1 – Faza Finałowa (o miejsca 1-8)
1/4 Finału
ćw.1 | POGOŃ SZCZECIN I | 7:1 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
ćw.2 | POGOŃ SZCZECIN II | 3:1 | MFS GDAŃSK |
ćw.3 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:2 | UKS PIEŃSK II |
ćw.4 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA | 3:0 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z 1/4 Finału)
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 1:2 | MFS GDAŃSK |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 9:0 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
1/2 Finału (wygrani z 1/4 Finału)
POGOŃ SZCZECIN I | 5:4 | POGOŃ SZCZECIN II |
UKS PIEŃSK II | 0:2 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA |
Mecz o 7 miejsce
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 5:1 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
Mecz o 5 miejsce
MFS GDAŃSK | 0:4 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
Mecz o 3 miejsce
POGOŃ SZCZECIN II | 4:1 | UKS PIEŃSK II |
Finał
POGOŃ SZCZECIN I | 2:2 k.0:2 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA |
MVP w kat. Orlik |
SEWERYN WRÓBEL |
Klasyfikacja końcowa w kat. Orlik E2 |
1. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
2. MFS GDAŃSK |
3. UKS PIEŃSK II |
4. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
5. AP DRAWSKO POMORSKIE |
6. AP WARTA GORZÓW WLKP. |
7. WYBREŻE REWALSKIE REWAL |
8. OSKF ORZEŁ SIDZINA |
9. APR INOWROCŁAW |
Młodzik
Młodzik – grupa A
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 2:1 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
DĄB POTULICE | 0:1 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. |
SALOS BRUSY | 2:0 | DĄB POTULICE |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 0:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 0:3 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
SALOS BRUSY | 3:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 4:1 | DĄB POTULICE |
SALOS BRUSY | 4:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 0:2 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 4:0 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. |
DĄB POTULICE | 0:6 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 1:0 | DĄB POTULICE |
SALOS BRUSY | 0:0 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
SALOS BRUSY | 0:2 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 0:1 | KS POLONIA ŚRODA WLKP. |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. GÓRNIK ŁĘCZYCA | 12 | 14:2 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. SALOS BRUSY | 10 | 9:3 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 10 | 8-4 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
4. KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 6 | 2:11 | Puchar Neptuna |
5. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 5 | 4:4 | Puchar Neptuna |
6. DĄB POTULICE | 0 | 1:14 | Puchar Neptuna |
Młodzik – grupa B
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 4:0 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 3:1 | KS WDA LIPUSZ |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 0:3 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 0:4 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
KS WDA LIPUSZ | 0:4 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 1:1 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
KS WDA LIPUSZ | 1:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 1:0 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 3:0 | KS WDA LIPUSZ |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 10:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 10 | 9:2 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 9 | 17:2 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 7 | 8:4 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
4. KS WDA LIPUSZ | 1 | 2:11 | Puchar Neptuna |
5. AP DRAWSKO POMORSKIE | 1 | 2:19 | Puchar Neptuna |
Młodzik – grupa C
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 0:1 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 1:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
GKS SPARTA RUDNA | 3:1 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 4:0 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 2:1 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
GKS SPARTA RUDNA | 3:0 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 4:0 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
GKS SPARTA RUDNA | 0:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 6:1 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 1:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 0:6 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 0:1 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
GKS SPARTA RUDNA | 0:4 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I |
GKS SPARTA RUDNA | 1:0 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 4:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 15 | 22:1 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
2. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 9 | 6:7 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
3. GKS SPARTA RUDNA | 9 | 7:7 | awans do Grupy Mistrzowskiej |
4. AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 6 | 9:9 | Puchar Neptuna |
5. OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 3 | 3:15 | Puchar Neptuna |
6. KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 3 | 1:9 | Puchar Neptuna |
Młodzik – Puchar Neptuna (o miejsca 10-17)
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 2:2 | DĄB POTULICE |
KS WDA LIPUSZ | 0:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 2:0 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 5:1 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 0:0 | KS WDA LIPUSZ |
DĄB POTULICE | 1:1 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 1:2 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 2:0 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 1:3 | AP DRAWSKO POMORSKIE |
DĄB POTULICE | 1:0 | KS WDA LIPUSZ |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 5:0 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 0:0 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 0:9 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
DĄB POTULICE | 0:5 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
KS WDA LIPUSZ | 0:3 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 0:2 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 0:2 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
DĄB POTULICE | 0:11 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
KS WDA LIPUSZ | 0:5 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 0:3 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 0:3 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
DĄB POTULICE | 0:1 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
KS WDA LIPUSZ | 0:4 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 0:6 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 1:0 | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA |
DĄB POTULICE | 0:5 | CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK |
KS WDA LIPUSZ | 0:10 | AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I |
AP DRAWSKO POMORSKIE | 1:3 | OTPS WINOGRADY POZNAŃ |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. AP BŁĘKITNI OWIŃSKA I | 18 | 44:2 | 10 |
2. OTPS WINOGRADY POZNAŃ | 16 | 16:3 | 11 |
3. KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 16 | 14:3 | 12 |
4. CKS ZDRÓJ CIECHOCINEK | 12 | 16:12 | 13 |
5. AP DRAWSKO POMORSKIE | 7 | 6:16 | 14 |
6. KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 5 | 4:19 | 15 |
7. DĄB POTULICE | 5 | 4:25 | 16 |
8. KS WDA LIPUSZ | 1 | 0:24 | 17 |
Młodzik – Grupa Mistrzowska (o miejsca 1-9)
GÓRNIK ŁĘCZYCA | 2:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
SALOS BRUSY | 1:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 0:0 | FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 0:2 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 6:2 | SALOS BRUSY |
GKS SPARTA RUDNA | 2:1 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 2:0 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 6:2 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
GÓRNIK ŁĘCZYCA | 2:1 | GKS SPARTA RUDNA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 2:1 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 0:4 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 0:0 | FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
GÓRNIK ŁĘCZYCA | 0:1 | SALOS BRUSY |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 2:1 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 4:2 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
GKS SPARTA RUDNA | 0:1 | FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
SALOS BRUSY | 1:3 | GKS SPARTA RUDNA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 0:3 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 4:0 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 0:1 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I |
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 1:3 | FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
GKS SPARTA RUDNA | 0:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I |
GÓRNIK ŁĘCZYCA | 1:0 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
SALOS BRUSY | 0:2 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 0:2 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 1:1 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 1:4 | GKS SPARTA RUDNA |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 1:0 | SALOS BRUSY |
GKS SPARTA RUDNA | 7:2 | UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE |
GÓRNIK ŁĘCZYCA | 1:0 | FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
SALOS BRUSY | 1:5 | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 0:4 | AP BŁEKITNI OWIŃSKA II |
AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 1:1 | GÓRNIK ŁĘCZYCA |
FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 2:0 | SALOS BRUSY |
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 1:0 | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
AP BŁEKITNI OWIŃSKA II | 0:0 | GKS SPARTA RUDNA |
Miejsce/Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. GÓRNIK ŁĘCZYCA | 17 | 12:5 | 1 |
2. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 15 | 17:7 | 2 |
3. FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ | 14 | 8:3 | 3 |
4. GKS SPARTA RUDNA | 14 | 17:8 | 4 |
5. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 13 | 15:3 | 5 |
6. UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE | 8 | 15:22 | 6 |
7. AP BŁĘKITNI OWIŃSKA II | 7 | 7:12 | 7 |
8. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 7 | 7:19 | 8 |
9. SALOS BRUSY | 6 | 6:19 | 9 |
MVP w kat. Młodzik |
KACPER HOLEK |
Klasyfikacja końcowa w kat. Młodzik D2 |
1. GÓRNIK ŁĘCZYCA |
2. OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW |
3. FKS WISŁA FORDON BYDGOSZCZ |
4. AP BŁĘKITNI OWIŃSKA II |
5. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II |
6. SALOS BRUSY |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl