GRUPA A
24 września 2021 – piątek
1 KOLEJKA
boisko nr 1
15.00 HUTNIK WARSZAWA – UKS GOL GBRODNICA 1:7
boisko nr 2
15.00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – KS ŁOMIANKI 6:1
boisko nr 3
15.00 TUCHOLANKA TUCHOLA II – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 0:9
boisko nr 4
15.00 ENERGA GRYF SŁUPSK – AP REISSA PIŁA 1:4
2 KOLEJKA
boisko nr 1
15.55 UKS GOL GBRODNICA – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 4:0
boisko nr 2
15.55 HUTNIK WARSZAWA – KS ŁOMIANKI 3:1
boisko nr 3
15.55 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – AP REISSA PIŁA 5:0
boisko nr 4
15.55 TUCHOLANKA TUCHOLA II – ENERGA GRYF SŁUPSK 1:4
25 września 2021 – sobota
3 KOLEJKA
boisko nr 1
8.50 KS ŁOMIANKI – AP REISSA PIŁA 4:4
boisko nr 2
8.50 UKS GOL GBRODNICA – AP ENERGA GRYF SŁUPSK 6:0
boisko nr 3
8.50 HUTNIK WARSZAWA – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 2:6
boisko nr 4
8.50 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – TUCHOLANKA TUCHOLA II 7:0
4 KOLEJKA
boisko nr 1
9.50 JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I – AP ENERGA GRYF SŁUPSK 3:2
boisko nr 2
9.50 KS ŁOMIANKI – TUCHOLANKA TUCHOLA II 3:1
boisko nr 3
9.50 UKS GOL GBRODNICA – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 5:3
boisko nr 4
9.50 HUTNIK WARSZAWA – AP REISSA PIŁA 3:8
5 KOLEJKA
boisko nr 1
10.45 HUTNIK WARSZAWA – AP ENERGA GRYF SŁUPSK 3:1
boisko nr 2
10.45 AP REISSA PIŁA – TUCHOLANKA TUCHOLA II 8:0
boisko nr 3
10.45 JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 1:3
boisko nr 4
10.45 KS ŁOMIANKI – UKS GOL GBRODNICA 1:9
6 KOLEJKA
boisko nr 1
11.45 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 3:9
boisko nr 2
11.45 HUTNIK WARSZAWA – TUCHOLANKA TUCHOLA II 5:0
boisko nr 3
11.45 AP REISSA PIŁA – UKS GOL GBRODNICA 1:8
boisko nr 4
11.45 JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I – KS ŁOMIANKI 4:1
7 KOLEJKA
boisko nr 1
12.40 TUCHOLANKA TUCHOLA II – UKS GOL GBRODNICA 0:17
boisko nr 2
12.40 AP REISSA PIŁA – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 4:0
boisko nr 3
12.40 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – KS ŁOMIANKI 2:2
boisko nr 4
12.40 HUTNIK WARSZAWA – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 0:8
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | UKS GOL BRODNICA | 21 | 56:6 | Faza Finałowa |
2. | LKS GÓRKI ŚLĄSKIE | 18 | 41:10 | Faza Finałowa |
3. | AP REISSA PIŁA | 13 | 29:21 | Faza Finałowa |
4. | JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I | 12 | 23:16 | Faza Finałowa |
5. | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 17:31 | Finał B |
6. | KS ŁOMIANKI | 5 | 13:29 | Finał B |
7. | AP ENERGA GRYF SŁUPSK | 4 | 13:28 | Finał C |
8. | TUCHOLANKA TUCHOLA II | 0 | 2:53 | Finał C |
GRUPA B
24 września 2021 – piątek
1 KOLEJKA
boisko nr 1
15.30 TALENT WARSZAWA – MLKS TUCHOLANKA 3:1
boisko nr 2
15.30 AMP FUTBOLAKI SŁUPSK – KS CUIAVIA 4:1
boisko nr 3
15.30 AP MŁODE TALENTY TORUŃ – ZKS OLIMPIA ELBLĄG 0:4
boisko nr 4
15.30 GKS WILGA GARWOLIN – JEDNOŚĆ POWIATU MIŃSKIEGO II 15:0
2 KOLEJKA
boisko nr 1
16.20 MLKS TUCHOLANKA I – ZKS OLIMPIA ELBLĄG 0:4
boisko nr 2
16.20 TALENT WARSZAWA – KS CUIAVIA 5:1
boisko nr 3
16.20 AMP FUTBOLAKI SŁUPSK – JEDNOŚĆ POWIATU MIŃSKIEGO II 5:0
boisko nr 4
16.20 AP MŁODE TALENTY TORUŃ – GKS WILGA GARWOLIN 2:3
25 września 2021 – sobota
3 KOLEJKA
boisko nr 1
9.20 KS CUIAVIA – JEDNOŚĆ POWIATU MIŃSKIEGO II 1:0
boisko nr 2
9.20 MLKS TUCHOLANKA I – GKS WILGA GARWOLIN 0:7
boisko nr 3
9.20 TALENT WARSZAWA – ZKS OLIMPIA ELBLĄG 3:5
boisko nr 4
9.20 AMP FUTBOLAKI SŁUPSK – AP MŁODE TALENTY TORUŃ 2:1
4 KOLEJKA
boisko nr 1
10.15 ZKS OLIMPIA ELBLĄG – GKS WILGA GARWOLIN 0:4
boisko nr 2
10.15 KS CUIAVIA – AP MŁODE TALENTY TORUŃ 3:4
boisko nr 3
10.15 MLKS TUCHOLANKA I – AMP FUTBOLAKI SŁUPSK 2:4
boisko nr 4
10.15 TALENT WARSZAWA – JEDNOŚĆ POWIATU MIŃSKIEGO II 7:0
5 KOLEJKA
boisko nr 1
11.15 TALENT WARSZAWA – GKS WILGA GARWOLIN 4:3
boisko nr 2
11.15 JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II – AP MŁODE TALENTY TORUŃ 0:8
boisko nr 3
11.15 ZKS OLIMPIA ELBLĄG – AMP FUTBOLAKI SŁUPSK 0:0
boisko nr 4
11.15 KS CUIAVIA – MLKS TUCHOLANKA I 0:0
6 KOLEJKA
boisko nr 1
12.10 GKS WILGA GARWOLIN – AMP FUTBOLAKI SŁUPSK 3:2
boisko nr 2
12.10 TALENT WARSZAWA – AP MŁODE TALENTY TORUŃ 6:2
boisko nr 3
12.10 JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II – MLKS TUCHOLANKA I 1:5
boisko nr 4
12.10 ZKS OLIMPIA ELBLĄG – KS CUIAVIA 5:0
7 KOLEJKA
boisko nr 1
13.10 AP MŁODE TALENTY TORUŃ – MLKS TUCHOLANKA I 4:1
boisko nr 2
13.10 JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II – ZKS OLIMPIA ELBLĄG 0:10
boisko nr 3
13.10 GKS WILGA GARWOLIN – KS CUIAVIA 7:0
boisko nr 4
13.10 TALENT WARSZAWA – AMP FUTBOLAKI SŁUPSK 4:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | TALENT WARSZAWA | 18 | 32:12 | Faza Finałowa |
2. | GKS WILGA GARWOLIN | 18 | 42:8 | Faza Finałowa |
3. | ZKS OLIMPIA ELBLĄG | 16 | 28:7 | Faza Finałowa |
4. | AMP FUTBOLAKI SŁUPSK | 13 | 17:11 | Faza Finałowa |
5. | AP MŁODE TALENTY TORUŃ | 9 | 21:19 | Finał B |
6. | MLKS TUCHOLANKA I | 4 | 9:23 | Finał B |
7. | KS CUIAVIA | 4 | 6:23 | Finał C |
8. | JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II | 0 | 1:51 | Finał C |
GRUPA C
24 września 2021 – piątek
1 KOLEJKA
boisko nr 1
16.40 KS DELTA WARSZAWA – PIAST PIASTÓW II 9:0
boisko nr 2
16.40 LZS DRAGON BOJANO – JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:7
boisko nr 3
16.40 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 0:1
boisko nr 4
16.40 GEDANIA 1922 GDAŃSK – ŻURI OLSZTYN 0:6
2 KOLEJKA
boisko nr 1
17.35 PIAST PIASTÓW II – LZS DRAGON BOJANO 0:0
boisko nr 2
17.35 HURAGAN MORĄG – ŻURI OLSZTYN 1:5
boisko nr 3
17.35 AP JUNIOR BIAŁYSTOK I – GEDANIA 1922 GDAŃSK 2:1
boisko nr 4
17.35 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – FOOTBALL ACADEMY LUBLIN 2:2
3 KOLEJKA
boisko nr 1
18.25 KS DELTA WARSZAWA – HURAGAN MORĄG 6:1
boisko nr 2
18.25 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – PIAST PIASTÓW II 4:1
boisko nr 3
18.25 GEDANIA 1922 GDAŃSK – JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 2:2
boisko nr 4
18.25 ŻURI OLSZTYN – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 2:2
25 września 2021 – sobota
4 KOLEJKA
boisko nr 1
13.40 PIAST PIASTÓW II – GEDANIA 1922 GDAŃSK 1:4
boisko nr 2
13.40 HURAGAN MORĄG – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 0:1
boisko nr 3
13.40 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – ŻURI OLSZTYN 1:2
boisko nr 4
13.40 KS DELTA WARSZAWA – LZS DRAGON BOJANO 7:0
5 KOLEJKA
boisko nr 1
14.35 AP JUNIOR BIAŁYSTOK I – JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:1
boisko nr 2
14.35 ŻURI OLSZTYN – PIAST PIASTÓW II 8:0
boisko nr 3
14.35 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – KS DELTA WARSZAWA 0:6
boisko nr 4
14.35 LZS DRAGON BOJANO – HURAGAN MORĄG 0:5
6 KOLEJKA
boisko nr 1
15.25 PIAST PIASTÓW II – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 0:3
boisko nr 2
15.25 HURAGAN MORĄG – JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:1
boisko nr 3
15.25 KS DELTA WARSZAWA – GEDANIA 1922 GDAŃSK 1:1
boisko nr 4
15.25 LZS DRAGON BOJANO – FOOTBALL ACADEMY LUBLIN 1:5
7 KOLEJKA
boisko nr 1
16.20 ŻURI OLSZTYN – KS DELTA WARSZAWA 2:2
boisko nr 2
16.20 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – PIAST PIASTÓW II 5:0
boisko nr 3
16.20 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – HURAGAN MORĄG 1:5
boisko nr 4
16.20 GEDANIA 1922 GDAŃSK – LZS DRAGON BOJANO 7:1
8 KOLEJKA
boisko nr 1
17.15 HURAGAN MORĄG – PIAST PIASTÓW II 3:1
boisko nr 2
17.15 KS DELTA WARSZAWA – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 1:1
boisko nr 3
17.15 LZS DRAGON BOJANO – ŻURI OLSZTYN 1:9
boisko nr 4
17.15 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – GEDANIA 1922 GDAŃSK 0:12
9 KOLEJKA
boisko nr 1
18.05 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – KS DELTA WARSZAWA 0:3
boisko nr 2
18.05 AP JUNIOR BIAŁYSTOK I – LZS DRAGON BOJANO 6:0
boisko nr 3
18.05 ŻURI OLSZTYN – FOOTBALL ACADEMY LUBLIN 7:1
boisko nr 4
18.05 GEDANIA 1922 GDAŃSK – HURAGAN MORĄG 3:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ŻURI OLSZTYN | 20 | 41:8 | Faza Finałowa |
2. | KS DELTA WARSZAWA | 18 | 35:5 | Faza Finałowa |
3. | AP JUNIOR BIAŁYSTOK I | 17 | 16:5 | Faza Finałowa |
4. | GEDANIA 1922 GDAŃSK | 14 | 30:13 | Faza Finałowa |
5. | JÓZEFOVIA JÓZEFÓW | 12 | 19:10 | Finał B |
6. | HURAGAN MORĄG | 10 | 16:18 | Finał B |
7. | FOOTBALL ACAD. LUBLIN | 7 | 13:35 | Finał C |
8. | PIAST PIASTÓW II | 1 | 3:36 | Finał C |
9. | LZS DRAGON BOJANO | 1 | 3:46 | Finał C |
GRUPA D
24 września 2021 – piątek
1 KOLEJKA
boisko nr 1
17.10 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – AP GOL CHEŁMŻA 2:7
boisko nr 2
17.10 AP JUNIOR BIALYSTOK II – POLONIA ŚRODA WLKP. 0:3
boisko nr 3
17.10 KOSA KONSTANCIN – PIAST PIASTÓW I 1:3
boisko nr 4
17.10 WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI – TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:2
2 KOLEJKA
boisko nr 1
18.00 AP GOL CHEŁMŻA – PIAST PIASTÓW I 0:4
boisko nr 2
18.00 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – POLONIA ŚRODA WLKP. 0:1
boisko nr 3
18.00 AP JUNIOR BIALYSTOK II – TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:6
boisko nr 4
18.00 KOSA KONSTANCIN – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 4:0
25 września 2021 – sobota
3 KOLEJKA
boisko nr 1
14.05 POLONIA ŚRODA WLKP. – TMS SUCHARY SUCHY LAS 4:1
boisko nr 2
14.05 AP GOL CHEŁMŻA – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 3:1
boisko nr 3
14.05 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – PIAST PIASTÓW I 2:3
boisko nr 4
14.05 AP JUNIOR BIALYSTOK II – KOSA KONSTANCIN 0:12
4 KOLEJKA
boisko nr 1
15.00 PIAST PIASTÓW I – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 4:2
boisko nr 2
15.00 POLONIA ŚRODA WLKP. – KOSA KONSTANCIN 1:2
boisko nr 3
15.00 AP GOL CHEŁMŻA – AP JUNIOR BIALYSTOK II 5:0
boisko nr 4
15.00 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:2
5 KOLEJKA
boisko nr 1
15.50 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 4:3
boisko nr 2
15.50 TMS SUCHARY SUCHY LAS – KOSA KONSTANCIN 0:4
boisko nr 3
15.50 PIAST PIASTÓW I – AP JUNIOR BIALYSTOK II 6:0
boisko nr 4
15.50 POLONIA ŚRODA WLKP. – AP GOL CHEŁMŻA 3:5
6 KOLEJKA
boisko nr 1
16.45 WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI- AP JUNIOR BIALYSTOK II 0:0
boisko nr 2
16.45 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – KOSA KONSTANCIN 3:1
boisko nr 3
16.45 TMS SUCHARY SUCHY LAS – AP GOL CHEŁMŻA 2:1
boisko nr 4
16.45 PIAST PIASTÓW I – POLONIA ŚRODA WLKP. 5:2
7 KOLEJKA
boisko nr 1
17.35 KOSA KONSTANCIN – AP GOL CHEŁMŻA 1:3
boisko nr 2
17.35 TMS SUCHARY SUCHY LAS – PIAST PIASTÓW I 3:5
boisko nr 3
17.35 WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI – POLONIA ŚRODA WLKP. 2:3
boisko nr 4
17.35 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – AP JUNIOR BIALYSTOK II 4:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | PIAST PIASTÓW I | 21 | 31:10 | Faza Finałowa |
2. | AP GOL CHEŁMŻA | 15 | 24:10 | Faza Finałowa |
3. | KOSA KONSTANCIN | 12 | 25:10 | Faza Finałowa |
4. | POLONIA ŚRODA WLKP | 12 | 17:15 | Faza Finałowa |
5. | TMS SUCHARY SUCHY LAS | 12 | 16:17 | Finał B |
6. | BIAŁE ORŁY WARSZAWA | 9 | 16:17 | Finał B |
7. | WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI | 1 | 9:20 | Finał C |
8. | AP JUNIOR BIALYSTOK II | 1 | 1:36 | Finał C |
Niedziela 26 września 2021
FINAŁ C
1/4 FINAŁU
boisko nr 1 (grupa X – ćw.1)
8.15 JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II – LZS DRAGON BOJANO 0:0
boisko nr 1 (grupa X – ćw.1)
8.25 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – LZS DRAGON BOJANO 0:2
boisko nr 1 (grupa X – ćw.1)
8.35 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II 6:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | LZS DRAGON BOJANO | 4 | 2:0 | 1/2 Finału |
2. | AP ENERGA GRYF SŁUPSK | 3 | 6:2 | mecze o miejsca 5-8 |
3. | JEDNOŚĆ POW. MIŃSK. II | 1 | 0:6 | miejsce 9 |
boisko nr 2 (ćw.2)
8.30 KS CUIAVIA – TUCHOLANKA TUCHOLA II 3:0
boisko nr 3 (ćw.3)
8.30 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – AP JUNIOR BIALYSTOK II 3:1
boisko nr 4 (ćw.4)
8.30 WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI – PIAST PIASTÓW II 3:1
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z 1/4 Finału)
boisko nr 2
8.50 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – AP JUNIOR BIALYSTOK II 2:0
boisko nr 4
8.50 TUCHOLANKA TUCHOLA II – PIAST PIASTÓW II 0:1
1/2 FINAŁU (wygrani z 1/4 Finału)
boisko nr 1
8.50 LZS DRAGON BOJANO – FOOTBALL ACAD. LUBLIN 1:5
boisko nr3
8.50 KS CUIAVIA – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 1:0
Mecz o 7 miejsce (przegrani z meczów 5-8)
boisko nr 1
9.15 AP JUNIOR BIALYSTOK II – TUCHOLANKA TUCHOLA II 0:2
Mecz o 5 miejsce (wygrani z meczów 5-8)
boisko nr 2
9.15 AP ENERGA GRYF SŁUPSK – PIAST PIASTÓW II 3:0; k.3:1
Mecz o 3 miejsce (przegrani z 1/2 Finału)
boisko nr 3
9.15 LZS DRAGON BOJANO – WEJHEROWSKA AP BŁĘKITNI 1:5
FINAŁ
boisko nr 4
9.15 FOOTBALL ACAD. LUBLIN – KS CUIAVIA 2:1
FINAŁ B
1/4 FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
9.40 HUTNIK WARSZAWA – MLKS TUCHOLANKA I 2:1
boisko nr 2 (ćw.2)
9.40 AP MŁODE TALENTY TORUŃ – KS ŁOMIANKI 6:0
boisko nr 3 (ćw.3)
9.40 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0:0; k. 2:0
boisko nr 4 (ćw.4)
9.40 TMS SUCHARY SUCHY LAS – HURAGAN MORĄG 1:0
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z 1/4 Finału)
boisko nr 2
10.00 MLKS TUCHOLANKA I. – BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0:3:
boisko nr 4
10.00 KS ŁOMIANKI – HURAGAN MORĄG 1:2
1/2 FINAŁU (wygrani z 1/4 Finału)
boisko nr 1
10.00 HUTNIK WARSZAWA – JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:1; k. 4:3
boisko nr3
10.00 AP MŁODE TALENTY TORUŃ – TMS SUCHARY SUCHY LAS 4:0
Mecz o 7 miejsce (przegrani z meczów 5-8)
boisko nr 1
10.20 MLKS TUCHOLANKA I. – KS ŁOMIANKI 1:0
Mecz o 5 miejsce (wygrani z meczów 5-8)
boisko nr 3
10.20 BIAŁE ORŁY WARSZAWA – HURAGAN MORĄG 2:0
Mecz o 3 miejsce (przegrani z 1/2 Finału)
boisko nr 2
10.20 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW – TMS SUCHARY SUCHY LAS 2:1
FINAŁ
boisko nr 4
10.20 HUTNIK WARSZAWA – AP MŁODE TALENTY TORUŃ 0:5
FAZA FINAŁOWA
1/8 FINAŁU
boisko nr 1 (mecz 1)
10.45 UKS GOL BRODNICA – AMP FUTBOLAKI SŁUPSK 3:2
boisko nr 2 (mecz 2)
10.45 TALENT WARSZAWA – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 6:0
boisko nr 3 (mecz 3)
10.45 KS DELTA WARSZAWA – KOSA KONSTANCIN 0:0; k. 3:2
boisko nr 4 (mecz 4)
10.45 AP GOL CHEŁMŻA – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 1:3
boisko nr 1 (mecz 5)
11.05 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – ZKS OLIMPIA ELBLĄG 4:0
boisko nr 2 (mecz 6)
11.05 GKS WILGA GARWOLIN – AP REISSA PIŁA 4:1
boisko nr 3 (mecz 7)
11.05 ŻURI OLSZTYN – POLONIA ŚRODA WLKP 6:1
boisko nr 4 (mecz 8)
11.05 PIAST PIASTÓW I – GEDANIA 1922 GDAŃSK 0:1
MECZE O MIEJSCA 9-16 (przegrani z 1/8 Finału)
1/4 FINAŁU
boisko nr 2 (ćw.1)
11.30 AMP FUTBOLAKI SŁUPSK – KOSA KONSTANCIN 0:0; k.4:3
boisko nr 4 (ćw.2)
11.30 JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I – AP GOL CHEŁMŻA 1:2
boisko nr 2 (ćw.3)
11.50 ZKS OLIMPIA ELBLĄG – AP REISSA PIŁA 4:1
boisko nr 4 (ćw.4)
11.50 POLONIA ŚRODA WLKP – PIAST PIASTÓW I 0:5
Mecze o miejsca 13-16 (przegrani z 1/4 Finału)
boisko nr 2
12.15 KOSA KONSTANCIN – JEDNOŚĆ POW. MIŃSKIEGO I 2:2; k. 2:3
boisko nr 4
12.15 AP REISSA PIŁA – POLONIA ŚRODA WLKP 1:4
Mecze o miejsca 9-12 (zwycięzcy 1/4 Finału)
boisko nr 2
12.35 AMP FUTBOLAKI SŁUPSK – AP GOL CHEŁMŻA 0:3
boisko nr 4
12.35 ZKS OLIMPIA ELBLĄG – PIAST PIASTÓW I 1:3
1/4 FINAŁU (zwycięzcy 1/8 Finału)
boisko nr 1 (ćw.1)
11.30 UKS GOL BRODNICA – KS DELTA WARSZAWA 5:0
boisko nr 3 (ćw.2)
11.30 TALENT WARSZAWA – AP JUNIOR BIAŁYSTOK I 8:0
boisko nr 1 (ćw.3)
11.50 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – ŻURI OLSZTYN 1:2
boisko nr 3 (ćw.4)
11.50 GKS WILGA GARWOLIN – GEDANIA 1922 GDAŃSK 0:0; k. 2:0
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z 1/4 Finału)
boisko nr 1
12.15 KS DELTA WARSZAWA – AP JUNIOR BIAŁYSTOK 0:2
boisko nr 3
12.15 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – GEDANIA 1922 GDAŃSK 4:2
1/2 FINAŁU (wygrani z 1/4 Finału)
boisko nr 1
12.35 UKS GOL BRODNCA – TALENT WARSZAWA 1:0
boisko nr 3
12.35 ŻURI OLSZTYN – GKS WILGA GARWOLIN 2:1
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 4
13.00 KS DELTA WARSZAWA – GEDANIA 1922 GDAŃSK 2:1
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 3
13.00 AP JUNIOR BIAŁYSTOK – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE 0:2
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 2
13.00 TALENT WARSZAWA – GKS WILGA GARWOLIN 1:0
FINAŁ
boisko nr 1
13.00 UKS GOL BRODNCA – ŻURI OLSZTYN 0:3
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl