GRUPA A
Wyniki
PKC GROUP STARACHOWICE | 7:0 | KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL |
ID LOGISTICS BYDGOSZCZ | 0:5 | TRANS.EU WROCŁAW |
PKC GROUP STARACHOWICE | 8:1 | ID LOGISTICS BYDGOSZCZ |
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 0:10 | TRANS.EU WROCŁAW |
ID LOGISTICS BYDGOSZCZ | 7:1 | KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL |
PKC GROUP STARACHOWICE | 3:4 | TRANS.EU WROCŁAW |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. TRANS.EU WROCŁAW | 9 | 19:3 | awans do II rundy |
2. PKC GROUP STARACHOWICE | 6 | 18:5 | awans do II rundy |
3. ID LOGISTICS BYDGOSZCZ | 3 | 8:14 | awans do II rundy |
4. KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 0 | 1:24 | Puchar Pocieszenia |
GRUPA B
Wyniki
SUPERIOR STALOWA WOLA | 11:1 | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
GC METAL WYSOGOTOWO | 2:3 | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW |
SUPERIOR STALOWA WOLA | 8:0 | GC METAL WYSOGOTOWO |
XPO SUPPLY CHAIN POLSKA | 1:5 | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW |
GC METAL WYSOGOTOWO | 4:3 | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
SUPERIOR STALOWA WOLA | 6:1 | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. SUPERIOR STALOWA WOLA | 9 | 25:2 | awans do II rundy |
2. JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW | 6 | 9:9 | awans do II rundy |
3. GC METAL WYSOGOTOWO | 3 | 6:14 | awans do II rundy |
4. XPO SUPPLY CHAIN POLSKA | 0 | 5:20 | Puchar Pocieszenia |
Mecze o miejsca branży motoryzacyjnej i TSL
Mecz o 7 miejsce
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 2:2 k. 2:0 | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
Mecz o 5 miejsce
ID LOGISTICS BYDGOSZCZ | 2:4 | GC METAL WYSOGOTOWO |
Mecz o 3 miejsce
PKC GROUP STARACHOWICE | 4:0 | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZOW |
Mecz o 1 miejsce
TRANS.EU WROCŁAW | 2:2 k. 1:2 | SUPERIOR STALOWA WOLA |
GRUPA C
Wyniki
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 7:3 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
SCHUMACHER WROCŁAW | 0:2 | NETTO SZCZECIN |
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 2:2 | MILAREX SŁUPSK |
ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | 3:1 | SCHUMACHER WROCŁAW |
NETTO SZCZECIN | 2:3 | MILAREX SŁUPSK |
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 9:2 | SCHUMACHER WROCŁAW |
NETTO SZCZECIN | 2:3 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
SCHUMACHER WROCŁAW | 1:8 | MILAREX SŁUPSK |
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 10:3 | NETTO SZCZECIN |
MILAREX SŁUPSK | 4:2 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 10 | 28:10 | awans do II rundy |
2. MILAREX SŁUPSK | 10 | 17:7 | awans do II rundy |
3. ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | 6 | 11:14 | awans do II rundy |
4. NETTO SZCZECIN | 3 | 9:16 | Puchar Pocieszenia |
5. SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 4:22 | Puchar Pocieszenia |
GRUPA D
Wyniki
MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 14:0 | FANUC POLSKA WROCŁAW |
APATOR TELEMETRIA SŁUPSK | 0:6 | EKO-VIT ŁÓDŹ |
MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 15:0 | APATOR TELEMETRIA SŁUPSK |
FANUC POLSKA WROCŁAW | 1:8 | EKO-VIT ŁÓDŹ |
APATOR TELEMETRIA SŁUPSK | 8:3 | FANUC POLSKA WROCŁAW |
MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 6:2 | EKO-VIT ŁÓDŹ |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 9 | 35-2 | awans do II rundy |
2. EKO-VIT ŁÓDŹ | 6 | 16-7 | awans do II rundy |
3. APATOR TELEMETRIA SŁUPSK | 3 | 8-24 | awans do II rundy |
4. FANUC POLSKA WROCŁAW | 0 | 4-30 | Puchar Pocieszenia |
Puchar Pocieszenia
Wyniki
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 1:3 | NETTO SZCZECIN |
XPO SUPPLY CHAIN POLSKA | 2:0 | SCHUMACHER WROCŁAW |
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 2:0 | FANUC POLSKA WROCŁAW |
NETTO SZCZECIN | 0:0 | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
SCHUMACHER WROCŁAW | 3:0 | FANUC POLSKA WROCŁAW |
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 1:2 | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
SCHUMACHER WROCŁAW | 0:1 | NETTO SZCZECIN |
XPO SUPPLY CHAIN POLSKA | 2:0 | FANUC POLSKA WROCŁAW |
KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 1:4 | SCHUMACHER WROCŁAW |
FANUC POLSKA WROCŁAW | 0:8 | NETTO SZCZECIN |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki |
1. NETTO SZCZECIN | 10 | 12:2 |
2. XPO SUPPLY CHAIN POLSKA | 10 | 6:1 |
3. SCHUMACHER WROCŁAW | 6 | 7:2 |
4. KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL | 3 | 5:9 |
5. FANUC WROCLAW | 0 | 0:15 |
II runda Turnieju
GRUPA I
Wyniki
JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW | 0:3 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
TRANS.EU WROCŁAW | 2:5 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
TRANS.EU WROCŁAW | 3:3 | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | 6 | 8:2 | awans do 1/4 finału |
2. TRANS.EU WROCŁAWW | 1 | 5:8 | awans do 1/4 finału |
3. JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW | 1 | 3:6 |
GRUPA II
Wyniki
MILAREX SŁUPSK | 6:0 | APATOR TELEMETRIA SŁUPSK |
SUPERIOR STALOWA WOLA | 12:0 | APATOR TELEMETRIA SŁUPSK |
SUPERIOR STALOWA WOLA | 1:1 | MILAREX SŁUPSK |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. SUPERIOR STALOWA WOLA | 4 | 13:1 | awans do 1/4 finału |
2. MILAREX SŁUPSK | 4 | 7:1 | awans do 1/4 finału |
3. APATOR TELEMETRIA SŁUPSK | 0 | 0:18 |
GRUPA III
Wyniki
EKO-VIT ŁÓDŹ | 1:3 | ID LOGISTICS BYDGOSZCZ |
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 3:0 | ID LOGISTICS BYDGOSZCZ |
JSW S.A. ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 4:0 | EKO-VIT ŁÓDŹ |
Tabela
Miece | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDROJ | 6 | 7:0 | awans do 1/4 finału |
2. ID LOGISTICS BYDGOSZCZ | 3 | 3:4 | awans do 1/4 finału |
3. EKO-VIT ŁÓDŹ | 0 | 1:7 |
GRUPA IV
Wyniki
PKC GROUP STARACHOWICE | 3:0 | GC METAL WYSOGOTOWO |
MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 9:0 | GC METAL WYSOGOTOWO |
MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 1:3 | PKC GROUP STARACHOWICE |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. PKC GROUP STARACHOWICE | 6 | 6:1 | awans do 1/4 finału |
2. MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. | 3 | 10:3 | awans do 1/4 finału |
3. GC METAL WYSOGOTOWO | 0 | 0:12 |
Faza Finałowa
1/4 Finału
ćw. 1 | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | 0:2 | MILAREX SŁUPSK |
ćw. 2 | SUPERIOR STALOWA WOLA | 3:3 k.4:3 | TRANS.EU WROCŁAW |
ćw. 3 | JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 1:0 | MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. |
ćw. 4 | PKC GROUP STARACHOWICE | 7:0 | ID LOGISTICS BYDGOSZCZ |
1/2 Finału
MILAREX SŁUPSK | 1:2 | JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ |
SUPERIOR STALOWA WOLA | 1:1 k.2:0 | PKC GROUP STARACHOWICE |
Finał
JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | 2:0 | SUPERIOR STALOWA WOLA |
Nagrody indywidualne
Najlepszy Strzelec | Kacper Maciejczak | PKC GROUP STARACHOWICE |
Najlepszy Bramkarz | Tomasz Pająk | SUPERIOR STALOWA WOLA |
Najlepszy Piłkarz | Radosław Żbikowski | JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ |
Wyróżnienia
MILAREX SŁUPSK | Wojciech Jarmuż |
JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Paweł Sadowski |
SUPERIOR STALOWA WOLA | Paweł Kaczmarczyk |
Klasyfikacja końcowa
1. | JSW S.A. ZOFIOWKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ |
2. | SUPERIOR STALOWA WOLA |
3. | PKC GROUP STARACHOWICE |
3. | MILAREX SŁUPSK |
5. | ZGK SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE |
5. | TRANS.EU WROCŁAW |
5. | MAT-BUD PRINTWIZARDS OSTRÓW WLKP. |
5. | ID LOGISTICS BYDGOSZCZ |
9. | JOYSON SAFETY SYSTEMS KRZESZÓW |
9. | APATOR TELEMETRIA SŁUPSK |
9. | EKO-VIT ŁÓDŹ |
9. | GC METAL WYSOGOTOWO |
13. | NETTO SZCZECIN |
14. | XPO SUPPLY CHAIN POLSKA |
15. | SCHUMACHER WROCŁAW |
16. | KIEL POLSKA NOWY TOMYŚL |
17. | FANUC WROCŁAW |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl