Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XI Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach 17-18 października 2020 r., w Dźwirzynie.

XI edycja Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce miała odbyć się w dniach 25-26 kwietnia 2020 w Kołobrzegu i Dźwirzynie. Niestety, znany nam wszystkim powód, nie pozwolił na rozegranie mistrzostw w planowanym terminie.
Miło nam jednak poinformować, że tegoroczna edycja mistrzostw odbędzie się w dniach 17-18 października 2020, a miejscem rozegrania zawodów będzie nadmorskie Dźwirzyno. Miasteczko urokliwie położonym nad Bałtykiem, oraz na brzegu jeziora Resko Przymorskie.
Mimo wielu przeciwności losu, oraz trudnej sytuacji społecznej, wierzymy iż XI edycja Mistrzostw Polski, przyniesie uczestnikom wiele wrażeń sportowych, oraz niezapomnianych emocji.

Na potrzeby mistrzostw, przygotowano pełnowymiarową halę widowiskowo-sportową w Dźwirzynie, z wyznaczonymi dwoma boiskami do gry, z pełnym węzłem techniczno – sanitarnym, oraz trybunami.
Na ogólne zadowolenie uczestników zawodów, ogromny wpływ ma odpowiednia baza noclegowa. Dlatego też proponujemy zakwaterowanie w ośrodkach o wysokim standardzie, w których wszyscy uczestnicy mistrzostw będą mogli odpocząć po trudach sportowej rywalizacji.

Mistrzostwa będą rozgrywane według przepisów gry w siatkówkę, zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z przewidzianymi w regulaminie zmianami i uzupełnieniami, mającymi wpływ na sprawne przeprowadzenie zawodów. Turniej będzie miał charakter czysto amatorski, dlatego nie mogą w nim uczestniczyć zawodnicy występujący aktualnie w ekstraklasie oraz I i II lidze ogólnopolskiej.

Jak w każdym z turniejów siatkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 września 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!