Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XI Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach  24-25 kwietnia 2021r., w Kołobrzegu i Dźwirzynie.

XI edycja Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce miała odbyć się w 2020r. Niestety, znany nam wszystkim powód, nie pozwolił na rozegranie mistrzostw w planowanym terminie. Miło nam jednak poinformować, że tegoroczna edycja mistrzostw odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2021r, a miejscem rozegrania zawodów będzie Kołobrzeg i Dźwirzyno. Mimo wielu przeciwności losu, wierzymy iż XI edycja Mistrzostw Polski, przyniesie uczestnikom wiele  sportowych wrażeń, oraz niezapomnianych emocji.

W ostatniej edycji Mistrzostw rozegranej w Zakopanem, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna RStechnology Gold Team, która w finale pokonała zespół Gród Czop Podegrodzie. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny Remagum SITG Mysłowice i Technokabel Szreńsk

Mistrzostwa będą rozgrywane według przepisów gry w siatkówkę, zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z przewidzianymi w regulaminie zmianami i uzupełnieniami, mającymi wpływ na sprawne przeprowadzenie zawodów. Turniej będzie miał charakter czysto amatorski, dlatego nie mogą w nim uczestniczyć zawodnicy występujący aktualnie w ekstraklasie oraz I i II lidze ogólnopolskiej.

Jak w każdym z turniejów siatkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca 2021 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 261, e-mail: adrian@almar-sport.pl

tel.506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl