Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej w kategorii OLDBOY +35. Mistrzostwa odbędą się w dniach 07 – 08 marca 2020 r. w Toruniu.

W ubiegłorocznej edycji mistrzostw rozegranej w Zakopanem, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Siniat Pińczów, drugie miejsce zajęła reprezentacja PCC Rokita Brzeg Dolny, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna ZWiK Szczecin.

W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej w kategorii OLDBOY +35. Siódma edycja turnieju odbędzie się w Toruniu, jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.  Toruń, to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z niepowtarzalnym Ratuszem Staromiejskim, oraz doskonale zachowanymi zabytkami i wspaniałymi kamienicami.  Nadwiślańska panorama Torunia uznana została za jeden z „Siedmiu Cudów Polski”.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 20 TYŚ ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.01. 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.