SOBOTA 27.11
GRUPA A
8.40 MOSTOSTAL SIEDLCE – JTE PREFARCH JAWORZNO 1:3
9.00 SCHUMACHER WROCŁAW – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 0:3
9.20 MOSTOSTAL SIEDLCE – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 4:3
9.40 JTE PREFARCH JAWORZNO – SCHUMACHER WROCŁAW 2:1
10.00 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 2:0
10.20 MOSTOSTAL SIEDLCE – SCHUMACHER WROCŁAW 4:0
10.40 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – JTE PREFARCH JAWORZNO 0:1
11.00 SCHUMACHER WROCŁAW – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 3:0
11.20 MOSTOSTAL SIEDLCE – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 1:0
11.40 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – JTE PREFARCH JAWORZNO 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JTE PREFARCH JAWORZNO | 12 | 7:2 | awans do II rundy |
2. | MOSTOSTAL SIEDLCE | 9 | 10:6 | awans do II rundy |
3. | PCC ROKITA BRZEG DOLNY | 6 | 5:2 | awans do II rundy |
4. | NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ | 3 | 6:7 | Finał B |
5. | SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 1:12 | Finał B |
GRUPA B
12.00 JTI GOSTKÓW – SUPRAVIS BYDGOSZCZ 2:2
12.20 ADAMUS SZCZECIN – CLARIANT ŁÓDŹ 4:1
12.40 JTI GOSTKÓW – SINIAT PIŃCZÓW 0:2
13.00 SUPRAVIS BYDGOSZCZ – ADAMUS SZCZECIN 2:2
13.20 CLARIANT ŁÓDŹ – SINIAT PIŃCZÓW 1:9
13.40 JTI GOSTKÓW – ADAMUS SZCZECIN 0:3
14.00 CLARIANT ŁÓDŹ – SUPRAVIS BYDGOSZCZ 0:8
14.20 ADAMUS SZCZECIN – SINIAT PIŃCZÓW 4:1
14.40 JTI GOSTKÓW – CLARIANT ŁÓDŹ 6:0
15.00 SINIAT PIŃCZÓW – SUPRAVIS BYDGOSZCZ 4:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ADAMUS SZCZECIN | 10 | 13:4 | awans do II rundy |
2. | SINIAT PIŃCZÓW | 9 | 16:6 | awans do II rundy |
3. | SUPRAVIS BYDGOSZCZ | 5 | 13:8 | awans do II rundy |
4. | JTI GOSTKÓW | 4 | 8:7 | awans do II rundy |
5. | CLARIANT ŁÓDŹ | 0 | 2:27 | Finał B |
GRUPA C
15.20 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – PKP CARGO KATOWICE 2:1
15.40 JSW S.A. ZOFIÓWKA – VGL GROUP GDYNIA 3:1
16.00 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – LINK WIĄZOWNA 8:0
16.20 PKP CARGO KATOWICE – JSW S.A. ZOFIÓWKA 0:2
16.40 VGL GROUP GDYNIA – LINK WIĄZOWNA 2:5
17.00 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – JSW S.A. ZOFIÓWKA 2:2
17.20 VGL GROUP GDYNIA – PKP CARGO KATOWICE 1:3
17.40 JSW S.A. ZOFIÓWKA – LINK WIĄZOWNA 5:1
18.00 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – VGL GROUP GDYNIA 5:0
18.20 LINK WIĄZOWNA – PKP CARGO KATOWICE 3:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | FRANCEPOL ZIELONA GÓRA | 10 | 17:3 | awans do II rundy |
2. | JSW S.A. ZOFIÓWKA | 10 | 12:4 | awans do II rundy |
3. | LINK WIĄZOWNA | 6 | 9:17 | awans do II rundy |
4. | PKP CARGO KATOWICE | 3 | 6:8 | Finał B |
5. | VGL GROUP GDYNIA | 0 | 4:16 | Finał B |
XIV Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych (TSL) w halowej piłce nożnej
15.20 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – PKP CARGO KATOWICE 2:1
16.00 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – LINK WIĄZOWNA 8:0
16.40 VGL GROUP GDYNIA – LINK WIĄZOWNA 2:5
17.20 VGL GROUP GDYNIA – PKP CARGO KATOWICE 1:3
18.00 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – VGL GROUP GDYNIA 5:0
18.20 LINK WIĄZOWNA – PKP CARGO KATOWICE 3:2
Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa Mistrzostw |
FRANCEPOL ZIELONA GÓRA | 9 | 15:1 | I |
LINK WIĄZOWNA | 6 | 8:12 | II |
PKP CARGO KATOWICE | 3 | 6:6 | III |
VGL GROUP GDYNIA | 0 | 3:13 | IV |
GRUPA D
9.00 MADOR SOSNOWIEC – NORDEA ŁÓDŹ 4:1
9.20 POLPHARMA FOOTBALL T. – BANK GOSP. KRAJOWEGO 5:2
9.40 MADOR SOSNOWIEC – CRONIMET PL INOWROCŁAW 0:1
10.00 NORDEA ŁÓDŹ – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 1:2
10.20 BANK GOSP. KRAJOWEGO – CRONIMET PL INOWROCŁAW 0:1
10.40 MADOR SOSNOWIEC – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 4:0
11.00 BANK GOSP. KRAJOWEGO – NORDEA ŁÓDŹ 0:4
11.20 POLPHARMA FOOTBALL T. – CRONIMET PL INOWROCŁAW 1:4
11.40 MADOR SOSNOWIEC – BANK GOSP. KRAJOWEGO 9:1
12.00 CRONIMET PL INOWR. – NORDEA ŁÓDŹ 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | CRONIMET PL INOWROCŁAW | 12 | 8:2 | awans do II rundy |
2. | MADOR SOSNOWIEC | 9 | 17:3 | awans do II rundy |
3. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 6 | 8:11 | awans do II rundy |
4. | NORDEA ŁÓDŹ | 3 | 7:8 | awans do II rundy |
5. | BANK GOSP. KRAJOWEGO | 0 | 3:19 | Finał B |
GRUPA E
12.20 VETREX TCZEW – PZU SPORT TEAM 3:0
12.35 INVENIO QD – FUJITSU ŁÓDŹ 4:2
12.55 MOSTOSTAL CHOJNICE – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 3:2
13.10 VETREX TCZEW – FUJITSU ŁÓDŹ 3:1
13.30 PZU SPORT TEAM – MOSTOSTAL CHOJNICE 1:0
13.50 INVENIO QD – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 3:1
14.05 VETREX TCZEW – MOSTOSTAL CHOJNICE 7:1
14.25 PZU SPORT TEAM – INVENIO QD 2:3
14.45 FUJITSU ŁÓDŹ – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:1
15.00 VETREX TCZEW – INVENIO QD 3:1
15.20 PZU SPORT TEAM – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:1
15.40 FUJITSU ŁÓDŹ – MOSTOSTAL CHOJNICE 4:0
16.00 VETREX TCZEW – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 5:1
16.15 PZU SPORT TEAM – FUJITSU ŁÓDŹ 3:2
16.35 INVENIO QD – MOSTOSTAL CHOJNICE 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | VETREX TCZEW | 15 | 21:4 | awans do II rundy |
2. | INVENIO QD | 10 | 12:9 | awans do II rundy |
3. | PZU SPORT TEAM | 9 | 8:9 | awans do II rundy |
4. | FUJITSU ŁÓDŹ | 6 | 11:11 | awans do II rundy |
5. | MOSTOSTAL CHOJNICE | 4 | 5:15 | Finał B |
6. | JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE | 0 | 6:15 | Finał B |
NIEDZIELA 28.11.
FINAŁ B
GRUPA X
11.15 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – SCHUMACHER WROCŁAW 0:0
11.30 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – CLARIANT ŁÓDŹ 3:0
12.15 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:0
12.30 SCHUMACHER WROCŁAW – CLARIANT ŁÓDŹ 2:0
13.15 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – CLARIANT ŁÓDŹ 6:0
13.30 SCHUMACHER WROCŁAW – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ | 7 | 8:0 | Finał |
2. | SCHUMACHER WROCŁAW | 7 | 4:0 | |
3. | JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE | 3 | 3:4 | |
4. | CLARIANT ŁÓDŹ | 0 | 0:11 |
GRUPA Y
11.45 PKP CARGO KATOWICE – VGL GROUP GDYNIA 0:0
12.00 MOSTOSTAL CHOJNICE – BANK GOSP. KRAJOWEGO 5:0
12.45 PKP CARGO KATOWICE – MOSTOSTAL CHOJNICE 1:3
13.00 VGL GROUP GDYNIA – BANK GOSP. KRAJOWEGO 1:4
13.45 PKP CARGO KATOWICE – BANK GOSP. KRAJOWEGO 3:1
14.00 VGL GROUP GDYNIA – MOSTOSTAL CHOJNICE 3:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MOSTOSTAL CHOJNICE | 6 | 9:4 | Finał |
2. | PKP CARGO KATOWICE | 4 | 4:4 | |
3. | VGL GROUP GDYNIA | 4 | 4:5 | |
4. | BANK GOSP. KRAJOWEGO | 3 | 5:9 |
FINAŁ
14.15 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – MOSTOSTAL CHOJNICE 4:0
II RUNDA TURNIEJU
GRUPA I
8.45 SUPRAVIS BYDGOSZCZ – POLPHARMA FOOTBALL T. 3:2
9.35 JTE PREFARCH JAWORZNO – POLPHARMA FOOTBALL T. 2:0
10.25 JTE PREFARCH JAWORZNO – SUPRAVIS BYDGOSZCZ 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JTE PREFARCH JAWORZNO | 4 | 3:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | SUPRAVIS BYDGOSZCZ | 4 | 4:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 0 | 2:5 |
GRUPA II
9.10 LINK WIĄZOWNA – PZU SPORT TEAM 0:3
10.00 ADAMUS SZCZECIN – PZU SPORT TEAM 7:0
10.50 ADAMUS SZCZECIN – LINK WIĄZOWNA 7:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ADAMUS SZCZECIN | 6 | 14:0 | 1/4 FINAŁU |
2. | PZU SPORT TEAM | 3 | 3:7 | |
3. | LINK WIĄZOWNA | 0 | 0:10 |
GRUPA III
11.15 MOSTOSTAL SIEDLCE – FUJITSU ŁÓDŹ 2:0
12.05 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – FUJITSU ŁÓDŹ 3:1
12.55 FRANCEPOL ZIELONA GÓRA – MOSTOSTAL SIEDLCE 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | FRANCEPOL ZIELONA GÓRA | 6 | 5:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | MOSTOSTAL SIEDLCE | 3 | 2:2 | |
3. | FUJITSU ŁÓDŹ | 0 | 1:5 |
GRUPA IV
11.40 MADOR SOSNOWIEC – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 3:0
12.30 JSW S.A. ZOFIÓWKA – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 4:3
13.20 JSW S.A. ZOFIÓWKA – MADOR SOSNOWIEC 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MADOR SOSNOWIEC | 6 | 4:0 | 1/4 FINAŁU |
2. | JSW S.A. ZOFIÓWKA | 3 | 4:4 | |
3. | PCC ROKITA BRZEG DOLNY | 0 | 3:7 |
GRUPA V
8.45 SINIAT PIŃCZÓW – JTI GOSTKÓW 5:2
9.35 VETREX TCZEW – JTI GOSTKÓW 7:0
10.25 VETREX TCZEW – SINIAT PIŃCZÓW 3:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | VETREX TCZEW | 6 | 10:2 | 1/4 FINAŁU |
2. | SINIAT PIŃCZÓW | 3 | 7:5 | 1/4 FINAŁU |
3. | JTI GOSTKÓW | 0 | 2:12 |
GRUPA VI
9.10 INVENIO QD – NORDEA ŁÓDŹ 7:2
10.00 CRONIMET PL INOWROCŁAW – NORDEA ŁÓDŹ 2:1
10.50 CRONIMET PL INOWROCŁAW – INVENIO QD 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | INVENIO QD | 6 | 8:2 | 1/4 FINAŁU |
2. | CRONIMET PL INOWROCŁAW | 3 | 2:2 | |
3. | NORDEA ŁÓDŹ | 0 | 3:9 |
FAZA FINAŁOWA
1/4 FINAŁU
(ćw.1) 13.50 INVENIO QD – VETREX TCZEW 8:5
(ćw.2) 14.15 SINIAT PIŃCZÓW – JTE PREFARCH JAWORZNO 3:2
(ćw.3) 14.40 MADOR SOSNOWIEC – SUPRAVIS BYDGOSZCZ 3:1
(ćw.4) 15.05 ADAMUS SZCZECIN – FRANCEPOL ZIELONA GÓRA 4:0
1/2 FINAŁU
(półfinał 1) 15.30 INVENIO QD – SINIAT PIŃCZÓW 3:0
(półfinał 2) 15.55 MADOR SOSNOWIEC – ADAMUS SZCZECIN 0:2
FINAŁ
16.25 INVENIO QD – ADAMUS SZCZECIN 2:4
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce | Drużyna |
1. | ADAMUS SZCZECIN |
2. | INVENIO QD |
3. | SINIAT PIŃCZÓW |
3. | MADOR SOSNOWIEC |
5. | VETREX TCZEW |
5. | JTE PREFARCH JAWORZNO |
5. | SUPRAVIS BYDGOSZCZ |
5. | FRANCEPOL ZIELONA GÓRA |
9. | PZU SPORT TEAM |
9. | MOSTOSTAL SIEDLCE |
9. | JSW S.A. ZOFIÓWKA |
9. | CRONIMET PL INOWROCŁAW |
13. | POLPHARMA FOOTBALL T. |
13. | LINK WIĄZOWNA |
13. | FUJITSU ŁÓDŹ |
13. | PCC ROKITA BRZEG DOLNY |
13. | JTI GOSTKÓW |
13. | NORDEA ŁÓDŹ |
19. | NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ |
20. | MOSTOSTAL CHOJNICE |
21. | SCHUMACHER WROCŁAW |
21. | PKP CARGO KATOWICE |
23. | JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE |
23. | VGL GROUP GDYNIA |
25. | CLARIANT ŁÓDŹ |
25. | BANK GOSP. KRAJOWEGO |
NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU
WYRÓŻNIENIA:
Michał Mika – SINIAT PIŃCZÓW
Bartłomiej Musiał – MADOR SOSNOWIEC
Bartosz Barandowski – ADAMUS SZCZECIN
NAJLEPSZY STRZELEC
Adrian Tamowicz – VETREX TCZEW
NAJLEPSZY BRAMKARZ
Artur Dąbrowski – ADAMUS SZCZECIN
NAJLEPSZY PIŁKARZ
Marcin Bałut – INVENIO QD
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl