Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej w kategorii Oldboy 35+. Turniej odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2021 r. w Krakowie.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej w kategorii OLDBOY 35+. Kolejna edycja mistrzostw odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 kwietnia 2021 r.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Toruniu, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Siniat Pińczów, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Goodvalley Przechlewo. Trzecie miejsce zajęła drużyna Mat-Bud Ostrów Wielkopolski, a czwarte Toruńskie Wodociągi.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia do 12 marca 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl