Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w X Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 14-15 marca 2020 r. w Łodzi.

Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się już po raz dziesiąty. W ubiegłorocznej edycji mistrzostw rozegranej w Kielcach, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Reckitt Benckiser Production, pokonując w meczu finałowym WZZ Herbapol Wrocław, trzecie miejsce zajęła reprezentacja Olimp Labs.

Miejscem tegorocznych rozgrywek będzie Łódź. Jednym z charakterystycznych miejsc Łodzi jest ulica Piotrowska – to najdłuższy deptak w Polsce, przy którym umiejscowionych jest ponad 100 restauracji, pubów, klubów oraz dyskotek. Patronat medialny nad mistrzostwami objęły portale branżowe: chemiaibiznes.com.pl  pharmrep.pl   pharma.info.pl  partnerem technicznym została firma JOMA

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 30 TYS. ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 7  lutego 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.