Wyniki
Grupa A | ||
Lek Novartis Stryków | 4 : 0 | Berlin Chemie/Menarini Polska |
Bioton Warszawa | 0 : 1 | Mylan Healthcare |
Lek Novartis Stryków | 6 : 0 | Bioton Warszawa |
Berlin Chemie/Menarini Polska | 3 : 1 | Mylan Healthcare |
Bioton Warszawa | 1 : 2 | Berlin Chemie/Menarini Polska |
Lek Novartis Stryków | 2 : 0 | Mylan Healthcare |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Lek Novartis Stryków | 9 | 12 – 0 | awans do II rundy |
2. Berlin Chemie/Menarini Polska | 6 | 5 -6 | awans do II rundy |
3. Mylan Healthcare | 3 | 2 – 5 | awans do II rundy |
4. Bioton Warszawa | 0 | 1 – 9 | puchar pocieszenia |
Grupa B | ||
Gedeon Richter Polska | 0 : 2 | Aflofarm Farmacja Polska |
Polpharma Football Team | 2 : 0 | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
Gedeon Richter Polska | 0 : 2 | Polpharma Football Team |
Aflofarm Farmacja Polska | 2 : 1 | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
Polpharma Football Team | 3 : 0 | Aflofarm Farmacja Polska |
Gedeon Richter Polska | 2 : 0 | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Polpharma Football Team | 9 | 7 – 0 | awans do II rundy |
2. Aflofarm Farmacja Polska | 6 | 4 – 4 | awans do II rundy |
3. Gedeon Richter Polska | 3 | 2 – 4 | awans do II rundy |
4. Borga Góra Świętej Małgorzaty | 0 | 1 – 4 | puchar pocieszenia |
Grupa C | ||
Adamus Szczecin | 3 : 1 | AkzoNobel Pilawa |
Synthos Dwory Oświęcim | 0 : 1 | Vetrex Tczew |
Adamus Szczecin | 3 : 1 | Synthos Dwory Oświęcim |
AkzoNobel Pilawa | 0 : 0 | Vetrex Tczew |
Synthos Dwory Oświęcim | 3 : 0 | AkzoNobel Pilawa |
AkzoNobel Pilawa | 2 : 3 | Vetrex Tczew |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Vetrex Tczew | 7 | 4 – 2 | awans do II rundy |
2. Adamus Szczecin | 6 | 8 – 5 | awans do II rundy |
3. Synthos Dwory Oświęcim | 3 | 4 – 4 | awans do II rundy |
4. AkzoNobel Pilawa | 1 | 1 – 6 | puchar pocieszenia |
Grupa D | ||
Olimp Labs | 7 : 0 | 2Care4 Poland |
Zentiva Polska | 2 : 1 | Skoda BS Auto/SIG |
Olimp Labs | 4 : 0 | Zentiva Polska |
2Care4 Poland | 0 : 6 | Skoda BS Auto/SIG |
Zentiva Polska | 2 : 0 | 2Care4 Poland |
Olimp Labs | 6 : 0 | Skoda BS Auto/SIG |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Olimp Labs | 9 | 17 – 0 | awans do II rundy |
2. Zentiva Polska | 6 | 4 – 5 | awans do II rundy |
3. Skoda BS Auto/SIG | 3 | 7 – 8 | awans do II rundy |
4. 2Care4 Poland | 0 | 0 – 15 | puchar pocieszenia |
Grupa E | ||
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 5 : 1 | Joyson Krzeszów |
ZWiK Pabianice | 5 : 2 | Elektrolux Świdnica |
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 5 : 4 | ZWiK Pabianice |
Joyson Krzeszów | 3 : 1 | Elektrolux Świdnica |
ZWiK Pabianice | 4 : 1 | Joyson Krzeszów |
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 9 : 0 | Elektrolux Świdnica |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 9 | 19 – 5 | awans do II rundy |
2. ZWiK Pabianice | 6 | 13 – 8 | awans do II rundy |
3. Joyson Krzeszów | 3 | 5 – 10 | awans do II rundy |
4. Elektrolux Świdnica | 0 | 3 – 17 | puchar pocieszenia |
Grupa F | ||
Danone Bieruń | 4 : 0 | Schumacher Wrocław |
Top-Thimm Tychy | 1 : 4 | Eko-Vit Łódź |
Danone Bieruń | 8 : 1 | Top-Thimm Tychy |
Schumacher Wrocław | 2 : 1 | Eko-Vit Łódź |
Top-Thimm Tychy | 5 : 2 | Schumacher Wrocław |
Schumacher Wrocław | 5 : 1 | Eko-Vit Łódź |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Danone Bieruń | 9 | 17 – 2 | awans do II rundy |
2. Eko-Vit Łódź | 3 | 6 – 8 | awans do II rundy |
3. Top-Thimm Tychy | 3 | 7 – 14 | awans do II rundy |
4. Schumacher Wrocław | 3 | 4 – 10 | puchar pocieszenia |
Grupa G | ||
Woda Inowrocławianka | 5 : 0 | Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. |
DGS Włocławek | 1 : 3 | Dekorglass Działdowo |
Woda Inowrocławianka | 2 : 2 | DGS Włocławek |
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. | 0 : 11 | Dekorglass Działdowo |
DGS Włocławek | 8 : 0 | Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. |
Woda Inowrocławianka | 2 : 7 | Dekorglass Działdowo |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Dekorglass Działdowo | 9 | 21 – 3 | awans do II rundy |
2. DGS Włocławek | 4 | 11 – 5 | awans do II rundy |
3. Woda Inowrocławianka | 4 | 9 – 9 | awans do II rundy |
4. Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. | 0 | 0 – 24 | puchar pocieszenia |
Grupa H | ||
Gazownia Koszalin | 4 : 0 | Pracuj.pl |
Mostostal Chojnice | 5 : 0 | TI Poland Bielsko-Biała |
Gazownia Koszalin | 8 : 0 | Mostostal Chojnice |
Pracuj.pl | 0 : 0 | TI Poland Bielsko-Biała |
Mostostal Chojnice | 2 : 0 | Pracuj.pl |
Gazownia Koszalin | 4 : 0 | TI Poland Bielsko-Biała |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Gazownia Koszalin | 9 | 16 – 0 | awans do II rundy |
2. Mostostal Chojnice | 6 | 7 – 8 | awans do II rundy |
3. Pracuj.pl | 1 | 0 – 6 | awans do II rundy |
4. TI Poland Bielsko-Biała | 1 | 0 – 9 | puchar pocieszenia |
Grupa I | ||
Invenio QD | 1 : 5 | TI Fluid Systems Wyszków |
BWI Kraków | 1 : 1 | Dr. Oetker „Guseppe Team” |
Invenio QD | 6 : 0 | BWI Kraków |
TI Fluid Systems Wyszków | 2 : 1 | Dr. Oetker „Guseppe Team” |
BWI Kraków | 2 : 1 | TI Fluid Systems Wyszków |
Invenio QD | 4 : 1 | Dr. Oetker „Guseppe Team” |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. TI Fluid Systems Wyszków | 6 | 8 – 4 | awans do II rundy |
2. Invenio QD | 6 | 11 – 6 | awans do II rundy |
3. BWI Kraków | 4 | 3 – 8 | awans do II rundy |
4. Dr. Oetker „Guseppe Team” | 1 | 3 – 7 | puchar pocieszenia |
Grupa I | ||
Inter-Cars Warszawa | 1 : 2 | Hormann Legnica |
Netbox Gostyń | 2 : 2 | NSK Wałbrzych |
Inter-Cars Warszawa | 2 : 1 | Netbox Gostyń |
Hormann Legnica | 1 : 3 | NSK Wałbrzych |
Netbox Gostyń | 0 : 3 | Hormann Legnica |
Inter-Cars Warszawa | 3 : 0 | NSK Wałbrzych |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Hormann Legnica | 6 | 6 – 4 | awans do II rundy |
2. Inter-Cars Warszawa | 6 | 6 – 3 | awans do II rundy |
3. NSK Wałbrzych | 4 | 5 – 6 | awans do II rundy |
4. Netbox Gostyń | 1 | 3 – 7 | puchar pocieszenia |
Grupa K | ||
Mat Bud Ostrów Wlkp. | 5 : 1 | KB Doraco Gdańsk |
PKC Group Starachowice | 2 : 1 | PeBeKa Lubin |
Mat Bud Ostrów Wlkp. | 0 : 5 | PKC Group Starachowice |
KB Doraco Gdańsk | 1 : 2 | PeBeKa Lubin |
PKC Group Starachowice | 3 : 1 | KB Doraco Gdańsk |
Mat Bud Ostrów Wlkp. | 1 : 3 | PeBeKa Lubin |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. PKC Group Starachowice | 9 | 10 – 2 | awans do II rundy |
2. PeBeKa Lubin | 6 | 6 – 4 | awans do II rundy |
3. Mat Bud Ostrów Wlkp. | 3 | 6 – 9 | awans do II rundy |
4. KB Doraco Gdańsk | 0 | 3 – 10 | puchar pocieszenia |
Puchar Pocieszenia
Grupa W | ||
Bioton Warszawa | 0 : 2 | 2Care4 Poland |
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. | 1 : 4 | Netbox Gostyń |
2Care4 Poland | 6 : 0 | Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. |
Bioton Warszawa | 1 : 0 | Netbox Gostyń |
2Care4 Poland | 3 : 0 | Netbox Gostyń |
Bioton Warszawa | 3 : 1 | Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. 2Care4 Poland | 9 | 11 – 0 | awans do 1/2 finału |
2. Bioton Warszawa | 6 | 4 – 3 | |
3. Netbox Gostyń | 3 | 4 – 5 | |
4. Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. | 0 | 2 – 13 |
Grupa Y | ||
Borga Góra Świętej Małgorzaty | 3 : 1 | Electrolux Świdnica |
TI Poland Bielsko-Biała | 0 : 1 | KB Doraco Gdańsk |
Electrolux Świdnica | 2 : 3 | TI Poland Bielsko-Biała |
Borga Góra Świętej Małgorzaty | 1 : 2 | KB Doraco Gdańsk |
Electrolux Świdnica | 1 : 4 | KB Doraco Gdańsk |
Borga Góra Świętej Małgorzaty | 3 : 0 | TI Poland Bielsko-Biała |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. KB Doraco Gdańsk | 9 | 7 – 2 | awans do 1/2 finału |
2. Borga Góra Świętej Małgorzaty | 6 | 7 – 3 | awans do 1/2 finału |
3. TI Poland Bielsko-Biała | 3 | 3 – 6 | |
4. Electrolux Świdnica | 0 | 4 – 10 |
Grupa Z | ||
Schumacher Wrocław | 1 : 0 | Dr. Oetker „Guseppe Team” |
AkzoNobel Pilawa | 1 : 3 | Dr. Oetker „Guseppe Team” |
AkzoNobel Pilawa | 2 : 3 | Schumacher Wrocław |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Schumacher Wrocław | 6 | 4 – 2 | awans do 1/2 finału |
2. Dr. Oetker „Guseppe Team” | 3 | 3 – 2 | |
3. AkzoNobel Pilawa | 0 | 3 – 6 |
1/2 Finału Pucharu Pocieszenia | ||
2Care4 Poland | 1 : 2 | KB Doraco Gdańsk |
Schumacher Wrocław | 0 : 0 k.1-3 | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
Finał Pucharu Pocieszenia | ||
KB Doraco Gdańsk | 0 : 1 | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
II Runda grupowa
Grupa I | ||
ZWiK Pabianice | 4 : 2 | Gedeon Richter Polska |
LEK Novartis Stryków | 0 : 0 | Gedeon Richter Polska |
LEK Novartis Stryków | 1 : 4 | ZWiK Pabianice |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. ZWiK Pabianice | 6 | 9 – 3 | awans do 1/8 finału |
2. Gedeon Richter Polska | 1 | 2 – 4 | |
3. LEK Novartis Stryków | 1 | 1 – 4 |
Grupa II | ||
Eko-Vit Łódź | 4 : 2 | Synthos Dwory Oświęcim |
Polpharma Football Team | 0 : 0 | Synthos Dwory Oświęcim |
Polpharma Football Team | 1 : 4 | Eko-Vit Łódź |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Eko-Vit Łódź | 4 | 5 – 4 | awans do 1/8 finału |
2. Synthos Dwory Oświęcim | 3 | 4 – 4 | |
3. Polpharma Football Team | 1 | 5 – 6 |
Grupa III | ||
DGS Włocławek | 0 : 3 | Skoda BS Auto/SIG |
Vetrex Tczew | 1 : 4 | Skoda BS Auto/SIG |
Vetrex Tczew | 8 : 0 | DGS Włocławek |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Skoda BS Auto/SIG | 6 | 7 – 1 | awans do 1/8 finału |
2. Vetrex Tczew | 3 | 9 – 4 | awans do 1/8 finału |
3. DGS Włocławek | 0 | 0 – 11 |
Grupa IV | ||
Mostostal Chojnice | 0 : 3 | Joyson Krzeszów |
Olimp Labs | 4 : 0 | Joyson Krzeszów |
Olimp Labs | 3 : 0 | Mostostal Chojnice |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Olimp Labs | 6 | 7 – 0 | awans do 1/8 finału |
2. Joyson Krzeszów | 3 | 3 – 4 | |
3. Mostostal Chojnice | 0 | 0 – 6 |
Grupa V | ||
invenio QD | 9 : 1 | Top-Thimm Tychy |
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 7 : 0 | Top-Thimm Tychy |
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 4 – 5 | invenio QD |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. invenio QD | 6 | 14 – 5 | awans do 1/8 finału |
2. KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | 3 | 11 – 5 | awans do 1/8 finału |
3.Top-Thimm Tychy | 0 | 1 – 16 |
Grupa VI | ||
Inter Cars Warszawa | 3 : 0 | Woda Inowrocławianka |
Danone Bieruń | 3 : 1 | Woda Inowrocławianka |
Danone Bieruń | 0 : 5 | Inter Cars Warszawa |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Inter Cars Warszawa | 6 | 8 – 0 | awans do 1/8 finału |
2. Danone Bieruń | 3 | 3 – 6 | |
3. Woda Inowrocławianka | 0 | 1 – 6 |
Grupa VII | ||
PeBeKa Lubin | 7 : 1 | Pracuj.pl |
Dekorglass Działdowo | 7 : 0 | Pracuj.pl |
Dekorglass Działdowo | 0 : 1 | PeBeKa Lubin |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. PeBeKa Lubin | 6 | 8 – 1 | awans do 1/8 finału |
2. Dekorglass Działdowo | 3 | 7 – 1 | awans do 1/8 finału |
3. Pracuj.pl | 0 | 1 – 14 |
Grupa VIII | ||
Berlin Chemie/Menarini Polska | 0 : 3 | BWI Kraków |
Gazownia Koszalin | 2 : 0 | BWI Kraków |
Gazownia Koszalin | 3 : 0 | Berlin Chemie/Menarini Polska |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Gazownia Koszalin | 6 | 5 – 0 | awans do 1/8 finału |
2. BWI Kraków | 3 | 3 – 2 | awans do 1/8 finału |
3. Berlin Chemie/Menarini Polska | 0 | 0 – 6 |
Grupa IX | ||
Aflofarm Farmacja Polska | 0 : 3 | NSK Wałbrzych |
TI Fluid Systems Wyszków | 2 : 2 | NSK Wałbrzych |
TI Fluid Systems Wyszków | 3 : 0 | Aflofarm Farmacja Polska |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. TI Fluid Systems Wyszków | 4 | 5 – 2 | awans do 1/8 finału |
2. NSK Wałbrzych | 4 | 5 – 2 | awans do 1/8 finału |
3. Aflofarm Farmacja Polska | 0 | 0 – 6 |
Grupa X | ||
Adamus Szczecin | 1 : 4 | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
Hormann Legnica | 1 : 4 | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
Hormann Legnica | 3 : 6 | Adamus Szczecin |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. Mat Bud Ostrów Wlkp. | 6 | 8 – 2 | awans do 1/8 finału |
2. Adamus Szczecin | 3 | 7 – 7 | |
3. Hormann Legnica | 0 | 4 – 10 |
Grupa XI | ||
Zentiva Polska | 0 : 1 | Mylan Healthcare |
PKC Group Starachowice | 5 : 0 | Mylan Healthcare |
PKC Group Starachowice | 7 : 1 | Zentiva Polska |
Tabela grupy | Punkty | Bramki | |
1. PKC Group Starachowice | 6 | 12 – 1 | awans do 1/8 finału |
2. Mylan Healthcare | 3 | 1 – 5 | |
3. Zentiva Polska | 0 | 1 – 8 |
1/8 Finału | ||
Eko-Vit Łódź | 1 : 7 | Gazownia Koszalin |
PeBeKa Lubin | 2 : 0 | KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice |
Vetrex Tczew | 0 : 2 | Olimp Labs |
BWI Kraków | 0 : 0 k.2-3 | TI Fluid Systems Wyszków |
invenio QD | 0 : 0 k.2-1 | Skoda BS Auto/SIG |
Inter Cars Warszawa | 1 : 2 | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
Dekorgalss Działdowo | 2 : 4 | PKC Group Starachowice |
NSK Wałbrzych | 2 : 4 | ZWiK Pabianice |
1/4 Finału | ||
Gazownia Koszalin | 1 : 2 | PeBeKa Lubin |
Olimp Labs | 3 : 0 | TI Fluid Systems Wyszków |
invenio QD | 1 : 3 | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
PKC Group Starachowice | 3 : 1 | ZWiK Pabianice |
1/2 Finału | ||
PeBeKa Lubin | 2 : 0 | Olimp Labs |
Mat Bud Ostrów Wlkp. | 1 : 3 | PKC Group Starachowice |
Finał | ||
PeBeKa Lubin | 1 : 2 | PKC Group Starachowice |
Nagrody indywidualne | ||
Król strzelców | Adrian Rudyk | ZWiK Pabianice |
Najlepszy piłkarz | Adam Witek | PKC Group Starachowice |
Najlepszy bramkarz | Tobiasz Małozięć | Olimp Labs |
Wyróżnienia | ||
Damian Smolny | PeBeKa Lubin | |
Marcin Ciuchta | PeBeKa Lubin | |
Łukasz Adamczyk | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
Klasyfikacja końcowa | |
I | PKC Group Starachowice |
II | PeBeKa Lubin |
III | Olimp Labs |
III | Mat Bud Ostrów Wlkp. |
V | Gazownia Koszalin |
TI Fluid Systems Wyszków | |
invenio QD | |
ZWiK Pabianice | |
IX | Eko-Vit Łódź |
KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice | |
Vetrex Tczew | |
BWI Kraków | |
Skoda BS Auto/SIG | |
Inter Cars Warszawa | |
Dekorglass Działdowo | |
NSK Wałbrzych | |
XVII | Gedeon Richter Polska |
Synthos Dwory Oświęcim | |
Joyson Krzeszów | |
Danone Bieruń | |
Adamus Szczecin | |
Mylan Healthcare | |
XXIII | LEK Novartis Stryków |
Polpharma Football Team | |
DGS Włocławek | |
Mostostal Chojnice | |
Top-Thimm Tychy | |
Woda Inowrocławianka | |
Pracuj.pl | |
Berlin Chemie/Menarini Polska | |
Aflofarm Farmacja Polska | |
Hormann Legnica | |
Zentiva Polska | |
XXXIV | Borga Góra Świętej Małgorzaty |
XXXV | KB Doraco Gdańsk |
XXXVI | 2Care4 Poland |
Schumacher Wrocław | |
XXXVIII | Bioton Warszawa |
Dr. Oetker „Gusseppe Team” | |
XL | Netbox Gostyń |
TI Poland Bielsko-Biała | |
AkzoNobel Pilawa | |
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp. | |
Electrolux Świdnica |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl