Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 26 – 27 września 2020 r. w Niechorzu i Rewalu.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej.

Kolejna edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, odbędzie się w Niechorzu i Rewalu. W ubiegłorocznym turnieju, który odbył się we Władysławowie tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna PKC Group Starachowice, w finale pokonując reprezentację PeBeKa Lubin. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny  Olimp Labs i Mat Bud Ostrów Wielkopolski.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK. 50 TYŚ ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2020 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy