Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 20-21 czerwca 2020r., w Kołobrzegu, w ramach Bałtyk Cup – Turnieju Firm i Zakładów Pracy.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn. W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w piłce nożnej.

Kolejna edycja turnieju, odbędzie się w Kołobrzegu, największym i najpiękniejszym polskim uzdrowisku o niezrównanym uroku i bogatej historii.

W ubiegłorocznym turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Mostostal Siedlce, pokonując w meczu finałowym Pratt & Whitney Kalisz. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Aluplast  Poznań a czwarte Huta Cynku Miasteczko Śląskie.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Oficjalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 maja 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnieju !!!

Roman Pawlik
tel. 506 494 262
e-mail: roman@almar-sport.pl

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.