Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 29.02 – 01.03.2020 r. w Ciechocinku.

Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej.

Patronat medialny nad mistrzostwami objęły portale: foodfakty.pl  przemyslspozywczy.eu informatorspozywczy.pl  Partnerem technicznym została firma JOMA.

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej, odbędzie się w Ciechocinku.

Mistrzostwa odbędą się już po raz czternasty. W ubiegłorocznej edycji mistrzostw rozegranej w Toruniu, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Rolnik Mikołów, pokonując w meczu finałowym Supravis Group Bydgoszcz.

Dla drużyn, które  zgłoszą się do mistrzostw w opcji z zakwaterowaniem, proponujemy nocleg w hotelu*** Austeria Conference & Spa, gdzie po trudach rywalizacji będzie można się zregenerować w saunarium oraz jacuzzi.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 30 TYS. ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.