Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 14-15 marca 2020 r., w Ciechocinku.

W kalendarzu amatorskich imprez sportowych, organizowanych przez firmę Almar-Sport, od lat znajdują się Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych (TSL) w halowej piłce nożnej. Zawody te cieszą się ogromną popularnością, gromadząc na starcie bardzo dużą ilość zespołów z całego kraju. W dotychczasowej rywalizacji uczestniczyło już ponad 120 firm związanych z branżą TSL.
W ubiegłorocznej, trzynastej edycji mistrzostw, w której startowało 19 zespołów, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Francepol Zielona Góra, która w finale, po serii rzutów karnych pokonała zespół FM Logistic. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Partnerspol Group i Optima Logistics Group.

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej, odbędzie się w Ciechocinku, w jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, słynąca z zespołu trzech tężni solankowych, największej tego typu drewnianej konstrukcji w Europie.

Dla drużyn, które zgłoszą się do mistrzostw w opcji z zakwaterowaniem, proponujemy nocleg w komfortowym i nowoczesnym Hotelu*** Austeria Conference&SPA*. Jest to idealne miejsce na regenerację sił, po trudach sportowej rywalizacji. Hotel poza komfortowymi pokojami, smacznym jedzeniem oferuje relaks w saunarium, gdzie do dyspozycji gości jest sauna parowa, fińska, biosauna oraz jacuzzi. *ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

JOMA 2019

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK 35 TYŚ ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 07 lutego 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAGRAJ Z NAMI!

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny
sposób.
• 15 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski