Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach XVI Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, dniach 17-18 kwietnia 2021 r. w Krakowie.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Kolejna edycja mistrzostw odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 kwietnia 2021 r.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Toruniu, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Mador Sosnowiec, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Danwood Bielsk Podlaski. Trzecie miejsce zajęła drużyna Unibep Bielsk Podlaski, a czwarte  Oknoplast Kraków.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 35 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia do 12 marca 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl