Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach XIV Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w dniach 26-27 września 2020 r. w Niechorzu i Rewalu.

Po raz piętnasty branża spożywcza będzie walczyła o tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej.

W ubiegłorocznej edycji turnieju rozegranej we Władysławowie, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Danone Bieruń,  pokonując w meczu finałowym Dekorglass Działdowo. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja DGS Włocławek, a czwarte Eko-Vit Łódź.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia do 21 sierpnia 2020 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 506 494 261, e-mail: tomasz@almar-sport.pl