Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Mistrzostwach Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej, które odbędą się w ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy. Mistrzostwa odbędą się w dniach 07 – 08 marca 2020 r. w Toruniu.

W ubiegłorocznej edycji turnieju rozegranego w Zakopanem, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Lek Novartis Stryków, pokonując w meczu finałowym Magna Car Top Systems Tychy, trzecie miejsce zajęły ex aequo reprezentacje Tristone Wałbrzych i TI Automotive Bielsko-Biała.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYŚ ZŁ!!! *

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.01. 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.

* Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy