Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XVI Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2021 r. w Krakowie.

Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej, każdego roku gromadzą na starcie kilkadziesiąt zespołów, reprezentujących swoje firmy. Od wielu lat jest to największy tego typu turniej piłkarski, organizowany w naszym kraju.

Kolejna edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej, odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 kwietnia 2021 r.

Kraków, zwany często grodem Kraka to magiczna stolica Małopolski i historyczna stolica Polski – tętniące serce naszego kraju uznawane za najpiękniejszy ośrodek miejski.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Toruniu, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa VETREX TCZEW, która w meczu finałowym pokonała reprezentację CRONIMET PL INOWROCŁAW. Trzecie miejsce ex aequo zajęły JTI GOSTKÓW oraz DEKORGLASS DZIAŁDOWO.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.
ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 35 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia do 12 marca 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl