GRUPA A
JTE PREFARCH JAWORZNO – ROLNIK MIKOŁÓW 2:0
MAGNA CTS TYCHY – SCHUMACHER WROCŁAW 0:3
JTE PREFARCH JAWORZNO – JTI GOSTKÓW 0:2
ROLNIK MIKOŁÓW – MAGNA CTS TYCHY 2:1
SCHUMACHER WROCŁAW – JTI GOSTKÓW 1:5
JTE PREFARCH JAWORZNO – MAGNA CTS TYCHY 4:0
SCHUMACHER WROCŁAW – ROLNIK MIKOŁÓW 0:5
MAGNA CTS TYCHY – JTI GOSTKÓW 0:4
JTE PREFARCH JAWORZNO – SCHUMACHER WROCŁAW 4:1
JTI GOSTKÓW – ROLNIK MIKOŁÓW 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JTI GOSTKÓW | 12 | 13:1 | II RUNDA |
2. | JTE PREFARCH JAWORZNO | 9 | 10:3 | II RUNDA |
3. | ROLNIK MIKOŁÓW | 6 | 7:5 | II RUNDA |
4. | SCHUMACHER WROCŁAW | 3 | 5:14 | FINAŁ B |
5. | MAGNA CTS TYCHY | 0 | 1:13 | FINAŁ B |
GRUPA B
GKN OLE DRIVELINE – ELMEN ROGOWIEC 2:0
INVENIO QD – NORDEA FUTSAL 3:4
GKN OLE DRIVELINE – ELMARK ŻYCHLIN 0:2
ELMEN ROGOWIEC – INVENIO QD 1:3
NORDEA FUTSAL – ELMARK ŻYCHLIN 3:1
GKN OLE DRIVELINE – INVENIO QD 3:5
NORDEA FUTSAL – ELMEN ROGOWIEC 3:0
INVENIO QD – ELMARK ŻYCHLIN 2:2
GKN OLE DRIVELINE – NORDEA FUTSAL 0:4
ELMARK ŻYCHLIN – ELMEN ROGOWIEC 3:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | NORDEA FUTSAL | 12 | 14:4 | II RUNDA |
2. | INVENIO QD | 7 | 13:10 | II RUNDA |
3. | ELMARK ŻYCHLIN | 7 | 8:6 | II RUNDA |
4. | GKN OLE DRIVELINE | 3 | 5:11 | FINAŁ B |
5. | ELMEN ROGOWIEC | 0 | 2:11 | FINAŁ B |
GRUPA C
SAINT-GOBAIN ŻARY – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 1:5
POLPHARMA FOOTBALL T. – BERLIN-CHEMIE/MENARINI 1:2
SAINT-GOBAIN ŻARY – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 1:4
SYNTHOS DWORY OŚW. – BERLIN-CHEMIE/MENARINI 3:1
POLPHARMA FOOTBALL T. – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 4:3
SAINT-GOBAIN ŻARY – BERLIN-CHEMIE/MENARINI 1:7
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM | 6 | 11:6 | II RUNDA |
2. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 6 | 9:6 | II RUNDA |
3. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI | 6 | 10:5 | II RUNDA |
4. | SAINT-GOBAIN ŻARY | 0 | 3:16 | FINAŁ B |
GRUPA D
HÖRMANN LEGNICA – RECKITT BENCKISER 1:5
HERBAPOL WROCŁAW – AKZO NOBEL PILAWA 0:3
HÖRMANN LEGNICA – HERBAPOL WROCŁAW 1:4
RECKITT BENCKISER – AKZO NOBEL PILAWA 4:1
HERBAPOL WROCŁAW – RECKITT BENCKISER 1:4
HÖRMANN LEGNICA – AKZO NOBEL PILAWA 4:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | RECKITT BENCKISER | 9 | 13:3 | II RUNDA |
2. | AKZO NOBEL PILAWA | 3 | 5:4 | II RUNDA |
3. | HERBAPOL WROCŁAW | 3 | 4:4 | II RUNDA |
4. | HÖRMANN LEGNICA | 3 | 4:5 | FINAŁ B |
FINAŁ B
GRUPA X
SAINT-GOBAIN ŻARY – ELMEN ROGOWIEC 0:1
SCHUMACHER WROCŁAW – ELMEN ROGOWIEC 3:2
SCHUMACHER WROCŁAW – SAINT-GOBAIN ŻARY 3:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SCHUMACHER WROCŁAW | 6 | 6:2 | FINAŁ B |
2. | ELMEN ROGOWIEC | 3 | 3:3 | |
3. | SAINT-GOBAIN ŻARY | 0 | 0:4 |
GRUPA Y
HÖRMANN LEGNICA – GKN OLE DRIVELINE 2:3
MAGNA CTS TYCHY – GKN OLE DRIVELINE 2:2
MAGNA CTS TYCHY – HÖRMANN LEGNICA 4:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MAGNA CTS TYCHY | 4 | 6:2 | FINAŁ B |
2. | GKN OLE DRIVELINE | 4 | 5:4 | |
3. | HÖRMANN LEGNICA | 0 | 2:7 |
FINAŁ B
SCHUMACHER WROCŁAW – MAGNA CTS TYCHY 0:3
II RUNDA TURNIEJU
GRUPA I
POLPHARMA FOOTBALL T. – ELMARK ŻYCHLIN 2:2
JTI GOSTKÓW – ELMARK ŻYCHLIN 1:1
JTI GOSTKÓW – POLPHARMA FOOTBALL T. 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JTI GOSTKÓW | 4 | 3:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | ELMARK ŻYCHLIN | 2 | 3:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 1 | 2:4 |
GRUPA II
AKZO NOBEL PILAWA – BERLIN-CHEMIE/MENARINI 3:0
NORDEA FUTSAL – BERLIN-CHEMIE/MENARINI 3:0
NORDEA FUTSAL – AKZO NOBEL PILAWA 3:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | NORDEA FUTSAL | 6 | 6:0 | 1/4 FINAŁU |
2. | AKZO NOBEL PILAWA | 3 | 3:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI | 0 | 0:6 |
GRUPA III
JTE PREFARCH JAWORZNO – HERBAPOL WROCŁAW 0:1
SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM – HERBAPOL WROCŁAW 0:1
SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM – JTE PREFARCH JAWORZNO 0:5
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | HERBAPOL WROCŁAW | 6 | 2:0 | 1/4 FINAŁU |
2. | JTE PREFARCH JAWORZNO | 3 | 5:1 | 1/4 FINAŁU |
3. | SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM | 0 | 0:6 |
GRUPA IV
INVENIO QD – ROLNIK MIKOŁÓW 5:1
RECKITT BENCKISER – ROLNIK MIKOŁÓW 0:1
RECKITT BENCKISER – INVENIO QD 4:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | INVENIO QD | 3 | 7:5 | 1/4 FINAŁU |
2. | RECKITT BENCKISER | 3 | 4:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | ROLNIK MIKOŁÓW | 3 | 2:5 |
1/4 FINAŁU
JTI GOSTKÓW – AKZO NOBEL PILAWA 3:0
NORDEA FUTSAL – ELMARK ŻYCHLIN 0:2
HERBAPOL WROCŁAW – RECKITT BENCKISER 1:3
INVENIO QD – JTE PREFARCH JAWORZNO 2:2, k. 2:1
1/2 FINAŁU
JTI GOSTKÓW – RECKITT BENCKISER 3:2
ELMARK ŻYCHLIN – INVENIO QD 1:3
FINAŁ
JTI GOSTKÓW – INVENIO QD 1:1, k. 3:1
NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU
WYRÓŻNIENIA:
Łukasz Sepczyński – RECKITT BENCKISER
Bartosz Rzeszót – INVENIO QD
Kamil Kowalczyk – ELMARK ŻYCHLIN
NAJLEPSZY STRZELEC
Marcin Bałut – INVENIO QD
NAJLEPSZY BRAMKARZ
Miłosz Dobierzewski – JTI GOSTKÓW
NAJLEPSZY PIŁKARZ
Sergey Payas – JTI GOSTKÓW
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce | Drużyna |
1. | JTI GOSTKÓW |
2. | INVENIO QD |
3. | RECKITT BENCKISER |
3. | ELMARK ŻYCHLIN |
5. | AKZO NOBEL PILAWA |
5. | JTE PREFARCH JAWORZNO |
5. | HERBAPOL WROCŁAW |
5. | NORDEA FUTSAL |
9. | POLPHARMA FOOTBALL T. |
9. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI |
9. | SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM |
9. | ROLNIK MIKOŁÓW |
13. | MAGNA CTS TYCHY |
14. | SCHUMACHER WROCŁAW |
15. | ELMEN ROGOWIEC |
15. | GKN OLE DRIVELINE |
17. | SAINT-GOBAIN ŻARY |
17. | HÖRMANN LEGNICA |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl