Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XVI Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach XIV Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w dniach 26 – 27 września 2020 r. w Niechorzu i Rewalu.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn. W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w piłce nożnej.

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego  w piłce nożnej, odbędzie się w Niechorzu i Rewalu.

W ubiegłorocznym turnieju, który odbył się w Zakopanem tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Unibep Bielsk Podlaski, w finale pokonując reprezentację Mador Sosnowiec. Trzecie miejsce zajęła drużyna  Ventus Piotrków Trybunalski, a czwarte Oknoplast Kraków.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK. 30 TYŚ ZŁ!!! * 

*Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2020 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń

Serdecznie zapraszamy!