Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XVI Mistrzostwach Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach VII Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w dniach 05-06 grudnia 2020 r. w Łodzi.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn. W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej.

W ubiegłorocznej edycji mistrzostw rozegranej w Krakowie, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Huta Bankowa Boryszew Group, która w finale pokonała zespół Thoni Alutec Stalowa Wola. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny PeBeKa Lubin i Inotm Platinum.

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.
• 15 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia do 30 października 2020 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 506 494 261, e-mail: tomasz@almar-sport.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Almar-Sport

Organizacja turniejów dla firm

Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec

tel. 506 494 262, 506 494 261

biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl