Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XVI Mistrzostwach Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 06-07 czerwca 2020r., w Mrągowie, w ramach Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy.

Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Zawody te cieszą się ogromną popularnością,  gromadząc na starcie bardzo dużą ilość zespołów z całego kraju.   W dotychczasowej rywalizacji uczestniczyło już ponad 200 firm związanych z branżą motoryzacyjną i TSL.

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej, odbędzie się w Mrągowie, w miasteczku turystycznym, malowniczo położonym wśród mazurskich jezior. Największe z nich to: jezioro Czos i jezioro Juno.

Doskonała baza noclegowa, świetnie przygotowane obiekty sportowe, oraz niepowtarzalne walory turystyczne Mrągowa, po raz kolejny zapewnią uczestnikom wiele emocji i wrażeń.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Oficjalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa dn. 30 kwietnia 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w mistrzostwach !!!

Elżbieta Gałuszka
tel. 506 494 261
e-mail: elzbieta@almar-sport.pl

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

  • 15 lat doświadczenia w organizacji turniejów sportowych
  • ponad 300 turniejów zorganizowanych
  • ok 5000 reprezentacji firm biorących udział w zorganizowanych turniejach