Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 29 lutego -01 marca 2020 r. w Toruniu.

Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego  w halowej piłce nożnej.

Patronat medialny nad mistrzostwami objął portal branżowy: Kurier Drzewny oraz 4woodi.pl

Partnerem technicznym została firma JOMA

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej, odbędzie się w Toruniu, jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.  Toruń, to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z niepowtarzalnym Ratuszem Staromiejskim, oraz doskonale zachowanymi zabytkami i wspaniałymi kamienicami.  Nadwiślańska panorama Torunia uznana została za jeden z „Siedmiu Cudów Polski”.

Dla drużyn, które  zgłoszą się do mistrzostw w opcji z zakwaterowaniem, proponujemy nocleg w Hotelu*** Kopernik, który znajduje się w centrum Torunia, tuż przy zabytkowej starówce.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

JOMA 2019

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK 30 TYŚ ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia 2020 r. O ostatecznym udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.