Wyniki

Tabela Grupy C
Mador Sosnowiec3 : 1JTE Prefarch Jaworzno
Auchan Płock1 : 3Arbud Piotrków Trybunalski
Mador Sosnowiec8 : 0Auchan Płock
JTE Prefarch Jaworzno 0 : 2Arbud Piotrków Trybunalski
Auchan Płock1 : 10JTE Prefarch Jaworzno
Mador Sosnowiec4 : 0Arbud Piotrków Trybunalski
Tabela Grupy CPunktyBramki
1. Mador Sosnowiec915 – 1awans do II rundy
2. Arbud Piotrków Trybunalski65 – 5awans do II rundy
3. JTE Prefarch Jaworzno311 – 6awans do II rundy
4. Auchan Płock02 – 21baraż
Tabela Grupy D
PKC Group Starachowice5 : 0MZGK Bolesławiec
Samorządowcy Gminy Zabierzów0 : 3FM Logistic
Emik Brudaki6 : 2PKC Group Starachowice
MZGK Bolesławiec 0 : 6Samorządowcy Gminy Zabierzów
FM Logistic 2 : 2Emik Brudaki
PKC Group Starachowice 5 : 1Samorządowcy Gminy Zabierzów
FM Logistic 8 : 0MZGK Bolesławiec
Samorządowcy Gminy Zabierzów 0 : 5Emik Brudaki
PKC Group Starachowice 0 : 1FM Logistic
Emik Brudaki17 : 0MZGK Bolesławiec
Tabela Grupy DPunktyBramki
1. Emik Brudaki1030 – 4awans do II rundy
2. FM Logistic1014 – 2awans do II rundy
3. PKC Group Starachowice612 – 8awans do II rundy
4. Samorządowcy Gminy Zabierzów37 – 13awans do II rundy
5. MZGK Bolesławiec00 – 36baraż
Grupa E
Bank Gospodarstwa Krajowego0 : 2Gazownia Koszalin
Łukasiewicz-IMN0 : 2Getmotor Dormowo
Invenio QD4 : 1Bank Gospodarstwa Krajowego
Gazownia Koszalin13 : 0Łukasiewicz-IMN
Getmotor Dormowo7 : 3Invenio QD
Bank Gospodarstwa Krajowego 1 : 2Łukasiewicz-IMN
Getmotor Dormowo0 : 2Gazownia Koszalin
Łukasiewicz-IMN 0 : 6Invenio QD
Bank Gospodarstwa Krajowego 3 : 6Getmotor Dormowo
INvenio QD2 : 5Gazownia Koszalin
Tabela Grupy EPunktyBramki
1. Gazownia Koszalin1222 – 2awans do II rundy
2. Getmotor Dormowo915 – 8awans do II rundy
3. Invenio QD615 – 13awans do II rundy
4. Łukasiewicz-IMN32 – 22awans do II rundy
5. Bank Gospodarstwa Krajowego05 – 14baraż
Baraż
Auchan Płock3 : 0MZGK Bolesławiec
Auchan Płock2 : 2Bank Gospodarstwa Krajowego
MZGK Bolesławiec0 : 3Bank Gospodarstwa Krajowego
Tabela BarażPunktyBramki
1. Bank Gospodarstwa Krajowego45 – 2awans do II rundy
2. Auchan Płock45 – 2
3. MZGK Bolesławiec00 – 6

II Runda Mistrzostw

Grupa I
PKC Group Starachowice8 : 0Bank Gospodarstwa Krajowego
Gazownia Koszalin13 : 0Bank Gospodarstwa Krajowego
Gazownia Koszalin1 : 0PKC Group Starachowice
Tabela grupy IPunktyBramki
1. Gazownia Koszalin614 – 0
2. PKC Group Starachowice38 – 1
3. Bank Gospodarstwa Krajowego00 – 21
Grupa II
JTE Prefarch Jaworzno4 : 1Łukasiewicz-IMN
Emik Brudaki3 : 1Łukasiewicz-IMN
Emik Brudaki1 : 1JTE Prefarch Jaworzno
Tabela grupy IIPunktyBramki
1. JTE Prefarch Jaworzno45 – 2
2. Emik Brudaki44 – 2
3. Łukasiewicz-IMN02 – 7
Grupa III
Getmotor Dormowo3 : 0Samorządowcy Gminy Zabierzów
Mador Sosnowiec6 : 0Samorządowcy Gminy Zabierzów
Mador Sosnowiec3 : 1Getmotor Dormowo
Tabela grupy IIIPunktyBramki
1. Mador Sosnowiec69 – 1
2. Getmotor Dormowo34 – 3
3. Samorządowcy Gminy Zabierzów00 – 9
Grupa IV
FM Logistic4 : 0Invenio QD
Arbud Piotrków Trybunalski1 : 3Invenio QD
Arbud Piotrków Trybunalski2 : 2FM Logistic
Tabela grupy IVPunktyBramki
1. FM Logistic46 : 2
2. Invenio QD33 – 5
3. Arbud Piotrków Trybunalski13 – 5
1/4 Finału
Gazownia Koszalin0 : 0 k. 1 : 3Emik Brudaki
JTE Prefarch Jaworzno1 : 5PKC Group Starachowice
Mador Sosnowiec5 : 1Invenio QD
FM Logistic1 : 1 k. 3 : 4Getmotor Dormowo
1/2 Finału
Emik Brudaki1 : 2Mador Sosnowiec
PKC Group Starachowice1 : 3Getmotor Dormowo
Finał
Mador Sosnowiec4 : 0Getmotor Dormowo
Nagrody indywidualne
Najlepszy StrzelecPiotr ZarychtaMador Sosnowiec
Najlepszy BramkarzKacper ŚliwińskiEmik Brudaki
Najlepszy PiłkarzPatryk SmolarekGetmotor Dormowo
Wyróżnienia
PKC Group StarachowiceKacper Maciejczak
Getmotor DormowoŁukasz Danielczak
Mador SosnowiecPiotr Zarychta
Klasyfikacja końcowa
1.Mador Sosnowiec
2. Getmotor Dormowo
3.Emik Brudaki
PKC Group Starachowice
5.FM Logistic
Invenio QD
JTE Prefarch Jaworzno
Gazownia Koszalin
9. Bank Gospodarstwa Krajowego
Łukasiewicz-IMN
Samorządowcy Gminy Zabierzów
Artbud Piotrków Trybunalski
Auchan Płock
MZGK Bolesławiec