Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Mistrzostwach Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 20-21 czerwca 2020r., w Kołobrzegu, w ramach Bałtyk Cup – Turnieju Firm i Zakładów Pracy.

Kolejna edycja turnieju, odbędzie się w Kołobrzegu, największym i najpiękniejszym polskim uzdrowisku o niezrównanym uroku i bogatej historii.

W ubiegłorocznym turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna ZEC Pabianice, pokonując w meczu finałowym Celsium Skarżysko-Kamienna. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Gazowni Koszalin a czwarte ZWiK Łódź.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Oficjalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 maja 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnieju !!!

Roman Pawlik
tel. 506 494 262
e-mail: roman@almar-sport.pl

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.