GRUPA A
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
15.00 UKS GAP BRUSKOWO W. – MKS SIECHNICE 0:3
boisko nr 2
15.00 CENTER MD GOLENIÓW – AP WILKI DĄBRÓWKA 3:0
boisko nr 3
15.00 KS AVIA KAMIONKI II – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 3:0
boisko nr 1
15.30 KS CUIAVIA INOWROCŁAW – DKS JANTAR DZIWNÓW 6:0
boisko nr 2
15.30 UKS GAP BRUSKOWO W. – CENTER MD GOLENIÓW 1:7
boisko nr 3
15.30 MKS SIECHNICE – AP WILKI DĄBRÓWKA 1:4
boisko nr 1
16.05 KS AVIA KAMIONKI II – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 2:2
boisko nr 2
16.05 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – DKS JANTAR DZIWNÓW 3:1
boisko nr 3
16.05 UKS GAP BRUSKOWO W. – AP WILKI DĄBRÓWKA 0:4
boisko nr 1
16.35 MKS SIECHNICE – CENTER MD GOLENIÓW 2:7
boisko nr 2
16.35 KS AVIA KAMIONKI II – DKS JANTAR DZIWNÓW 14:2
boisko nr 3
16.35 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 0:5
boisko nr 1
17.10 CENTER MD GOLENIÓW – DKS JANTAR DZIWNÓW 10:1
boisko nr 2
17.10 AP WILKI DĄBRÓWKA – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 0:8
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
15.00 UKS GAP BRUSKOWO W. – KS AVIA KAMIONKI II 0:6
boisko nr 2
15.00 MKS SIECHNICE – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 1:2
boisko nr 3
15.00 CENTER MD GOLENIÓW – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 1:1
boisko nr 1
15.30 AP WILKI DĄBRÓWKA – DKS JANTAR DZIWNÓW 5:3
boisko nr 2
15.30 UKS GAP BRUSKOWO W. – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 0:5
boisko nr 3
15.30 MKS SIECHNICE – KS AVIA KAMIONKI II 0:8
boisko nr 1
16.05 UKS GAP BRUSKOWO W. – DKS JANTAR DZIWNÓW 1:1
boisko nr 2
16.05 MKS SIECHNICE – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 0:3
boisko nr 3
16.05 CENTER MD GOLENIÓW – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 7:1
boisko nr 1
16.35 AP WILKI DĄBRÓWKA – KS AVIA KAMIONKI II 0:4
boisko nr 2
16.35 UKS GAP BRUSKOWO W. – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 0:10
boisko nr 3
16.35 MKS SIECHNICE – DKS JANTAR DZIWNÓW 2:3
boisko nr 1
17.10 CENTER MD GOLENIÓW – KS AVIA KAMIONKI II 3:3
boisko nr 2
17.10 AP WILKI DĄBRÓWKA – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 5:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KS AVIA KAMIONKI II | 17 | 40:7 | ¼ FINAŁU |
2. | CENTER MD GOLENIÓW | 17 | 38:9 | ¼ FINAŁU |
3. | KS CUIAVIA INOWROCŁAW | 17 | 35:3 | ¼ FINAŁU |
4. | AP WILKI DĄBRÓWKA | 12 | 18:19 | ¼ FINAŁU |
5. | KS SOKÓŁ MIEŚCISKO | 9 | 11:22 | PUCHAR POSEJDONA |
6. | DKS JANTAR DZIWNÓW | 4 | 11:41 | PUCHAR POSEJDONA |
7. | MKS SIECHNICE | 3 | 9:27 | PUCHAR POSEJDONA |
8. | UKS GAP BRUSKOWO W. | 1 | 2:36 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA B
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
8.00 AP BAŁTYK KOSZALIN – MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 6:0
boisko nr 2
8.00 KS AVIA KAMIONKI I – LZS PIAST KOBYLNICA 0:5
5boisko nr 3
8.00 SPARTA JANOWIEC WLKP – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:3
boisko nr 1
8.30 MKS ILANKA RZEPIN – LKS ORAWA JABŁONKA 0:4
boisko nr 2
8.30 AP BAŁTYK KOSZALIN – KS AVIA KAMIONKI I 9:0
boisko nr 3
8.30 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- LZS PIAST KOBYLNICA 3:3
boisko nr 1
8.55 SPARTA JANOWIEC WLKP – MKS ILANKA RZEPIN 0:5
boisko nr 2
8.55 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – LKS ORAWA JABŁONKA 0:8
boisko nr 3
8.55 AP BAŁTYK KOSZALIN – LZS PIAST KOBYLNICA 9:1
boisko nr 1
9.25 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- KS AVIA KAMIONKI I 6:0
boisko nr 2
9.25 SPARTA JANOWIEC WLKP – LKS ORAWA JABŁONKA 0:9
boisko nr 3
9.25 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – MKS ILANKA RZEPIN 4:1
boisko nr 1
9.55 KS AVIA KAMIONKI I – LKS ORAWA JABŁONKA 0:4
boisko nr 2
9.55 LZS PIAST KOBYLNICA – MKS ILANKA RZEPIN 6:1
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
8.00 AP BAŁTYK KOSZALIN – SPARTA JANOWIEC WLKP 13:0
boisko nr 2
8.00 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 1:6
boisko nr 3
8.00 KS AVIA KAMIONKI I – MKS ILANKA RZEPIN 2:4
boisko nr 1
8.30 LZS PIAST KOBYLNICA – LKS ORAWA JABŁONKA 0:5
boisko nr 2
8.30 AP BAŁTYK KOSZALIN – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 5:0
boisko nr 3
8.30 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- SPARTA JANOWIEC WLKP 3:0
boisko nr 1
8.55 AP BAŁTYK KOSZALIN – LKS ORAWA JABŁONKA 2:1
boisko nr 2
8.55 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- MKS ILANKA RZEPIN 4:0
boisko nr 3
8.55 KS AVIA KAMIONKI I – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:8
boisko nr 1
9.25 LZS PIAST KOBYLNICA – SPARTA JANOWIEC WLKP 7:0
boisko nr 2
9.25 AP BAŁTYK KOSZALIN – MKS ILANKA RZEPIN 5:1
boisko nr 3
9.25 MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA- LKS ORAWA JABŁONKA 1:5
boisko nr 1
9.50 KS AVIA KAMIONKI I – SPARTA JANOWIEC WLKP 4:0
boisko nr 2
9.50 LZS PIAST KOBYLNICA – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 5:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP BAŁTYK KOSZALIN | 21 | 49:3 | ¼ FINAŁU |
2. | LKS ORAWA JABŁONKA | 18 | 36:3 | ¼ FINAŁU |
3. | LZS PIAST KOBYLNICA | 13 | 27:20 | ¼ FINAŁU |
4. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 12 | 23:20 | ¼ FINAŁU |
5. | MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA | 10 | 18:20 | PUCHAR POSEJDONA |
6. | MKS ILANKA RZEPIN | 6 | 12:25 | PUCHAR POSEJDONA |
7. | KS AVIA KAMIONKI I | 3 | 6:36 | PUCHAR POSEJDONA |
8. | SPARTA JANOWIEC WLKP | 0 | 0:44 | PUCHAR POSEJDONA |
PUCHAR POSEJDONA (o miejsca 9-16)
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
8.00 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – SPARTA JANOWIEC WLKP 1:1; k.3:2
boisko nr 2 (ćw.2)
8.00 MKS SIECHNICE – MKS ILANKA RZEPIN 1:4
boisko nr 3 (ćw.3)
8.00 DKS JANTAR DZIWNÓW – KS AVIA KAMIONKI I 1:5
boisko nr 1 (ćw.4)
8.30 UKS GAP BRUSKOWO W. – MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 0:5
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 2
8.30 SPARTA JANOWIEC WLKP – MKS SIECHNICE 1:4
boisko nr 1
9.00 DKS JANTAR DZIWNÓW – UKS GAP BRUSKOWO W 3:1
½ FINAŁU
boisko nr 3
8.30 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – MKS ILANKA RZEPIN 2:1
boisko nr 2
9.00 KS AVIA KAMIONKI I – MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 2:5
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
9.30 SPARTA JANOWIEC WLKP – UKS GAP BRUSKOWO W 1:1; k. 0:1
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 3
9.30 MKS SIECHNICE – DKS JANTAR DZIWNÓW 3:2
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
10.00 KS AVIA KAMIONKI I – MKS ILANKA RZEPIN 0:1
FINAŁ
boisko nr 3
10.00 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 2:2, k. 3:4
FAZA FINAŁOWA BAŁTYK CUP (o miejsca 1-8)
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
15.00 KS AVIA KAMIONKI II – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 2:0
boisko nr 2 (ćw.2)
15.00 KS CUIAVIA INOWROCŁAW – LKS ORAWA JABŁONKA 2:4
boisko nr 1 (ćw.3)
15.35 CENTER MD GOLENIÓW – LZS PIAST KOBYLNICA 4:2
boisko nr 2 (ćw.4)
15.35 AP WILKI DĄBRÓWKA – AP BAŁTYK KOSZALIN 0:8
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
16.10 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – KS CUIAVIA INOWROCŁAW 2:1
boisko nr 2
16.10 LZS PIAST KOBYLNICA – AP WILKI DĄBRÓWKA 1:5
½ FINAŁU
boisko nr 1
16.45 KS AVIA KAMIONKI II – LKS ORAWA JABŁONKA 2:2; k. 0:2
boisko nr 2
16.45 CENTER MD GOLENIÓW – AP BAŁTYK KOSZALIN 1:2
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
17.20 KS CUIAVIA INOWROCŁAW – LZS PIAST KOBYLNICA 0:0; k. 1:0
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
17.20 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – AP WILKI DĄBRÓWKA 4:1
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
17.55 KS AVIA KAMIONKI II – CENTER MD GOLENIÓW 0:1
FINAŁ
boisko nr 2
17.55 LKS ORAWA JABŁONKA – AP BAŁTYK KOSZALIN 2:2; k. 6:7
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl