GRUPA A (Żak F2)
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
15.00 BKS SPARTA BRODNICA – AP WILKI DĄBRÓWKA 4:1
boisko nr 2
15.00 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – WYBRZEŻE REWALSKIE II 0:1
boisko nr 3
15.00 MKS ILANKA RZEPIN II – FAP HUTNIK SZCZECIN II 0:1
boisko nr 4
15.00 FAP HUTNIK SZCZECIN III – UKS GAP BRUSKOWO II 5:1
boisko nr 1
15.30 BKS SPARTA BRODNICA – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 4:0
boisko nr 2
15.30 AP WILKI DĄBRÓWKA – WYBRZEŻE REWALSKIE II 1:0
boisko nr 3
15.30 MKS ILANKA RZEPIN II – FAP HUTNIK SZCZECIN III 0:5
boisko nr 4
15.30 FAP HUTNIK SZCZECIN II – UKS GAP BRUSKOWO II 2:0
boisko nr 1
16.00 BKS SPARTA BRODNICA – WYBRZEŻE REWALSKIE II 4:0
boisko nr 2
16.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 7:0
boisko nr 3
16.00 MKS ILANKA RZEPIN II – UKS GAP BRUSKOWO II 1:1
boisko nr 4
16.00 FAP HUTNIK SZCZECIN II – FAP HUTNIK SZCZECIN III 2:2
boisko nr 1
16.30 BKS SPARTA BRODNICA – MKS ILANKA RZEPIN II 1:1
boisko nr 2
16.30 AP WILKI DĄBRÓWKA – FAP HUTNIK SZCZECIN II 2:1
boisko nr 3
16.30 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – FAP HUTNIK SZCZECIN III 0:4
boisko nr 4
16.30 WYBRZEŻE REWALSKIE II – UKS GAP BRUSKOWO II 0:6
boisko nr 1
17.00 BKS SPARTA BRODNICA – FAP HUTNIK SZCZECIN II 3:0
boisko nr 2
17.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – MKS ILANKA RZEPIN II 2:0
boisko nr 3
17.00 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – UKS GAP BRUSKOWO II 0:2
boisko nr 4
17.00 WYBRZEŻE REWALSKIE II – FAP HUTNIK SZCZECIN III 0:7
boisko nr 1
17.30 BKS SPARTA BRODNICA – UKS GAP BRUSKOWO II 3:0
boisko nr 2
17.30 AP WILKI DĄBRÓWKA – FAP HUTNIK SZCZECIN III 0:5
boisko nr 3
17.30 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – FAP HUTNIK SZCZECIN II 1:8
boisko nr 4
17.30 WYBRZEŻE REWALSKIE II – MKS ILANKA RZEPIN II 4:2
boisko nr 1
18.00 BKS SPARTA BRODNICA – FAP HUTNIK SZCZECIN III 1:0
boisko nr 2
18.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – UKS GAP BRUSKOWO II 3:1
boisko nr 3
18.00 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – MKS ILANKA RZEPIN II 0:3
boisko nr 4
18.00 WYBRZEŻE REWALSKIE II – FAP HUTNIK SZCZECIN II 1:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | BKS SPARTA BRODNICA | 21 | 21:2 | II RUNDA (1-16) |
2. | FAP HUTNIK SZCZECIN III | 16 | 30:4 | II RUNDA (1-16) |
3. | FAP HUTNIK SZCZECIN II | 16 | 20:6 | II RUNDA (1-16) |
4. | AP WILKI DĄBRÓWKA | 12 | 14:14 | II RUNDA (1-16) |
5. | WYBRZEŻE REWALSKIE II | 7 | 7:18 | II RUNDA (17-30) |
6. | UKS GAP BRUSKOWO II | 5 | 6:15 | II RUNDA (17-30) |
7. | MKS ILANKA RZEPIN II | 4 | 7:15 | II RUNDA (17-30) |
8. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 0 | 1:31 | II RUNDA (17-30) |
GRUPA B
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
15.15 AP MIELNO – LKS SPARTA JANOWIEC W. 3:0
boisko nr 2
15.15 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – AP BANINO 0:6
boisko nr 3
15.15 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I – LKS ORAWA JABŁONKA 0:0
boisko nr 4
15.15 UKS PIEŃSK – CENTER MD GOLENIÓW 0:0
boisko nr 1
15.45 AP MIELNO – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 7:0
boisko nr 2
15.45 LKS SPARTA JANOWIEC W. – AP BANINO 0:2
boisko nr 3
15.45 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I – UKS PIEŃSK 5:1
boisko nr 4
15.45 LKS ORAWA JABŁONKA – CENTER MD GOLENIÓW 2:0
boisko nr 1
16.15 AP MIELNO – AP BANINO 0:3
boisko nr 2
16.15 LKS SPARTA JANOWIEC W. – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 2:0
boisko nr 3
16.15 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I – CENTER MD GOLENIÓW 2:0
boisko nr 4
16.15 LKS ORAWA JABŁONKA – UKS PIEŃSK 0:0
boisko nr 1
16.45 AP MIELNO – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 3:1
boisko nr 2
16.45 LKS SPARTA JANOWIEC W. – LKS ORAWA JABŁONKA 0:4
boisko nr 3
16.45 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – UKS PIEŃSK 0:3
boisko nr 4
16.45 AP BANINO – CENTER MD GOLENIÓW 1:0
boisko nr 1
17.15 AP MIELNO – LKS ORAWA JABŁONKA 1:0
boisko nr 2
17.15 LKS SPARTA JANOWIEC W. – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 0:3
boisko nr 3
17.15 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – CENTER MD GOLENIÓW 0:4
boisko nr 4
17.15 AP BANINO – UKS PIEŃSK 4:1
boisko nr 1
17.45 AP MIELNO – CENTER MD GOLENIÓW 4:2
boisko nr 2
17.45 LKS SPARTA JANOWIEC W. – UKS PIEŃSK 1:3
boisko nr 3
17.45 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – LKS ORAWA JABŁONKA 0:1
boisko nr 4
17.45 AP BANINO – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 3:0
boisko nr 1
18.15 AP MIELNO – UKS PIEŃSK 2:1
boisko nr 2
18.15 LKS SPARTA JANOWIEC W. – CENTER MD GOLENIÓW 1:2
boisko nr 3
18.15 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 0:6
boisko nr 4
18.15 AP BANINO – LKS ORAWA JABŁONKA 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP BANINO | 19 | 19:1 | II RUNDA (1-16) |
2. | AP MIELNO | 16 | 20:8 | II RUNDA (1-16) |
3. | ZJEDNOCZENI STRYKÓW I | 13 | 17:7 | II RUNDA (1-16) |
4. | LKS ORAWA JABŁONKA | 13 | 8:1 | II RUNDA (1-16) |
5. | UKS PIEŃSK | 8 | 9:12 | II RUNDA (17-30) |
6. | CENTER MD GOLENIÓW | 7 | 8:10 | II RUNDA (17-30) |
7. | LKS SPARTA JANOWIEC W. | 3 | 4:17 | II RUNDA (17-30) |
8. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 0 | 0:29 | II RUNDA (17-30) |
GRUPA C
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
11.10 UKS GAP BRUSKOWO I – AP MKS SPARTA GRYFICE 2:0
boisko nr 2
11.10 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – MKS ILANKA RZEPIN I 0:3
boisko nr 1
11.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – MKS SIECHNICE 0:7
boisko nr 2
11.30 AKS SMS ŁÓDŹ II – UKS GAP BRUSKOWO I 0:1
boisko nr 1
11.50 AP MKS SPARTA GRYFICE – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 2:2
boisko nr 2
11.50 MKS ILANKA RZEPIN I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 2:2
boisko nr 1
12.10 UKS GAP BRUSKOWO I – MKS SIECHNICE 5:2
boisko nr 2
12.10 AP MKS SPARTA GRYFICE – AKS SMS ŁÓDŹ II 0:2
boisko nr 1
12.30 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 0:3
boisko nr 2
12.30 AP MKS SPARTA GRYFICE – MKS SIECHNICE 0:2
boisko nr 1
12.45 MKS ILANKA RZEPIN I – AKS SMS ŁÓDŹ II 3:1
boisko nr 1
13.00 UKS GAP BRUSKOWO I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 5:0
boisko nr 2
13.00 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – MKS SIECHNICE 1:6
boisko nr 1
13.20 UKS GAP BRUSKOWO I – MKS ILANKA RZEPIN I 6:0
boisko nr 2
13.20 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – AKS SMS ŁÓDŹ II 0:3
boisko nr 1
13.40 AP MKS SPARTA GRYFICE – MKS ILANKA RZEPIN I 0:4
boisko nr 2
13.40 AKS SMS ŁÓDŹ II – MKS SIECHNICE 0:2
boisko nr 1
14.00 UKS GAP BRUSKOWO I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 3:1
boisko nr 2
14.00 AP MKS SPARTA GRYFICE – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 2:1
boisko nr 1
14.20 MKS ILANKA RZEPIN I – MKS SIECHNICE 2:1
boisko nr 2
14.20 AKS SMS ŁÓDŹ II – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 5:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | UKS GAP BRUSKOWO I | 18 | 22:3 | II RUNDA (1-16) |
2. | MKS ILANKA RZEPIN I | 13 | 14:10 | II RUNDA (1-16) |
3. | MKS SIECHNICE | 12 | 20:8 | II RUNDA (1-16) |
4. | AKS SMS ŁÓDŹ II | 9 | 11:7 | II RUNDA (1-16) |
5. | AP MKS SPARTA GRYFICE | 4 | 4:13 | II RUNDA (17-30) |
6. | ZJEDNOCZENI STRYKÓW II | 4 | 6:19 | II RUNDA (17-30) |
7. | MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I | 1 | 5:24 | II RUNDA (17-30) |
GRUPA D
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 3
11.10 WYBRZEŻE REWALSKIE I – FAP HUTNIK SZCZECIN I 3:0
boisko nr 4
11.10 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II – DĄB POTULICE 2:1
boisko nr 3
11.30 LZS PIAST KOBYLNICA – AKS SMS ŁÓDŹ I 0:7
boisko nr 4
11.30 ORZEŁ SIDZINA – WYBRZEŻE REWALSKIE I 0:1
boisko nr 3
11.50 FAP HUTNIK SZCZECIN I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 1:1
boisko nr 4
11.50 DĄB POTULICE – LZS PIAST KOBYLNICA 4:1
boisko nr 3
12.10 WYBRZEŻE REWALSKIE I – AKS SMS ŁÓDŹ I 2:5
boisko nr 4
12.10 FAP HUTNIK SZCZECIN I – ORZEŁ SIDZINA 1:1
boisko nr 3
12.30 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II – LZS PIAST KOBYLNICA 8:0
boisko nr 4
12.30 FAP HUTNIK SZCZECIN I – AKS SMS ŁÓDŹ I 1:4
boisko nr 3
12.45 DĄB POTULICE – ORZEŁ SIDZINA 0:2
boisko nr 3
13.00 WYBRZEŻE REWALSKIE I – LZS PIAST KOBYLNICA 6:0
boisko nr 4
13.00 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II – AKS SMS ŁÓDŹ I 0:4
boisko nr 3
13.20 WYBRZEŻE REWALSKIE I – DĄB POTULICE 4:0
boisko nr 4
13.20 LZS PIAST KOBYLNICA – ORZEŁ SIDZINA 0:3
boisko nr 3
13.40 FAP HUTNIK SZCZECIN I – DĄB POTULICE 0:2
boisko nr 4
13.40 ORZEŁ SIDZINA – AKS SMS ŁÓDŹ I 0:2
boisko nr 3
14.00 WYBRZEŻE REWALSKIE I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 1:3
boisko nr 4
14.00 FAP HUTNIK SZCZECIN I – LZS PIAST KOBYLNICA 5:2
boisko nr 3
14.20 DĄB POTULICE – AKS SMS ŁÓDŹ I 0:4
boisko nr 4
14.20 ORZEŁ SIDZINA – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 1:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AKS SMS ŁÓDŹ I | 18 | 26:3 | II RUNDA (1-16) |
2. | MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II | 13 | 17:8 | II RUNDA (1-16) |
3. | WYBRZEŻE REWALSKIE I | 12 | 17:8 | II RUNDA (1-16) |
4. | ORZEŁ SIDZINA | 7 | 7:7 | II RUNDA (1-16) |
5. | DĄB POTULICE | 6 | 7:13 | II RUNDA (17-30) |
6. | FAP HUTNIK SZCZECIN I | 5 | 8:13 | II RUNDA (17-30) |
7. | LZS PIAST KOBYLNICA | 0 | 3:33 | II RUNDA (17-30) |
II RUNDA (o miejsca 17-30)
GRUPA X
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 3
14.15 WYBRZEŻE REWALSKIE II – CENTER MD GOLENIÓW 0:7
boisko nr 4
14.15 FAP HUTNIK SZCZECIN I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 3:0
boisko nr 3
15.15 WYBRZEŻE REWALSKIE II – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 2:1
boisko nr 4
15.15 CENTER MD GOLENIÓW – FAP HUTNIK SZCZECIN I 5:2
boisko nr 1
16.10 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 6:0
boisko nr 2
16.10 WYBRZEŻE REWALSKIE II – FAP HUTNIK SZCZECIN I 1:4
boisko nr 1
16.35 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – CENTER MD GOLENIÓW 2:2
boisko nr 2
16.35 FAP HUTNIK SZCZECIN I – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 1:2
boisko nr 1
17.05 WYBRZEŻE REWALSKIE II – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 1:4
boisko nr 2
17.05 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – CENTER MD GOLENIÓW 2:9
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | CENTER MD GOLENIÓW | 10 | 23:4 | PUCHAR NEPTUNA |
2. | MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I | 7 | 12:6 | PUCHAR NEPTUNA |
3. | FAP HUTNIK SZCZECIN I | 6 | 10:8 | PUCHAR NEPTUNA |
4. | WYBRZEŻE REWALSKIE II | 3 | 4:16 | PUCHAR SYRENKI |
5. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 3 | 5:18 | PUCHAR SYRENKI |
GRUPA Y
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 3
14.45 UKS PIEŃSK – UKS GAP BRUSKOWO II 2:0
boisko nr 4
14.45 AP MKS SPARTA GRYFICE – LZS PIAST KOBYLNICA 5:2
boisko nr 3
15.40 UKS PIEŃSK – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 4:2
boisko nr 4
15.40 UKS GAP BRUSKOWO II – AP MKS SPARTA GRYFICE 0:2
boisko nr 3
16.10 LZS PIAST KOBYLNICA – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 1:2
boisko nr 4
16.10 UKS PIEŃSK – AP MKS SPARTA GRYFICE 1:3
boisko nr 3
16.35 LZS PIAST KOBYLNICA – UKS GAP BRUSKOWO II 2:1
boisko nr 4
16.35 AP MKS SPARTA GRYFICE – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 9:0
boisko nr 3
17.05 UKS PIEŃSK – LZS PIAST KOBYLNICA 2:0
boisko nr 4
17.05 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – UKS GAP BRUSKOWO II 1:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP MKS SPARTA GRYFICE | 12 | 19:3 | PUCHAR NEPTUNA |
2. | UKS PIEŃSK | 9 | 9:5 | PUCHAR NEPTUNA |
3. | UKS GAP BRUSKOWO II | 3 | 3:6 | PUCHAR NEPTUNA |
4. | LZS PIAST KOBYLNICA | 3 | 5:10 | PUCHAR SYRENKI |
5. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 3 | 5:16 | PUCHAR SYRENKI |
GRUPA Z
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
14.15 DĄB POTULICE – LKS SPARTA JANOWIEC W. 3:2
boisko nr 2
14.15 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – MKS ILANKA RZEPIN II 5:1
boisko nr 1
14.45 DĄB POTULICE – MKS ILANKA RZEPIN II 4:0
boisko nr 2
14.45 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – LKS SPARTA JANOWIEC W. 2:1
boisko nr 1
15.40 DĄB POTULICE – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 6:2
boisko nr 2
15.40 LKS SPARTA JANOWIEC W. – MKS ILANKA RZEPIN II 4:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | DĄB POTULICE | 9 | 13:4 | PUCHAR NEPTUNA |
2. | ZJEDNOCZENI STRYKÓW II | 6 | 9:8 | PUCHAR NEPTUNA |
3. | LKS SPARTA JANOWIEC W. | 3 | 7:7 | PUCHAR SYRENKI |
4. | MKS ILANKA RZEPIN II | 0 | 3:13 | PUCHAR SYRENKI |
II RUNDA (o miejsca 1-16)
GRUPA I
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
10.45 BKS SPARTA BRODNICA – LKS ORAWA JABŁONKA 1:1
boisko nr 2
10.45 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II – MKS SIECHNICE 2:2
boisko nr 1
11.45 BKS SPARTA BRODNICA – MKS SIECHNICE 1:4
boisko nr 2
11.45 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II – LKS ORAWA JABŁONKA 1:1
boisko nr 1
12.45 BKS SPARTA BRODNICA – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 1:7
boisko nr 2
12.45 LKS ORAWA JABŁONKA – MKS SIECHNICE 1:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MKS SIECHNICE | 7 | 8:4 | FAZA FINAŁOWA |
2. | MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II | 5 | 10:4 | FAZA FINAŁOWA |
3. | LKS ORAWA JABŁONKA | 2 | 3:4 | PUCHAR POSEJDONA |
4. | BKS SPARTA BRODNICA | 1 | 3:12 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA II
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 3
10.45 AP BANINO – AKS SMS ŁÓDŹ II 5:4
boisko nr 4
10.45 FAP HUTNIK SZCZECIN III – WYBRZEŻE REWALSKIE I 4:4
boisko nr 3
11.45 AP BANINO – WYBRZEŻE REWALSKIE I 3:0
boisko nr 4
11.45 FAP HUTNIK SZCZECIN III – AKS SMS ŁÓDŹ II 1:6
boisko nr 3
12.45 AP BANINO – FAP HUTNIK SZCZECIN III 2:0
boisko nr 4
12.45 AKS SMS ŁÓDŹ II – WYBRZEŻE REWALSKIE I 11:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP BANINO | 9 | 10:4 | FAZA FINAŁOWA |
2. | AKS SMS ŁÓDŹ II | 6 | 21:8 | FAZA FINAŁOWA |
3. | FAP HUTNIK SZCZECIN III | 1 | 5:12 | PUCHAR POSEJDONA |
4. | WYBRZEŻE REWALSKIE I | 1 | 6:18 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA III
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
11.15 UKS GAP BRUSKOWO I – ORZEŁ SIDZINA 4:0
boisko nr 2
11.15 AP MIELNO – FAP HUTNIK SZCZECIN II 9:1
boisko nr 1
12.15 UKS GAP BRUSKOWO I – FAP HUTNIK SZCZECIN II 9:0
boisko nr 2
12.15 AP MIELNO – ORZEŁ SIDZINA 7:2
boisko nr 1
13.15 UKS GAP BRUSKOWO I – AP MIELNO 3:1
boisko nr 2
13.15 ORZEŁ SIDZINA – FAP HUTNIK SZCZECIN II 8:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | UKS GAP BRUSKOWO I | 9 | 16:1 | FAZA FINAŁOWA |
2. | AP MIELNO | 6 | 17:6 | FAZA FINAŁOWA |
3. | ORZEŁ SIDZINA | 3 | 10:12 | PUCHAR POSEJDONA |
4. | FAP HUTNIK SZCZECIN II | 0 | 2:26 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA IV
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 3
11.15 AKS SMS ŁÓDŹ I – AP WILKI DĄBRÓWKA 14:0
boisko nr 4
11.15 MKS ILANKA RZEPIN I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 4:2
boisko nr 3
12.15 AKS SMS ŁÓDŹ I – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 7:0
boisko nr 4
12.15 MKS ILANKA RZEPIN I – AP WILKI DĄBRÓWKA 8:3
boisko nr 3
13.15 AKS SMS ŁÓDŹ I – MKS ILANKA RZEPIN I 2:2
boisko nr 4
13.15 AP WILKI DĄBRÓWKA – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 0:8
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AKS SMS ŁÓDŹ I | 7 | 23:2 | FAZA FINAŁOWA |
2. | MKS ILANKA RZEPIN I | 7 | 14:7 | FAZA FINAŁOWA |
3. | ZJEDNOCZENI STRYKÓW I | 3 | 10:11 | PUCHAR POSEJDONA |
4. | AP WILKI DĄBRÓWKA | 0 | 3:30 | PUCHAR POSEJDONA |
PUCHAR SYRENKI (o miejsca 25-30)
SOBOTA 18.06.
boisko nr 3
11.30 LZS PIAST KOBYLNICA – MKS ILANKA RZEPIN II 1:0
boisko nr 4
11.30 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – LKS SPARTA JANOWIEC W. 1:1
boisko nr 3
11.50 WYBRZEŻE REWALSKIE II – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 0:1
boisko nr 4
11.50 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – LZS PIAST KOBYLNICA 0:6
boisko nr 3
12.10 LKS SPARTA JANOWIEC W. – MKS ILANKA RZEPIN II 0:1
boisko nr 3
12.30 WYBRZEŻE REWALSKIE II – LZS PIAST KOBYLNICA 2:1
boisko nr 4
12.30 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 0:3
boisko nr 3
12.50 WYBRZEŻE REWALSKIE II – LKS SPARTA JANOWIEC W. 1:1
boisko nr 4
12.50 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – MKS ILANKA RZEPIN II 0:4
boisko nr 3
13.10 LZS PIAST KOBYLNICA – LKS SPARTA JANOWIEC W. 1:1
boisko nr 4
13.10 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I – MKS ILANKA RZEPIN II 0:1
boisko nr 3
13.30 LZS PIAST KOBYLNICA – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I 2:1
boisko nr 4
13.30 WYBRZEŻE REWALSKIE II – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II 10:0
boisko nr 3
13.50 WYBRZEŻE REWALSKIE II – MKS ILANKA RZEPIN II 0:2
boisko nr 4
13.50 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II – LKS SPARTA JANOWIEC W. 0:7
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | MKS ILANKA RZEPIN II | 11 | 8:1 |
2. | LZS PIAST KOBYLNICA | 10 | 11:4 |
3. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI I | 7 | 5:3 |
4. | WYBRZEŻE REWALSKIE II | 7 | 13:5 |
5. | LKS SPARTA JANOWIEC W. | 6 | 10:4 |
6. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI II | 0 | 0:30 |
PUCHAR NEPTUNA (o miejsca 17-24)
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
11.30 CENTER MD GOLENIÓW – ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 2:2; k. 2:1
boisko nr 2 (ćw.2)
11.30 AP MKS SPARTA GRYFICE – FAP HUTNIK SZCZECIN I 3:4
boisko nr 1 (ćw.3)
12.00 DĄB POTULICE – UKS GAP BRUSKOWO II 1:0
boisko nr 2 (ćw.4)
12.00 MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I – UKS PIEŃSK 2:3
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
12.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – AP MKS SPARTA GRYFICE 3:0
boisko nr 2
12.30 UKS GAP BRUSKOWO II – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 0:6
½ FINAŁU
boisko nr 1
13.00 CENTER MD GOLENIÓW – FAP HUTNIK SZCZECIN I 1:4
boisko nr 2
13.00 DĄB POTULICE – UKS PIEŃSK 1:1; k. 1:2
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
13.30 AP MKS SPARTA GRYFICE – UKS GAP BRUSKOWO II 3:1
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
13.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW I 3:3; k. 2:3
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
14.00 CENTER MD GOLENIÓW – DĄB POTULICE 1:3
FINAŁ
boisko nr 2
14.00 FAP HUTNIK SZCZECIN I – UKS PIEŃSK 3:0
PUCHAR POSEJDONA (o miejsca 9-16)
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
15.00 LKS ORAWA JABŁONKA – AP WILKI DĄBRÓWKA 0:3
boisko nr 2 (ćw.2)
15.00 FAP HUTNIK SZCZECIN III – FAP HUTNIK SZCZECIN II 4:2
boisko nr 3 (ćw.3)
15.00 ORZEŁ SIDZINA – WYBRZEŻE REWALSKIE I 2:3
boisko nr 4 (ćw.4)
15.00 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I – BKS SPARTA BRODNICA 1:1; k. 3:4
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
16.00 LKS ORAWA JABŁONKA – FAP HUTNIK SZCZECIN II :
boisko nr 2
16.00 ORZEŁ SIDZINA – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 4:2
½ FINAŁU
boisko nr 3
16.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – FAP HUTNIK SZCZECIN III 0:7
boisko nr 4
16.00 WYBRZEŻE REWALSKIE I – BKS SPARTA BRODNICA 6:0
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
17.00 LKS ORAWA JABŁONKA – ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 0:3
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
17.00 FAP HUTNIK SZCZECIN II – ORZEŁ SIDZINA 1:3
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 3
17.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – BKS SPARTA BRODNICA 0:4
FINAŁ
boisko nr 4
17.00 FAP HUTNIK SZCZECIN III – WYBRZEŻE REWALSKIE I 6:3
FAZA FINAŁOWA BAŁTYK CUP (o miejsca 1-8)
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
15.30 MKS SIECHNICE – MKS ILANKA RZEPIN I 1:0
boisko nr 2 (ćw.2)
15.30 AP BANINO – AP MIELNO 4:0
boisko nr 3 (ćw.3)
15.30 UKS GAP BRUSKOWO I – AKS SMS ŁÓDŹ II 2:0
boisko nr 4 (ćw.4)
15.30 AKS SMS ŁÓDŹ I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 6:0
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
16.30 MKS ILANKA RZEPIN I – AP MIELNO 2:4
boisko nr 2
16.30 AKS SMS ŁÓDŹ II – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 1:1; k. 2:1
½ FINAŁU
boisko nr 3
16.30 MKS SIECHNICE – AP BANINO 1:1; k. 0:1
boisko nr 4
16.30 UKS GAP BRUSKOWO I – AKS SMS ŁÓDŹ I 2:3
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
17.30 MKS ILANKA RZEPIN I – MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW II 2:5
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
17.30 AP MIELNO – AKS SMS ŁÓDŹ II 1:1; k. 2:0
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 3
17.30 UKS GAP BRUSKOWO I – MKS SIECHNICE 6:0
FINAŁ
boisko nr 4
17.30 AP BANINO – AKS SMS ŁÓDŹ I 2:2; k. 3:1
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl