MŁODZIK D2
MŁODZIK D2 – grupa C
27 CZERWCA 2021 – Niedziela
boisko nr 1
17.20 LEW LĘBORK – PEGAZ DROBIN 0:0
boisko nr 2
17.20 BŁĘKITNI STARGARD – KKS ORŁY KAZIMIERZ 6:0
boisko nr 1
17.55 KS AMATOR LEOPOLDÓW – POWAŁA TACZÓW 1:1
boisko nr 2
17.55 UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY- UKS APR KALISZ 0:4
boisko nr 1
18.30 LEW LĘBORK – BŁĘKITNI STARGARD 0:0
boisko nr 2
18.30 PEGAZ DROBIN – KKS ORŁY KAZIMIERZ 3:0
boisko nr 1
19.05 KS AMATOR LEOPOLDÓW – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0:2
boisko nr 2
19.05 POWAŁA TACZÓW – UKS APR KALISZ 1:9
28 CZERWCA 2021 – Poniedziałek
boisko nr 1
12.30 LEW LĘBORK – KKS ORŁY KAZIMIERZ 2:2
boisko nr 2
12.30 PEGAZ DROBIN – BŁĘKITNI STARGARD 0:4
boisko nr 1
13.05 KS AMATOR LEOPOLDÓW – UKS APR KALISZ 0:3
boisko nr 2
13.05 POWAŁA TACZÓW – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2:1
boisko nr 1
13.40 LEW LĘBORK – KS AMATOR LEOPOLDÓW 2:0
boisko nr 2
13.40 PEGAZ DROBIN – POWAŁA TACZÓW 1:1
boisko nr 1
14.20 BŁĘKITNI STARGARD – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 3:0
boisko nr 2
14.20 KKS ORŁY KAZIMIERZ – UKS APR KALISZ 0:5
29 CZERWCA 2021 – Wtorek
boisko nr 1
8.30 LEW LĘBORK – POWAŁA TACZÓW 0:0
boisko nr 2
8.30 PEGAZ DROBIN – KS AMATOR LEOPOLDÓW 3:1
boisko nr 1
9.05 BŁĘKITNI STARGARD – UKS APR KALISZ 4:0
boisko nr 2
9.05 KKS ORŁY KAZIMIERZ – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0:3
boisko nr 1
9.40 LEW LĘBORK – UKS APR KALISZ 0:3
boisko nr 2
9.40 PEGAZ DROBIN – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 3:0
boisko nr 1
10.15 BŁĘKITNI STARGARD – POWAŁA TACZÓW 8:0
boisko nr 2
10.15 KKS ORŁY KAZIMIERZ – KS AMATOR LEOPOLDÓW 1:1
boisko nr 1
10.55 LEW LĘBORK – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0:3
boisko nr 2
10.55 PEGAZ DROBIN – UKS APR KALISZ 0:0
boisko nr 1
11.30 BŁĘKITNI STARGARD – KS AMATOR LEOPOLDÓW 9:0
boisko nr 2
11.30 KKS ORŁY KAZIMIERZ – POWAŁA TACZÓW 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | BŁĘKITNI STARGARD III | 19 | 34-0 | Faza Finałowa |
2. | UKS APR KALISZ | 16 | 24-5 | Faza Finałowa |
3. | PEGAZ DROBIN | 12 | 10-6 | Puchar Kasprowego |
4. | UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY II | 9 | 9-12 | Puchar Kasprowego |
5. | LEW LĘBORK | 7 | 4-8 | Puchar Giewontu |
6. | POWAŁA TACZÓW | 7 | 5-20 | Puchar Giewontu |
7. | KKS ORŁY KAZIMIERZ | 3 | 3-20 | Puchar Nosala |
8. | KS AMATOR LEOPOLDÓW | 2 | 3-21 | Puchar Nosala |
MŁODZIK D1
MŁODZIK D1 – grupa A
27 CZERWCA 2021 – Niedziela
boisko nr 1
11.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – STOLEM GNIEWINO 1:0
boisko nr 2
11.30 GRUNWALD GIERZWAŁD – KKS KOLUSZKI 0:1
boisko nr 1
12.05 UKS AS ELITA BRZESKO – RAWIA RAWICZ I 1:3
boisko nr 2
12.05 TALENT PRZYŁĘK – ŁKS ŁĘKNICA 1:2
boisko nr 1
12.40 RAWIA RAWICZ I – GRUNWALD GIERZWAŁD 6:0
boisko nr 2
12.40 BŁĘKITNI STARGARD II – STOLEM GNIEWINO 0:1
boisko nr 1
13.15 ŁKS ŁĘKNICA – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2:0
boisko nr 2
13.15 KKS KOLUSZKI – TALENT PRZYŁĘK 0:1
boisko nr 1
13.50 UKS AS ELITA BRZESKO – BŁĘKITNI STARGARD II 1:3
boisko nr 2
13.50 TALENT PRZYŁĘK – RAWIA RAWICZ I 0:4
28 CZERWCA 2021 – Poniedziałek
boisko nr 1
15.00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – KKS KOLUSZKI 2:0
boisko nr 2
15.00 STOLEM GNIEWINO – ŁKS ŁĘKNICA 3:1
boisko nr 1
15.35 BŁĘKITNI STARGARD II – ŁKS ŁĘKNICA 0:0
boisko nr 2
15.35 KKS KOLUSZKI – STOLEM GNIEWINO 0:3
boisko nr 1
16.10 RAWIA RAWICZ I – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4:0
boisko nr 2
16.10 UKS AS ELITA BRZESKO – GRUNWALD GIERZWAŁD 2:0
boisko nr 1
16.45 ŁKS ŁĘKNICA – KKS KOLUSZKI 2:0
boisko nr 2
16.45 STOLEM GNIEWINO – RAWIA RAWICZ I 0:2
boisko nr 1
17.20 TALENT PRZYŁĘK – UKS AS ELITA BRZESKO 0:0
boisko nr 2
17.20 GRUNWALD GIERZWAŁD – BŁĘKITNI STARGARD II 1:2
boisko nr 1
17.55 RAWIA RAWICZ I – ŁKS ŁĘKNICA 3:0
boisko nr 2
17.55 UKS AS ELITA BRZESKO – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 0:3
boisko nr 1
18.30 BŁĘKITNI STARGARD II – KKS KOLUSZKI 6:0
boisko nr 2
18.30 GRUNWALD GIERZWAŁD – TALENT PRZYŁĘK 0:1
29 CZERWCA 2021 – Wtorek (mecze boisko API SPORT ARENA ul. Pardałówka 9)
13.20 UKS AS ELITA BRZESKO – ŁKS ŁĘKNICA 0:0
13.55 KKS KOLUSZKI – UKS AS ELITA BRZESKO 4:1
14.30 ŁKS ŁĘKNICA – GRUNWALD GIERZWAŁD 4:0
15.00 STOLEM GNIEWINO – UKS AS ELITA BRZESKO 4:0
15.35 KKS KOLUSZKI – RAWIA RAWICZ I 0:7
16.10 GRUNWALD GIERZWAŁD – STOLEM GNIEWINO 0:5
16.45 BŁĘKITNI STARGARD II – RAWIA RAWICZ I 2:0
17.20 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – GRUNWALD GIERZWAŁD 3:0
17.55 STOLEM GNIEWINO – TALENT PRZYŁĘK 4:2
18.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – BŁĘKITNI STARGARD II 0:1
19.00 BŁĘKITNI STARGARD II – TALENT PRZYŁĘK 4:0
19.35 TALENT PRZYŁĘK – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | RAWIA RAWICZ I | 21 | 29:3 | Faza Finałowa |
2. | BŁĘKITNI STARGARD II | 19 | 18:3 | Faza Finałowa |
3. | STOLEM GNIEWINO | 18 | 20:6 | Faza Finałowa |
4. | ŁKS ŁĘKNICA | 14 | 11:7 | Puchar Kasprowego |
5. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 12 | 9:10 | Puchar Kasprowego |
6. | TALENT PRZYŁĘK | 10 | 8:14 | Puchar Giewontu |
7. | KKS KOLUSZKI | 6 | 5:22 | Puchar Giewontu |
8. | UKS AS ELITA BRZESKO | 5 | 5:17 | Puchar Nosala |
9. | GRUNWALD GIERZWAŁD | 0 | 1:24 | Puchar Nosala |
MŁODZIK D1 – grupa B
27 CZERWCA 2021 – Niedziela
boisko nr 1
14.25 MŁKS ŁOMŻA – PROMOTOR GOŚCICINO 4:0
boisko nr 2
14.25 GTS ZAWISZA GARBÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY I 0:5
boisko nr 1
15.00 MKS POGOŃ PRABUTY – RAWIA RAWICZ II 2:0
boisko nr 2
15.00 NKS ASTRA USTRONIE M. – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:1
boisko nr 1
15.35 RAWIA RAWICZ II – GTS ZAWISZA GARBÓW 1:0
boisko nr 2
15.35 BŁĘKITNI STARGARD I – PROMOTOR GOŚCICINO 1:1
boisko nr 1
16.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH – MŁKS ŁOMŻA 0:2
boisko nr 2
16.10 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – NKS ASTRA USTRONIE M. 1:1
boisko nr 1
16.45 MKS POGOŃ PRABUTY – BŁĘKITNI STARGARD I 0:0
boisko nr 2
16.45 NKS ASTRA USTRONIE M. – RAWIA RAWICZ II 0:0
28 CZERWCA 2021 – Poniedziałek
boisko nr 1
8.30 MŁKS ŁOMŻA – HATTRICK GŁUCHOŁAZY I 5:1
boisko nr 2
8.30 PROMOTOR GOŚCICINO – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:0
boisko nr 1
9.05 BŁĘKITNI STARGARD I – GÓRNIK WAŁBRZYCH 3:1
boisko nr 2
9.05 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – PROMOTOR GOŚCICINO 0:1
boisko nr 1
9.40 RAWIA RAWICZ II – MŁKS ŁOMŻA 0:3
boisko nr 2
9.40 MKS POGOŃ PRABUTY – GTS ZAWISZA GARBÓW 8:1
boisko nr 1
10.15 GÓRNIK WAŁBRZYCH – HATTRICK GŁUCHOŁAZY I 0:2
boisko nr 2
10.15 PROMOTOR GOŚCICINO – RAWIA RAWICZ II 3:2
boisko nr 1
10.50 NKS ASTRA USTRONIE M. – MKS POGOŃ PRABUTY 1:2
boisko nr 2
10.50 GTS ZAWISZA GARBÓW – BŁĘKITNI STARGARD I 0:8
boisko nr 1
11.25 RAWIA RAWICZ II – GÓRNIK WAŁBRZYCH 3:0
boisko nr 2
11.25 MKS POGOŃ PRABUTY – MŁKS ŁOMŻA 1:2
boisko nr 1
12.00 BŁĘKITNI STARGARD I – HATTRICK GŁUCHOŁAZY I 3:1
boisko nr 2
12.00 GTS ZAWISZA GARBÓW – NKS ASTRA USTRONIE M. 0:1
29 CZERWCA 2021 – Wtorek
boisko nr 1
16.00 PROMOTOR GOŚCICINO – MKS POGOŃ PRABUTY 0:1
boisko nr 2
16.00 NKS ASTRA USTRONIE M. – BŁĘKITNI STARGARD I 0:1
boisko nr 1
16.35 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – RAWIA RAWICZ II 1:0
boisko nr 2
16.35 MŁKS ŁOMŻA – GTS ZAWISZA GARBÓW 9:0
boisko nr 1
17.10 MKS POGOŃ PRABUTY – GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:1
boisko nr 2
17.10 GTS ZAWISZA GARBÓW – PROMOTOR GOŚCICINO 0:1
boisko nr 1
17.45 BŁĘKITNI STARGARD I – RAWIA RAWICZ II 0:2
boisko nr 2
17.45 NKS ASTRA USTRONIE M. – MŁKS ŁOMŻA 0:2
boisko nr 1
18.20 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – MKS POGOŃ PRABUTY 1:2
boisko nr 2
18.20 GÓRNIK WAŁBRZYCH – GTS ZAWISZA GARBÓW 1:1
boisko nr 1
18.55 PROMOTOR GOŚCICINO – NKS ASTRA USTRONIE M. 3:0
boisko nr 2
18.55 MŁKS ŁOMŻA – BŁĘKITNI STARGARD I 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MŁKS ŁOMŻA | 24 | 29:2 | Faza Finałowa |
2. | MKS POGOŃ PRABUTY | 19 | 18-6 | Faza Finałowa |
3. | BŁĘKITNI STARGARD I | 14 | 16:7 | Faza Finałowa |
4. | PROMOTOR GOŚCICINO | 14 | 9:8 | Puchar Kasprowego |
5. | HATTRICK GŁUCHOŁAZY I | 10 | 12-12 | Puchar Kasprowego |
6. | RAWIA RAWICZ II | 10 | 8-9 | Puchar Giewontu |
7. | GÓRNIK WAŁBRZYCH | 7 | 4:13 | Puchar Giewontu |
8. | NKS ASTRA USTRONIE M. | 5 | 3:10 | Puchar Nosala |
9. | GTS ZAWISZA GARBÓW | 1 | 2-34 | Puchar Nosala |
MŁODZIK D1 – PUCHAR NOSALA (o miejsca 21-26)
Grupa I
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 1
17.45 GTS ZAWISZA GARBÓW – KKS ORŁY KAZIMIERZ 1:1
boisko nr 1
18.10 UKS AS ELITA BRZESKO – KKS ORŁY KAZIMIERZ 1:1
boisko nr 1
18.35 UKS AS ELITA BRZESKO – GTS ZAWISZA GARBÓW 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KKS ORŁY KAZIMIERZ | 2 | 2:2 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Nosala |
2. | UKS AS ELITA BRZESKO | 2 | 2:2 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Nosala |
3. | GTS ZAWISZA GARBÓW | 2 | 2:2 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Nosala |
Grupa II
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 2
17.45 NKS ASTRA USTRONIE M. – KS AMATOR LEOPOLDÓW 0:0
boisko nr 2
18.10 GRUNWALD GIERZWAŁD – KS AMATOR LEOPOLDÓW 1:1
boisko nr 2
18.35 GRUNWALD GIERZWAŁD – NKS ASTRA USTRONIE M. 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KS AMATOR LEOPOLDÓW | 2 | 1:1 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Nosala |
2. | GRUNWALD GIERZWAŁD | 2 | 1:1 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Nosala |
3. | NKS ASTRA USTRONIE M. | 2 | 0:0 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Nosala |
MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
19.00 GTS ZAWISZA GARBÓW – NKS ASTRA USTRONIE M. 0:0 k. 2:0
MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
19.00 UKS AS ELITA BRZESKO – GRUNWALD GIERZWAŁD 0:0 k. 2:0
MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 1
19.25 KKS ORŁY KAZIMIERZ – KS AMATOR LEOPOLDÓW 0:0 k. 1:3
MŁODZIK D1 – PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 15-20)
Grupa I
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 1
14.25 GÓRNIK WAŁBRZYCH – LEW LĘBORK 0:0
boisko nr 1
15.15 TALENT PRZYŁĘK – LEW LĘBORK 1:0
boisko nr 1
16.05 TALENT PRZYŁĘK – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | TALENT PRZYŁĘK | 4 | 1-0 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Giewontu |
2. | GÓRNIK WAŁBRZYCH | 2 | 0-0 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu |
3. | LEW LĘBORK | 1 | 0-1 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu |
Grupa II
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 2
14.25 RAWIA RAWICZ II – POWAŁA TACZÓW 1:0
boisko nr 2
15.15 KKS KOLUSZKI – POWAŁA TACZÓW 1:0
boisko nr 2
16.05 KKS KOLUSZKI – RAWIA RAWICZ II 1:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KKS KOLUSZKI | 6 | 2-0 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Giewontu |
2. | RAWIA RAWICZ II | 3 | 1-1 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu |
3. | POWAŁA TACZÓW | 0 | 0-2 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu |
MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 2
16.55 LEW LĘBORK – POWAŁA TACZÓW 0:1
MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 1
17.20 GÓRNIK WAŁBRZYCH – RAWIA RAWICZ II 1:0
MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 2
17.20 TALENT PRZYŁĘK – KKS KOLUSZKI 0:0 k.1:2
MŁODZIK D1 – PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 9-14)
Grupa I
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 1
14.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – PEGAZ DROBIN 0:0
boisko nr 1
14.50 ŁKS ŁĘKNICA – PEGAZ DROBIN 1:0
boisko nr 1
15.40 ŁKS ŁĘKNICA – HATTRICK GŁUCHOŁAZY I 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ŁKS ŁĘKNICA | 4 | 1-0 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Kasprowego |
2. | HATTRICK GŁUCHOŁAZY I | 2 | 0-0 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego |
3. | PEGAZ DROBIN | 1 | 0-1 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego |
Grupa II
30 CZERWCA 2021 – Środa
boisko nr 2
14.00 PROMOTOR GOŚCICINO – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY II 1:0
boisko nr 2
14.50 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY II 0:0
boisko nr 2
15.40 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – PROMOTOR GOŚCICINO 0:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | PROMOTOR GOŚCICINO | 4 | 1-0 | mecz o 1 miejsce w Pucharze Kasprowego |
2. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2 | 0-0 | mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego |
3. | UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY II | 1 | 0-1 | mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego |
MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
16.30 PEGAZ DROBIN – UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY II 4:1
MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
16.30 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 0:1
MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 1
16.55 ŁKS ŁĘKNICA – PROMOTOR GOŚCICINO 2:1
MŁODZIK D1 – FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-8)
30 CZERWCA 2021 – Środa
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
11.30 RAWIA RAWICZ I – UKS APR KALISZ 1:1 k. 2:1
boisko nr 2 (ćw.2)
11.30 MŁKS ŁOMŻA – STOLEM GNIEWINO 0:0 k. 0:2
boisko nr 1 (ćw.3)
11.55 BŁĘKITNI STARGARD III – BŁĘKITNI STARGARD I 1:0
boisko nr 2 (ćw.4)
11.55 BŁĘKITNI STARGARD II – MKS POGOŃ PRABUTY 0:0 k. 1:2
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
12.20 UKS APR KALISZ – MŁKS ŁOMŻA 0:1
boisko nr 2
12.20 BŁĘKITNI STARGARD I – BŁĘKITNI STARGARD II 1:2
½ FINAŁU
boisko nr 1
12.45 RAWIA RAWICZ I – STOLEM GNIEWINO 0:0 k. 3:1
boisko nr 2
12.45 BŁĘKITNI STARGARD III – MKS POGOŃ PRABUTY 0:1
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
13.10 UKS APR KALISZ -BŁĘKITNI STARGARD I 0:0 k. 3:2
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
13.10 MŁKS ŁOMŻA – BŁĘKITNI STARGARD II 0:1
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
13.35 STOLEM GNIEWINO – BŁĘKITNI STARGARD III 0:0 k. 3:2
FINAŁ
boisko nr 2
13.35 RAWIA RAWICZ I -MKS POGOŃ PRABUTY 1:0
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl