GRUPA A

NIEDZIELA 26.06.

Boisko nr 1
15.00 GTS ZAWISZA GARBÓW – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 0:0
Boisko nr 2
15.00 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- SPARTA MIEJSKA GÓRKA 3:0
Boisko nr 1
15.25 LKS CZARNOVIA CZARNA – WALECZNI OLSZEWO-BORKI 1:0
Boisko nr 2
15.25 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – SKS UNIA SWARZĘDZ 0:4
Boisko nr 1
15.50 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – POLONIA PŁOTY 0:0
Boisko nr 2
15.50 GTS ZAWISZA GARBÓW – OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 0:5
Boisko nr 1
16.10 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 4:0
Boisko nr 2
16.10 LKS CZARNOVIA CZARNA – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 4:0
Boisko nr 1
16.35 LKS ZAWISZA PAJĘCZNO – POLONIA PŁOTY 0:0
Boisko nr 2
16.35 SKS UNIA SWARZĘDZ – WISŁA FORDON BYDGOSZCZ 0:0
Boisko nr 1
17.00 LKS CZARNOVIA CZARNA – GTS ZAWISZA GARBÓW 2:0
Boisko nr 2
17.00 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:1
Boisko nr 1
17.25 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – WALECZNI OLSZEWO-BORKI 1:0
Boisko nr 2
17.25 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 3:0
Boisko nr 1
17.50 POLONIA PŁOTY – SKS UNIA SWARZĘDZ 0:2
Boisko nr 2
17.50 GTS ZAWISZA GARBÓW – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 1:0
Boisko nr 1
18.10 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:0
Boisko nr 2
18.10 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – POLONIA PŁOTY 0:1
Boisko nr 1
18.35 LKS ZAWISZA PAJĘCZNO – SKS UNIA SWARZĘDZ 1:3
Boisko nr 2
18.35 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- LKS CZARNOVIA CZARNA 1:2
Boisko nr 1
19.00 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – GTS ZAWISZA GARBÓW 2:0
Boisko nr 2
19.00 POLONIA PŁOTY – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 0:0

PONIEDZIAŁEK 27.06.

Boisko nr 1
15.00 LKS CZARNOVIA CZARNA – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 1:1
Boisko nr 2
15.00 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 0:5
Boisko nr 1
15.25 SKS UNIA SWARZĘDZ – WALECZNI OLSZEWO-BORKI 2:0
Boisko nr 2
15.25 GTS ZAWISZA GARBÓW – POLONIA PŁOTY 0:0
Boisko nr 1
15.50 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- WISŁA FORDON BYDGOSZCZ 0:0
Boisko nr 2
15.50 LKS CZARNOVIA CZARNA – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 1:0
Boisko nr 1
16.10 LKS ZAWISZA PAJĘCZNO – WALECZNI OLSZEWO-BORKI 0:1
Boisko nr 2
16.10 SKS UNIA SWARZĘDZ – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 3:0
Boisko nr 1
16.35 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – LKS CZARNOVIA CZARNA 2:0
Boisko nr 2
16.35 POLONIA PŁOTY – OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 0:1
Boisko nr 1
17.00 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 0:2
Boisko nr 2
17.00 SKS UNIA SWARZĘDZ – GTS ZAWISZA GARBÓW 2:0
Boisko nr 1
17.25 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:0
Boisko nr 2
17.25 LKS CZARNOVIA CZARNA – POLONIA PŁOTY 3:0
Boisko nr 1
17.50 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – WISŁA FORDON BYDGOSZCZ 0:4
Boisko nr 2
17.50 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- SKS UNIA SWARZĘDZ 0:0
Boisko nr 1
18.10 LKS ZAWISZA PAJĘCZNO – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:0
Boisko nr 2
18.10 GTS ZAWISZA GARBÓW – WALECZNI OLSZEWO-BORKI 0:1
Boisko nr 1
18.35 POLONIA PŁOTY – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 3:0
Boisko nr 2
18.35 SKS UNIA SWARZĘDZ – LKS CZARNOVIA CZARNA 0:1
Boisko nr 1
19.00 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 1:1
Boisko nr 2
19.00 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE- WALECZNI OLSZEWO-BORKI 1:0
Boisko nr 1
19.20 GTS ZAWISZA GARBÓW – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.LKS CZARNOVIA CZARNA2215-4FAZA FINAŁOWA
2.OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE2019-2FAZA FINAŁOWA
3.SKS UNIA SWARZĘDZ2016-2FAZA FINAŁOWA
4.WISŁA FORDON BYDGOSZCZ1912-1FAZA FINAŁOWA
5.WALECZNI OLSZEWO-BORKI127-6PUCHAR KASPROWEGO
6.LKS ZAWISZA PAJĘCZNO107-9PUCHAR KASPROWEGO
7.POLONIA PŁOTY104-6PUCHAR KASPROWEGO
8.GTS ZAWISZA GARBÓW82-12PUCHAR GIEWONTU
9.KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR32-25PUCHAR GIEWONTU
10.SPARTA MIEJSKA GÓRKA11-18PUCHAR GIEWONTU

GRUPA B

NIEDZIELA 26.06.

boisko nr 1
11.00 UKS AS ELITA BRZESKO – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0:1
boisko nr 2
11.00 LKS DĄB BARCIN – MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 0:1
boisko nr 1
11.25 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 3:0
boisko nr 2
11.25 FKS STAL MIELEC – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 2:1
boisko nr 1
11.50 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS DĄB BARCIN 3:0
boisko nr 2
11.50 MKS SIECHNICE – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 2:1
boisko nr 1
12.20 AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ- UKS AS ELITA BRZESKO 3:0
boisko nr 2
12.20 MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA – FKS STAL MIELEC 0:2
boisko nr 1
12.45 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – MKS SIECHNICE 0:1
boisko nr 2
12.45 FKS STAL MIELEC – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 4:0
boisko nr 1
13.10 UKS AS ELITA BRZESKO – MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 0:4
boisko nr 2
13.10 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 1:3
boisko nr 1
13.35 MKS SIECHNICE – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 3:1
boisko nr 2
13.35 MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 5:0
boisko nr 1
14.00 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – UKS AS ELITA BRZESKO 3:1
boisko nr 2
14.00 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – LKS DĄB BARCIN 0:0
boisko nr 1
14.30 AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ- MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 1:0
boisko nr 2
14.30 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2:7

PONIEDZIAŁEK 27.06.

boisko nr 1
11.00 FKS STAL MIELEC – ORŁY KAZIMIERZ DOLNY 2:1
boisko nr 2
11.00 LKS DĄB BARCIN – MKS SIECHNICE 0:2
boisko nr 1
11.25 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 0:2
boisko nr 2
11.25 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – UKS AS ELITA BRZESKO 2:0
boisko nr 1
11.50 MKS SIECHNICE – MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 0:0
boisko nr 2
11.50 LKS DĄB BARCIN – FKS STAL MIELEC 0:2
boisko nr 1
12.20 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – ORŁY KAZIMIERZ DOLNY 2:1
boisko nr 2
12.20 FKS STAL MIELEC – MKS SIECHNICE 1:0
boisko nr 1
12.45 MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 4:0
boisko nr 2
12.45 UKS AS ELITA BRZESKO – LKS DĄB BARCIN 0:1
boisko nr 1
13.10 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 1:0
boisko nr 2
13.10 LKS DĄB BARCIN – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 2:0
boisko nr 1
13.35 MKS SIECHNICE – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1:0
boisko nr 2
13.35 FKS STAL MIELEC – UKS AS ELITA BRZESKO 2:0
boisko nr 1
14.00 MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA – ORŁY KAZIMIERZ DOLNY 1:0
boisko nr 2
14.00 AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ- LKS DĄB BARCIN 1:0
boisko nr 1
14.30 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – FKS STAL MIELEC 0:7
boisko nr 2
14.30 UKS AS ELITA BRZESKO – MKS SIECHNICE 1:2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.FKS STAL MIELEC2422-2FAZA FINAŁOWA
2.MKS SIECHNICE1910-4FAZA FINAŁOWA
3.MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA1615-3FAZA FINAŁOWA
4.AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ1512-7FAZA FINAŁOWA
5.ORŁY KAZIMIERZ DOLNY108-6PUCHAR KASPROWEGO
6.KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE913-18PUCHAR KASPROWEGO
7.LKS DĄB BARCIN73-8PUCHAR KASPROWEGO
8.UKS SPIDERS KRAPKOWICE67-27PUCHAR GIEWONTU
9.UKS AS ELITA BRZESKO02-18PUCHAR GIEWONTU

PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 15-19)

ŚRODA 29.06.

boisko nr 1
11.45 GTS ZAWISZA GARBÓW – UKS AS ELITA BRZESKO 0:0
boisko nr 2
11.45 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0:0
boisko nr 1
12.05 GTS ZAWISZA GARBÓW – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:0
boisko nr 2
12.05 UKS AS ELITA BRZESKO – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 1:0
boisko nr 1
12.30 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 3:1
boisko nr 2
12.30 GTS ZAWISZA GARBÓW – KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR 0:0
boisko nr 1
12.50 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – UKS AS ELITA BRZESKO 1:1
boisko nr 2
12.50 KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR – SPARTA MIEJSKA GÓRKA 0:0
boisko nr 1
13.15 GTS ZAWISZA GARBÓW – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 1:0
boisko nr 2
13.15 SPARTA MIEJSKA GÓRKA – UKS AS ELITA BRZESKO 0:0

MiejsceDrużynaPunktyBramki
1.GTS ZAWISZA GARBÓW82-0
2.UKS AS ELITA BRZESKO62-1
3.UKS SPIDERS KRAPKOWICE54-3
4.KS FILKÓWKA BARWAŁD ŚR30-1
5.SPARTA MIEJSKA GÓRKA21-4

PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 9-14)

GRUPA I

ŚRODA 29.06.

boisko nr 1
13.50 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – POLONIA PŁOTY 2:1
boisko nr 1
14.15 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – POLONIA PŁOTY 0:0
boisko nr 1
14.50 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.WALECZNI OLSZEWO-BORKI42-0Mecz o miejsce 1
2.KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE32-3Mecz o miejsce 3
3.POLONIA PŁOTY11-2Mecz o miejsce 5

GRUPA II

ŚRODA 29.06

boisko nr 2
13.50 LKS ZAWISZA PAJĘCZNO – LKS DĄB BARCIN 2:0
boisko nr 2
14.15 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – LKS DĄB BARCIN 0:0
boisko nr 2
14.50 ORŁY KAZIMIERZ DOLNY – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 2:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.ORŁY KAZIMIERZ DOLNY42-0Mecz o miejsce 1
2.LKS ZAWISZA PAJĘCZNO32-2Mecz o miejsce 3
3.LKS DĄB BARCIN10-2Mecz o miejsce 5

Mecz o miejsce 5
boisko nr 1
15.15 POLONIA PŁOTY – LKS DĄB BARCIN 1:0

Mecz o miejsce 3
boisko nr 2
15.15 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS ZAWISZA PAJĘCZNO 0:1

Mecz o miejsce 1
boisko nr 1
15.40 WALECZNI OLSZEWO-BORKI – ORŁY KAZIMIERZ DOLNY 0:0 k.3:4

FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-8)

¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
16.15 LKS CZARNOVIA CZARNA – AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ 1:0
boisko nr 2 (ćw.2)
16.15 SKS UNIA SWARZĘDZ – MKS SIECHNICE 4:0
boisko nr 1 (ćw.3)
16.45 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE – MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 2:0
boisko nr 2 (ćw.4)
16.45 WISŁA FORDON BYDGOSZCZ – FKS STAL MIELEC 0:0; k. 3:1

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
17.15 AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ – MKS SIECHNICE 0:2
boisko nr 2
17.15 MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA – FKS STAL MIELEC 0:0; k. 1:2

½ FINAŁU
boisko nr 1
17.45 LKS CZARNOVIA CZARNA – SKS UNIA SWARZĘDZ 0:5
boisko nr 2
17.45 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE – WISŁA FORDON BYDGOSZCZ 2:0

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
18.15 AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ – MKS GÓRNIK ŁĘCZYCA 0:1

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
18.15 MKS SIECHNICE – FKS STAL MIELEC 0:0. k. 6:7

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
18.45 LKS CZARNOVIA CZARNA – WISŁA FORDON BYDGOSZCZ 0:3

FINAŁ
boisko nr 2
18.45 SKS UNIA SWARZĘDZ – OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 0:0; k. 1:2