GRUPA A
MKS ŻORY I – MKS CZARNI POŁANIEC 2:0
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – UKS PIOTRCOVIA 2:1
PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA – GÓRNIK NOWE MIASTO 2:4
MKS PATRIA BUK – MKS ŻORY I 0:5
MKS CZARNI POŁANIEC – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 4:1
UKS PIOTRCOVIA – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 4:2
MKS ŻORY I – GÓRNIK NOWE MIASTO 4:1
MKS CZARNI POŁANIEC – MKS PATRIA BUK 5:0
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 4:2
MKS CZARNI POŁANIEC – GÓRNIK NOWE MIASTO 2:0
MKS ŻORY I – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 1:0
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – GÓRNIK NOWE MIASTO 3:1
MKS ŻORY I – UKS PIOTRCOVIA 2:1
PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA – MKS PATRIA BUK 0:0
MKS CZARNI POŁANIEC – UKS PIOTRCOVIA 7:0
MKS PATRIA BUK – GÓRNIK NOWE MIASTO 1:6
MKS ŻORY I – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 2:1
MKS CZARNI POŁANIEC – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 4:1
UKS PIOTRCOVIA – GÓRNIK NOWE MIASTO 2:2
MKS PATRIA BUK – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 1:5
UKS PIOTRCOVIA – MKS PATRIA BUK 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MKS ŻORY I | 18 | 16-3 | FAZA FINAŁOWA |
2. | MKS CZARNI POŁANIEC | 15 | 22-4 | FAZA FINAŁOWA |
3. | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 12 | 16-11 | FAZA FINAŁOWA |
4. | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH | 7 | 16-12 | FAZA FINAŁOWA |
5. | UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | 5 | 9-16 | PUCHAR KASPROWEGO |
6. | MKS PATRIA BUK | 2 | 3-23 | PUCHAR KASPROWEGO |
7. | PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA | 1 | 7-17 | PUCHAR KASPROWEGO |
GRUPA B
UKS ORLIK MOSINA – AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK 2:4
MKS ŻORY II – SKIS PEGAZ DROBIN 0:2
OAP KADET OSTROWIEC ŚW.- UKS ORLIK MOSINA 3:0
LKS UNIA KOSZTOWY – UKS AS CZEMPIŃ 1:1
AKAD. FUTBOLISTY GŁUSK – MKS ŻORY II 1:0
SKIS PEGAZ DROBIN – OAP KADET OSTROWIEC ŚW. 2:1
UKS ORLIK MOSINA – LKS UNIA KOSZTOWY 0:3
MKS ŻORY II – UKS AS CZEMPIŃ 0:2
SKIS PEGAZ DROBIN – AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK 1:0
OAP KADET OSTROWIEC ŚW.- LKS UNIA KOSZTOWY 4:4
SKIS PEGAZ DROBIN – UKS AS CZEMPIŃ 2:1
MKS ŻORY II – LKS UNIA KOSZTOWY 1:3
OAP KADET OSTROWIEC ŚW.- UKS AS CZEMPIŃ 5:2
MKS ŻORY II – UKS ORLIK MOSINA 2:0
LKS UNIA KOSZTOWY – AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK 3:2
SKIS PEGAZ DROBIN – UKS ORLIK MOSINA 4:0
AKAD. FUTBOLISTY GŁUSK – UKS AS CZEMPIŃ 2:1
MKS ŻORY II – OAP KADET OSTROWIEC ŚW. 1:3
SKIS PEGAZ DROBIN – LKS UNIA KOSZTOWY 3:0
UKS ORLIK MOSINA – UKS AS CZEMPIŃ 2:0
AKAD. FUTBOLISTY GŁUSK – OAP KADET OSTROWIEC ŚW. 0:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SKIS PEGAZ DROBIN | 18 | 14-2 | FAZA FINAŁOWA |
2. | OAP KADET OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | 13 | 18-9 | FAZA FINAŁOWA |
3. | LKS UNIA KOSZTOWY | 11 | 14-11 | FAZA FINAŁOWA |
4. | AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK | 9 | 9-9 | FAZA FINAŁOWA |
5. | UKS AS CZEMPIŃ | 4 | 7-12 | PUCHAR KASPROWEGO |
6. | MKS ŻORY II | 3 | 4-11 | PUCHAR KASPROWEGO |
7. | UKS ORLIK MOSINA | 3 | 4-16 | PUCHAR KASPROWEGO |
PUCHAR KASPROWEGO (O MIEJSCA 9-14)
GRUPA I
MKS ŻORY II – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 0:2
UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA 3:3
UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – MKS ŻORY II 1:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA | 4 | 5-3 | MECZ O 1 MIEJSCE |
2. | MKS ŻORY II | 3 | 2-3 | MECZ O 3 MIEJSCE |
3. | UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | 1 | 4-5 | MECZ O 5 MIEJSCE |
GRUPA II
MKS PATRIA BUK – UKS ORLIK MOSINA 3:1
UKS AS CZEMPIŃ – UKS ORLIK MOSINA 6:1
UKS AS CZEMPIŃ – MKS PATRIA BUK 2:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | UKS AS CZEMPIŃ | 4 | 8-3 | MECZ O 1 MIEJSCE |
2. | MKS PATRIA BUK | 4 | 5-3 | MECZ O 3 MIEJSCE |
3. | UKS ORLIK MOSINA | 0 | 2-9 | MECZ O 5 MIEJSCE |
Mecz o miejsce 5
UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – UKS ORLIK MOSINA 5:0
Mecz o miejsce 3
MKS ŻORY II – MKS PATRIA BUK 4:1
Mecz o miejsce 1
PAS SKARŻYSKO-KAMIENNA – UKS AS CZEMPIŃ 6:1
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-8)
¼ FINAŁU
MKS ŻORY I – AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK 0:3
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – OAP KADET OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:1
MKS CZARNI POŁANIEC – LKS UNIA KOSZTOWY 0:2
GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH – SKIS PEGAZ DROBIN 1:1; k. 2:0
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
MKS ŻORY I – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 0:4
MKS CZARNI POŁANIEC – SKIS PEGAZ DROBIN 2:4
½ FINAŁU
AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK – OAP KADET OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 6:1
LKS UNIA KOSZTOWY – GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH 5:1
Mecz o 7 miejsce
MKS ŻORY I – MKS CZARNI POŁANIEC 1:4
Mecz o 5 miejsce
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – SKIS PEGAZ DROBIN 2:3
Mecz o 3 miejsce
OAP KADET OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH 1:0
FINAŁ
AKADEMIA FUTBOLISTY GŁUSK – LKS UNIA KOSZTOWY 4:1
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl