KATEGORIA ORLIK
GRUPA A
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 09:00 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) – KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 0:5 |
2 | 10.08.2023 09:00 | CHAMPION PIONKI I (E) – MEWA KUNICE (E) | 5:0 |
3 | 10.08.2023 10:10 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) – CHAMPION PIONKI I (E) | 3:4 |
4 | 10.08.2023 10:10 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) – MEWA KUNICE (E) | 3:1 |
5 | 10.08.2023 11:20 | CHAMPION PIONKI I (E) – KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 5:1 |
6 | 10.08.2023 11:20 | MEWA KUNICE (E) – ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 3:5 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | CHAMPION PIONKI I (E) | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 9 |
2 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 6 |
3 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3 |
4 | MEWA KUNICE (E) | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | -9 | 0 |
GRUPA B
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 09:35 | GOL BRODNICA (E) – CHAMPION PIONKI II (E) | 6:1 |
2 | 10.08.2023 09:35 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) – KS BŁOTNICA (E) | 0:11 |
3 | 10.08.2023 10:45 | GOL BRODNICA (E) – LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 9:1 |
4 | 10.08.2023 10:45 | CHAMPION PIONKI II (E) – KS BŁOTNICA (E) | 0:11 |
5 | 10.08.2023 11:55 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) – CHAMPION PIONKI II (E) | 2:2 |
6 | 10.08.2023 11:55 | KS BŁOTNICA (E) – GOL BRODNICA (E) | 1:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | KS BŁOTNICA (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 23 | 1 | 22 | 7 |
2 | GOL BRODNICA (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 16 | 3 | 13 | 7 |
3 | CHAMPION PIONKI II (E) | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 19 | -16 | 1 |
4 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 22 | -19 | 1 |
GRUPA C
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 14:00 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) – MEWA KUNICE II (E) | 2:2 |
2 | 10.08.2023 14:00 | KS METAL TARNÓW (E) – AKS STRZEGOM I (E) | 2:5 |
3 | 10.08.2023 15:00 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) – KS METAL TARNÓW (E) | 1:2 |
4 | 10.08.2023 15:00 | MEWA KUNICE II (E) – AKS STRZEGOM I (E) | 1:6 |
5 | 10.08.2023 15:55 | KS METAL TARNÓW (E) – MEWA KUNICE II (E) | 6:1 |
6 | 10.08.2023 15:55 | AKS STRZEGOM I (E) – MKS VICTORIA PARCZEW (E) | 6:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | AKS STRZEGOM I (E) | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 4 | 13 | 9 |
2 | KS METAL TARNÓW (E) | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 6 |
3 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | -6 | 1 |
4 | MEWA KUNICE II (E) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 14 | -10 | 1 |
GRUPA D
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 14:30 | UKS ORLIK MOSINA (E) – ORKA KLUCZKOWICE (E) | 7:3 |
2 | 10.08.2023 14:30 | AKS STRZEGOM II (E) – LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 1:1 |
3 | 10.08.2023 15:25 | UKS ORLIK MOSINA (E) – AKS STRZEGOM II (E) | 7:1 |
4 | 10.08.2023 15:25 | ORKA KLUCZKOWICE (E) – LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 0:2 |
5 | 10.08.2023 16:20 | AKS STRZEGOM II (E) – ORKA KLUCZKOWICE (E) | 3:1 |
6 | 10.08.2023 16:20 | LKS POGOŃ IMIELIN (E) – UKS ORLIK MOSINA (E) | 2:6 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | UKS ORLIK MOSINA (E) | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 6 | 14 | 9 |
2 | LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 4 |
3 | AKS STRZEGOM II (E) | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 9 | -4 | 4 |
4 | ORKA KLUCZKOWICE (E) | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 0 |
Runda II
PUCHAR KASPROWEGO – GRUPA III
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:00 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) – LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 3:1 |
2 | 11.08.2023 08:00 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) – ORKA KLUCZKOWICE (E) | 2:1 |
3 | 11.08.2023 08:40 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) – MKS VICTORIA PARCZEW (E) | 0:0 |
4 | 11.08.2023 08:40 | ORKA KLUCZKOWICE (E) – ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 1:2 |
5 | 11.08.2023 09:20 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) – ORKA KLUCZKOWICE (E) | 0:1 |
6 | 11.08.2023 09:20 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) – MKS VICTORIA PARCZEW (E) | 0:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 |
2 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 |
3 | ORKA KLUCZKOWICE (E) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
4 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
PUCHAR KASPROWEGO – GRUPA IV
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:20 | CHAMPION PIONKI II (E) – MEWA KUNICE (E) | 2:4 |
2 | 11.08.2023 08:20 | AKS STRZEGOM II (E) – MEWA KUNICE II (E) | 3:0 |
3 | 11.08.2023 09:00 | MEWA KUNICE (E) – AKS STRZEGOM II (E) | 3:1 |
4 | 11.08.2023 09:00 | MEWA KUNICE II (E) – CHAMPION PIONKI II (E) | 0:2 |
5 | 11.08.2023 09:40 | MEWA KUNICE (E) – MEWA KUNICE II (E) | 1:0 |
6 | 11.08.2023 09:40 | CHAMPION PIONKI II (E) – AKS STRZEGOM II (E) | 3:2 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | MEWA KUNICE (E) | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 9 |
2 | CHAMPION PIONKI II (E) | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6 |
3 | AKS STRZEGOM II (E) | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 |
4 | MEWA KUNICE II (E) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 0 |
PUCHAR KASPROWEGO FAZA FINAŁOWA (o miejsca 9-16)
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8 PK) | 11.08.23 godz.10:00 | ORKA KLUCZKOWICE (E) | | MEWA KUNICE II (E) | 0:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8 PK) | 11.08.23 godz.10:00 | AKS STRZEGOM II (E) | | LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 2:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4 PK) | 11.08.23 godz.10:20 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) | | CHAMPION PIONKI II (E) | 0:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4 PK) | 11.08.23 godz.10:20 | MEWA KUNICE (E) | | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 4:0 |
MECZ O 7 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 11.08.23 godz.10:40 | ORKA KLUCZKOWICE (E) | k. 1-3 | LKS WISŁA RZĄSKA (E) | 0:0 |
MECZ O 5 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 11.08.23 godz.10:40 | MEWA KUNICE II (E) | k. 1-2 | AKS STRZEGOM II (E) | 2:2 |
MECZ O 3 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 11.08.23 godz.11:00 | MKS VICTORIA PARCZEW (E) | | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (E) | 2:1 |
MECZ O 1 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 11.08.23 godz.11:00 | CHAMPION PIONKI II (E) | | MEWA KUNICE (E) | 2:1 |
II RUNDA – GRUPA I
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 11:20 | CHAMPION PIONKI I (E) – GOL BRODNICA (E) | 2:2 |
2 | 11.08.2023 11:20 | AKS STRZEGOM I (E) – LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 2:0 |
3 | 11.08.2023 12:00 | GOL BRODNICA (E) – AKS STRZEGOM I (E) | 4:4 |
4 | 11.08.2023 12:00 | LKS POGOŃ IMIELIN (E) – CHAMPION PIONKI I (E) | 0:4 |
5 | 11.08.2023 12:40 | GOL BRODNICA (E) – LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 5:0 |
6 | 11.08.2023 12:40 | CHAMPION PIONKI I (E) – AKS STRZEGOM I (E) | 1:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | CHAMPION PIONKI I (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 7 |
2 | GOL BRODNICA (E) | 3 | 1 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5 |
3 | AKS STRZEGOM I (E) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 4 |
4 | LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -11 | 0 |
II RUNDA – GRUPA II
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 11:40 | KS BŁOTNICA (E) – KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 1:1 |
2 | 11.08.2023 11:40 | UKS ORLIK MOSINA (E) – KS METAL TARNÓW (E) | 3:0 |
3 | 11.08.2023 12:20 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) – UKS ORLIK MOSINA (E) | 4:0 |
4 | 11.08.2023 12:20 | KS METAL TARNÓW (E) – KS BŁOTNICA (E) | 0:7 |
5 | 11.08.2023 13:00 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) – KS METAL TARNÓW (E) | 4:1 |
6 | 11.08.2023 13:00 | KS BŁOTNICA (E) – UKS ORLIK MOSINA (E) | 2:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | KS BŁOTNICA (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 7 |
2 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 7 |
3 | UKS ORLIK MOSINA (E) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 |
4 | KS METAL TARNÓW (E) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | -13 | 0 |
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-8)
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8) | 11.08.23 godz.13:20 | AKS STRZEGOM I (E) | | KS METAL TARNÓW (E) | 3:0 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8) | 11.08.23 godz.13:20 | UKS ORLIK MOSINA (E) | | LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 4:0 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4) | 11.08.23 godz.13:40 | CHAMPION PIONKI I (E) | | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | 0:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4) | 11.08.23 godz.13:40 | KS BŁOTNICA (E) | | GOL BRODNICA (E) | 5:1 |
MECZ O 7 MIEJSCE | 11.08.23 godz.14:00 | KS METAL TARNÓW (E) | k. 3-2 | LKS POGOŃ IMIELIN (E) | 1:1 |
MECZ O 5 MIEJSCE | 11.08.23 godz.14:00 | AKS STRZEGOM I (E) | | UKS ORLIK MOSINA (E) | 1:2 |
MECZ O 3 MIEJSCE | 11.08.23 godz.14:20 | CHAMPION PIONKI I (E) | | GOL BRODNICA (E) | 0:2 |
FINAŁ | 11.08.23 godz.14:20 | KS PROGRES KAWĘCZYN (E) | k. 6-5 | KS BŁOTNICA (E) | 0:0 |
KATEGORIA MŁODZIK
GRUPA A
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 08:35 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – KS PROGRES KAWĘCZYN (D) | 2:0 |
2 | 10.08.2023 08:35 | AP REISSA KALISZ I (D) – UKS UNIA BORYSZEW (D) | 0:3 |
3 | 10.08.2023 09:05 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – LKS WILKI WILKÓW (D) | 4:0 |
4 | 10.08.2023 09:05 | KS PROGRES KAWĘCZYN (D) – AP REISSA KALISZ I (D) | 1:2 |
5 | 10.08.2023 09:35 | UKS UNIA BORYSZEW (D) – LKS WILKI WILKÓW (D) | 3:1 |
6 | 10.08.2023 09:35 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – AP REISSA KALISZ I (D) | 4:0 |
7 | 10.08.2023 10:10 | UKS UNIA BORYSZEW (D) – KS PROGRES KAWĘCZYN (D) | 4:1 |
8 | 10.08.2023 10:10 | AP REISSA KALISZ I (D) – LKS WILKI WILKÓW (D) | 1:0 |
9 | 10.08.2023 10:40 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – UKS UNIA BORYSZEW (D) | 2:0 |
10 | 10.08.2023 10:40 | LKS WILKI WILKÓW (D) – KS PROGRES KAWĘCZYN (D)
| 1:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | 12 |
2 | UKS UNIA BORYSZEW (D) | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 9 |
3 | AP REISSA KALISZ I (D) | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 6 |
4 | KS PROGRES KAWĘCZYN (D) | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 1 |
5 | LKS WILKI WILKÓW (D) | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 1 |
GRUPA B
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 10:10 | KS METAL TARNÓW (D) – AP REISSA KALISZ II (D) | 0:1 |
2 | 10.08.2023 10:10 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) – LKS SOKÓŁ ORZECH (D) | 3:0 |
3 | 10.08.2023 10:30 | KS METAL TARNÓW (D) – CHAMPION PIONKI (D) | 1:1 |
4 | 10.08.2023 10:30 | AP REISSA KALISZ II (D) – POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) | 0:2 |
5 | 10.08.2023 10:50 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) – CHAMPION PIONKI (D) | 0:3 |
6 | 10.08.2023 10:50 | KS METAL TARNÓW (D) – POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) | 0:1 |
7 | 10.08.2023 11:10 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) – AP REISSA KALISZ II (D) | 0:3 |
8 | 10.08.2023 11:10 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) – CHAMPION PIONKI (D) | 0:1 |
9 | 10.08.2023 11:30 | KS METAL TARNÓW (D) – LKS SOKÓŁ ORZECH (D) | 7:0 |
10 | 10.08.2023 11:30 | CHAMPION PIONKI (D) – AP REISSA KALISZ II (D) | 1:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 | 5 | 9 |
2 | CHAMPION PIONKI (D) | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 8 |
3 | AP REISSA KALISZ II (D) | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 7 |
4 | KS METAL TARNÓW (D) | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 3 | 5 | 4 |
5 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 16 | -16 | 0 |
GRUPA C
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 11:50 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) – AKS STRZEGOM (D) | 3:0 |
2 | 10.08.2023 11:50 | KS BŁOTNICA (D) – LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 0:0 |
3 | 10.08.2023 12:10 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) – ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 0:1 |
4 | 10.08.2023 12:10 | AKS STRZEGOM (D) – KS BŁOTNICA (D) | 0:4 |
5 | 10.08.2023 12:30 | LKS WISŁA RZĄSKA (D) – ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 0:1 |
6 | 10.08.2023 12:30 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) – KS BŁOTNICA (D) | 4:1 |
7 | 10.08.2023 12:50 | LKS WISŁA RZĄSKA (D) – AKS STRZEGOM (D) | 1:0 |
8 | 10.08.2023 12:50 | KS BŁOTNICA (D) – ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 2:1 |
9 | 10.08.2023 13:10 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) – LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 3:0 |
10 | 10.08.2023 13:10 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) – AKS STRZEGOM (D) | 3:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 9 |
2 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 9 |
3 | KS BŁOTNICA (D) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 |
4 | LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 4 |
5 | AKS STRZEGOM (D) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 0 |
GRUPA D
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 17:00 | UKS ORLIK MOSINA (D) – LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 2:0 |
2 | 10.08.2023 17:20 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) – GOL BRODNICA (D) | 0:5 |
3 | 10.08.2023 17:40 | UKS ORLIK MOSINA (D) – MKS SIECHNICE (D) | 0:0 |
4 | 10.08.2023 18:00 | LKS POGOŃ IMIELIN II (D) – MKS VICTORIA PARCZEW (D) | 0:2 |
5 | 10.08.2023 18:20 | GOL BRODNICA (D) – MKS SIECHNICE (D) | 5:0 |
6 | 10.08.2023 18:40 | UKS ORLIK MOSINA (D) – MKS VICTORIA PARCZEW (D) | 0:1 |
7 | 10.08.2023 19:00 | GOL BRODNICA (D) – LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 10:0 |
8 | 10.08.2023 19:20 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) – MKS SIECHNICE (D) | 0:1 |
9 | 10.08.2023 19:40 | UKS ORLIK MOSINA (D) – GOL BRODNICA (D) | 0:2 |
10 | 10.08.2023 20:00 | MKS SIECHNICE (D) – LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 0:3 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | GOL BRODNICA (D) | 4 | 4 | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 | 12 |
2 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 6 |
3 | UKS ORLIK MOSINA (D) | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 4 |
4 | MKS SIECHNICE (D) | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 | 4 |
5 | LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | -11 | 3 |
Runda II
PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 17 – 20)
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 12:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) – LKS WILKI WILKÓW (D) | 0:0 |
2 | 11.08.2023 12:00 | LKS POGOŃ IMIELIN II (D) – AKS STRZEGOM (D) | 2:2 |
3 | 11.08.2023 12:30 | LKS WILKI WILKÓW (D) – LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 1:1 |
4 | 11.08.2023 12:30 | AKS STRZEGOM (D) – LKS SOKÓŁ ORZECH (D) | 2:0 |
5 | 11.08.2023 13:00 | LKS WILKI WILKÓW (D) – AKS STRZEGOM (D) | 5:0 |
6 | 11.08.2023 13:00 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) – LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 0:4 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | LKS WILKI WILKÓW (D) | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 5 |
2 | LKS POGOŃ IMIELIN II (D) | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 |
3 | AKS STRZEGOM (D) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | -3 | 4 |
4 | LKS SOKÓŁ ORZECH (D) | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | -6 | 1 |
PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 13 – 16)
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 15:00 | KS PROGRES KAWĘCZYN (D) – KS METAL TARNÓW (D) | 0:2 |
2 | 11.08.2023 15:30 | LKS WISŁA RZĄSKA (D) – MKS SIECHNICE (D) | 0:3 |
3 | 11.08.2023 16:00 | KS METAL TARNÓW (D) – LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 2:1 |
4 | 11.08.2023 16:30 | MKS SIECHNICE (D) – KS PROGRES KAWĘCZYN (D) | 0:0 |
5 | 11.08.2023 17:00 | KS METAL TARNÓW (D) – MKS SIECHNICE (D) | 1:1 |
6 | 11.08.2023 17:30 | KS PROGRES KAWĘCZYN (D) – LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 3:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | KS METAL TARNÓW (D) | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 |
2 | MKS SIECHNICE (D) | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 |
3 | KS PROGRES KAWĘCZYN (D) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
4 | LKS WISŁA RZĄSKA (D) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 |
II RUNDA – GRUPA I
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:00 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) – KS BŁOTNICA (D) | 0:4 |
2 | 11.08.2023 08:40 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – KS BŁOTNICA (D) | 0:0 |
3 | 11.08.2023 09:20 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) – MKS VICTORIA PARCZEW (D) | 8:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 8 | 4 |
2 | KS BŁOTNICA (D) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 |
3 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | -12 | 0 |
II RUNDA – GRUPA II
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:00 | UKS UNIA BORYSZEW (D) – UKS ORLIK MOSINA (D) | 2:0 |
2 | 11.08.2023 08:40 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) – UKS ORLIK MOSINA (D) | 2:0 |
3 | 11.08.2023 09:20 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) – UKS UNIA BORYSZEW (D) | 1:4 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | UKS UNIA BORYSZEW (D) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 6 |
2 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
3 | UKS ORLIK MOSINA (D) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
II RUNDA – GRUPA III
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:20 | CHAMPION PIONKI (D) – AP REISSA KALISZ I (D) | 1:0 |
2 | 11.08.2023 09:00 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) – AP REISSA KALISZ I (D) | 1:0 |
3 | 11.08.2023 09:40 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) – CHAMPION PIONKI (D) | 1:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
2 | CHAMPION PIONKI (D) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3 | AP REISSA KALISZ I (D) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0 |
II RUNDA – GRUPA IV
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 08:20 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) – AP REISSA KALISZ II (D) | 8:0 |
2 | 11.08.2023 09:00 | GOL BRODNICA (D) – AP REISSA KALISZ II (D) | 6:0 |
3 | 11.08.2023 09:40 | GOL BRODNICA (D) – LKS POGOŃ IMIELIN I (D) | 1:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | GOL BRODNICA (D) | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 6 |
2 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 3 |
3 | AP REISSA KALISZ II (D) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | -14 | 0 |
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-12)
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 9-12) | 11.08.23 godz.10.00 | VICTORIA PARCZEW (I3 (D) | | ORLIK MOSINA (II3 (D) | 0:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 9-12) | 11.08.23 godz.10.00 | AP REISSA KALISZ I (III3 (D) | k. 4:3 | AP REISSA KALISZ II (IV3 (D) | 0:0 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8) | 11.08.23 godz.10.20 | KS BŁOTNICA (I2 (D) | | POGOŃ ŚWIEBODZIN (II2 (D) | 2:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8) | 11.08.23 godz.10.20 | CHAMPION PIONKI (III2 (D) | | LKS POGOŃ IMIELIN I (IV2 (D) | 0:3 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4) | 11.08.23 godz.10.40 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (I1 (D) | k. 2:3 | UKS UNIA BORYSZEW (II1 (D) | 1:1 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 1-4) | 11.08.23 godz.10.40 | ASTORIA SZCZERCÓW (III1 (D) | | GOL BRODNICA (IV1 (D) | 0:3 |
MECZ O 11 MIEJSCE | 11.08.23 godz.11.00 | MKS VICTORIA PARCZEW (D) | | AP REISSA KALISZ II (D) | 0:2 |
MECZ O 9 MIEJSCE | 11.08.23 godz.11.00 | UKS ORLIK MOSINA (D) | | AP REISSA KALISZ I (D) | 1:0 |
MECZ O 7 MIEJSCE | 11.08.23 godz.11.20 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (D) | | CHAMPION PIONKI (D) | 3:0 |
MECZ O 5 MIEJSCE | 11.08.23 godz.11.20 | KS BŁOTNICA (D) | k. 3:2 | LKS POGOŃ IMIELIN I (D) | 0:0 |
MECZ O 3 MIEJSCE | 11.08.23 godz.11.40 | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH (D) | k. 1:3 | ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (D) | 0:0 |
FINAŁ | 11.08.23 godz.11.40 | UKS UNIA BORYSZEW (D) | k. 2:1 | GOL BRODNICA (D) | 1:1 |
KATEGORIA TRAMPKARZ
GRUPA A
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 13:30 | UKS ORLIK MOSINA (C) – LKS POGOŃ IMIELIN (C) | |
2 | 10.08.2023 13:50 | AKS STRZEGOM (C) – KS METAL TARNÓW I (C) | 0:3 |
3 | 10.08.2023 14:15 | UKS ORLIK MOSINA (C) – AKS STRZEGOM (C) | 5:0 |
4 | 10.08.2023 14:35 | LKS POGOŃ IMIELIN (C) – KS METAL TARNÓW I (C) | |
5 | 10.08.2023 15:05 | AKS STRZEGOM (C) – LKS POGOŃ IMIELIN (C) | |
6 | 10.08.2023 15:25 | UKS ORLIK MOSINA (C) – KS METAL TARNÓW I (C) | 1:1 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | UKS ORLIK MOSINA (C) | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 4 |
2 | KS METAL TARNÓW I (C) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 |
3 | AKS STRZEGOM (C) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | -8 | 0 |
4 | LKS POGOŃ IMIELIN (C) | | | | | | | | |
GRUPA B
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 15:50 | KS METAL TARNÓW II (C) – VICTORIA WYSOGOTOWO (C) | |
2 | 10.08.2023 16:10 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) – KS PROGRES KAWĘCZYN (C) | 0:1 |
3 | 10.08.2023 16:35 | KS METAL TARNÓW II (C) – POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) | |
4 | 10.08.2023 16:55 | VICTORIA WYSOGOTOWO (C) – KS PROGRES KAWĘCZYN (C) | 2:0 |
5 | 10.08.2023 17:20 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) – VICTORIA WYSOGOTOWO (C) | 1:0 |
6 | 10.08.2023 17:45 | KS METAL TARNÓW II (C) – KS PROGRES KAWĘCZYN (C) | |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | VICTORIA WYSOGOTOWO (C) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
2 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
3 | KS PROGRES KAWĘCZYN (C) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 |
4 | KS METAL TARNÓW II (C) | | | | | | | | |
GRUPA C
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 10.08.2023 18:10 | UKS UNIA BORYSZEW (C) – MEWA KUNICE (C) | 1:0 |
2 | 10.08.2023 18:30 | ORKA KLUCZKOWICE (C) – GOL BRODNICA (C) | 0:0 |
3 | 10.08.2023 18:50 | LKS SOKÓŁ ORZECH (C) – MEWA KUNICE (C) | 0:2 |
4 | 10.08.2023 19:10 | UKS UNIA BORYSZEW (C) – ORKA KLUCZKOWICE (C) | 6:0 |
5 | 10.08.2023 19:30 | GOL BRODNICA (C) – LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 1:0 |
6 | 10.08.2023 19:50 | MEWA KUNICE (C) – ORKA KLUCZKOWICE (C) | 3:0 |
7 | 10.08.2023 20:10 | GOL BRODNICA (C) – UKS UNIA BORYSZEW (C) | 0:1 |
8 | 10.08.2023 20:30 | ORKA KLUCZKOWICE (C) – LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 0:0 |
9 | 10.08.2023 20:50 | MEWA KUNICE (C) – GOL BRODNICA (C) | 1:0 |
10 | 10.08.2023 21:10 | LKS SOKÓŁ ORZECH (C) – UKS UNIA BORYSZEW (C) | 0:7 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | UKS UNIA BORYSZEW (C) | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | 12 |
2 | MEWA KUNICE (C) | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 | 5 | 9 |
3 | GOL BRODNICA (C) | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | -1 | 4 |
4 | ORKA KLUCZKOWICE (C) | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 9 | -9 | 2 |
5 | LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 10 | -10 | 1 |
Runda II
PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 9 – 11)
| Termin | Spotkanie | Wynik |
---|
1 | 11.08.2023 13:30 | AKS STRZEGOM (C) – LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 1:0 |
2 | 11.08.2023 14:00 | KS PROGRES KAWĘCZYN (C) – LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 8:0 |
3 | 11.08.2023 14:30 | KS PROGRES KAWĘCZYN (C) – AKS STRZEGOM (C) | 5:0 |
Tabela
| Drużyna | M | Z | R | P | Bz | Bs | Bilans | Punkty |
---|
1 | KS PROGRES KAWĘCZYN (C) | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | 0 | 13 | 6 |
2 | AKS STRZEGOM (C) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 3 |
3 | LKS SOKÓŁ ORZECH (C) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | -9 | 0 |
PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 5 – 8)
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8 PK) | 2023.08.11 godz.17.00 | KS METAL TARNÓW I (C) | | GOL BRODNICA (C) | 1:0 |
1/2 FINAŁU (MIEJSCA 5-8 PK) | 2023.08.11 godz.17.30 | POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) | | ORKA KLUCZKOWICE (C) | 5:0 |
MECZ O 3 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 2023.08.11 godz.18.00 | GOL BRODNICA (C) | | ORKA KLUCZKOWICE (C) | 5:0 |
MECZ O 1 MIEJSCE P. KASPROWEGO | 2023.08.11 godz.18.30 | KS METAL TARNÓW I (C) | | POGOŃ ŚWIEBODZIN (C) | 0:2 |
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1 – 4)
1/2 FINAŁU | 11.08.23 godz.15.00 | UKS ORLIK MOSINA (C) | | UKS UNIA BORYSZEW (C) | 1:2 |
1/2 FINAŁU | 11.08.23 godz.15.30 | VICTORIA WYSOGOTOWO (C) | | MEWA KUNICE (C) | 2:0 |
MECZ O 3 MIEJSCE | 11.08.23 godz.16.00 | UKS ORLIK MOSINA (C) | | MEWA KUNICE (C) | 2:0 |
FINAŁ | 11.08.23 godz.16.30 | UKS UNIA BORYSZEW (C) | | VICTORIA WYSOGOTOWO (C) | 1:0 |