Zapraszamy do uczestnictwa w IX edycji BAŁTYK CUP – Turnieju Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2024 r. w Kołobrzegu.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Turnieju Dla Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej BAŁTYK CUP. Dziewiąta edycja odbędzie się w Kołobrzegu. W ostatniej edycji turnieju, pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Gazowni Koszalin, która w meczu finałowym pokonała drużynę PeBeKa Lubin. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny MSJ Cars Międzychód i Car Center Futsal Wrocław.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób. Wspólne uprawianie sportu łączy ludzi i jest korzystne zarówno dla zatrudnionych jak i pracodawców. Co zyskuje pracownik grający w firmowej drużynie? Dobrą formę, integrację z innymi pracownikami, relaks, niezapomniane chwile, lepsze samopoczucie, rozrywkę. Co firmowa drużyna daje pracodawcy? Zadowolenie załogi, zdrowszych pracowników, większą efektywność zgranego zespołu, wizerunek firmy przyjaznej pracownikom, lojalność zespołu, lepsze relacje z pracownikami.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2024 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262  roman@almar-sport.pl

Gaspar Otok tel. 792 956 206  gaspar@almar-sport.pl