Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w IX Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w koszykówce. Turniej  odbędzie się w dniach  15-16 października 2022r, w Toruniu.

Już po raz dziewiąty drużyny będą uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w Koszykówce. W ostatniej edycji turnieju rozegranego w Zakopanem, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna ControlTec Masters Kogeneracja Wrocław, która w finale pokonała Konsorcjum Serwisowe Świdnica. Trzecie miejsce zajęły ex aequo Faurecia Wałbrzych i Wienkra Wrocław.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów koszykarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 września 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.