Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach  14-15 maja 2022r., w Toruniu.

Kolejna edycja Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce, odbędzie się w Toruniu, jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Toruń, to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z niepowtarzalnym Ratuszem Staromiejskim, oraz doskonale zachowanymi zabytkami i wspaniałymi kamienicami.  Nadwiślańska panorama Torunia uznana została za jeden z „Siedmiu Cudów Polski”.

W ostatniej edycji Mistrzostw rozegranej w Dźwirzynie, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Remagum SITG Mysłowice, która w finale pokonała zespół Rossmann Łódź. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja 10 BKPanc Świętoszów, a czwarte Kolrex Koluszki.

Jak w każdym z turniejów siatkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 kwietnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.