15 kwietnia 2023 (sobota)
GRUPA A
Boisko nr 1
9.00 ROSSMANN ŁÓDŹ – SCHUMACHER WROCŁAW 2:0 (21:10; 21:11)
Boisko nr 2
9.00 BORGWARNER RZESZÓW – CERRAD STARACHOWICE 1:2 (8:21; 21:15; 10:15)
Boisko nr 1
10.40 ROSSMANN ŁÓDŹ – BORGWARNER RZESZÓW 2:0 (21:8; 21:11)
Boisko nr 2
10.40 SCHUMACHER WROCŁAW – CERRAD STARACHOWICE 0:2 (7:21; 19:21)
Boisko nr 1
12.20 CERRAD STARACHOWICE – ROSSMANN ŁÓDŹ 1:2 (17:21; 21:17; 7:15)
Boisko nr 2
12.20 BORGWARNER RZESZÓW – SCHUMACHER WROCŁAW 2:0 (21:9; 21:19)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | ROSSMANN ŁÓDŹ | 8 | 6:1 | 137:85 | II runda |
2. | CERRAD STARACHOWICE | 6 | 5:3 | 138:118 | II runda |
3. | BORGWARNER RZESZÓW | 4 | 3:4 | 100:120 | II runda |
4. | SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 0:6 | 74:126 | Finał B |
GRUPA B
Boisko nr 1
9.50 NORDEA ŁÓDŹ – NESTLE PURINA 2:0 (21:9; 21:10)
Boisko nr 2
9.50 ADAMED – JACH-DACH KOMBAJN 0:2 (13:21; 16:21)
Boisko nr 1
11.30 NORDEA ŁÓDŹ – ADAMED 2:0 (21:19; 21:11)
Boisko nr 2
11.30 NESTLE PURINA – JACH-DACH KOMBAJN 0:2 (6:21; 11:21)
Boisko nr 1
13.10 JACH-DACH KOMBAJN – NORDEA ŁÓDŹ 2:0 (21:13; 21:17)
Boisko nr 2
13.10 ADAMED – NESTLE PURINA 2:0 (21:16; 21:7)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | JACH-DACH KOMBAJN | 9 | 6:0 | 126:76 | II runda |
2. | NORDEA ŁÓDŹ | 6 | 4:2 | 114:91 | II runda |
3. | ADAMED | 3 | 2:4 | 101:107 | II runda |
4. | NESTLE PURINA | 0 | 0:6 | 59:126 | Finał B |
GRUPA C
boisko nr 1
14.00 ESPADON – SAINT GOBAIN SQUAD 2:0 (18:14; 18:12)
boisko nr 2
14.00 COPYZONE WARSZAWA – POLPHARMA BIOLOGICS 2:0 (18:5; 18:12)
boisko nr 1
14.45 ESPADON – ELEMONT 2:0 (18:10; 18:7)
boisko nr 2
14.45 SAINT GOBAIN SQUAD – COPYZONE WARSZAWA 0:2 (18:20; 10:18)
boisko nr 1
15.30 POLPHARMA BIOLOGICS – ELEMONT 2:0 (18:6; 18:2)
boisko nr 2
15.30 ESPADON – COPYZONE WARSZAWA 2:1 (16:18; 18:15; 15:10)
boisko nr 1
16.15 POLPHARMA BIOLOGICS – SAINT GOBAIN SQUAD 0:2 (13:18; 9:18)
boisko nr 2
16.15 COPYZONE WARSZAWA – ELEMONT 2:0 (18:9; 18:2)
boisko nr 1
17.00 ESPADON – POLPHARMA BIOLOGICS 2:0 (18:9; 18:11)
boisko nr 2
17.00 ELEMONT – SAINT GOBAIN SQUAD 0:2 (12:18; 12:18)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | ESPADON | 11 | 8:1 | 157:106 | II runda |
2. | COPYZONE WARSZAWA | 10 | 7:2 | 153:105 | II runda |
3. | SAINT GOBAIN SQUAD | 6 | 4:4 | 126:120 | II runda |
4. | POLPHARMA BIOLOGICS | 3 | 2:6 | 95:116 | Finał B |
5. | ELEMONT | 0 | 0:8 | 60:144 | Finał B |
GRUPA D
boisko nr 1
9.00 RISER TEAM JAWORZNO – HTL STREFA OZORKÓW 2:0 (18:6; 18:13)
boisko nr 2
9.00 SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ – ACTIVE BSH ŁÓDŹ 2:0 (18:9; 18:7)
boisko nr 1
9.45 RISER TEAM JAWORZNO – BAT AUGUSTÓW 2:0 (18:9; 18:11)
boisko nr 2
9.45 HTL STREFA OZORKÓW – SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ 2:0 (18:13; 18:12)
boisko nr 1
10.30 ACTIVE BSH ŁÓDŹ – BAT AUGUSTÓW 2:1 (18:12; 13:18; 15:12)
boisko nr 2
10.30 RISER TEAM JAWORZNO – SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ 2:0 (18:12; 18:11)
boisko nr 1
11.15 ACTIVE BSH ŁÓDŹ – HTL STREFA OZORKÓW 0:2 (7:18; 15:18)
boisko nr 2
11.15 SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ- BAT AUGUSTÓW 2:0 (18:15; 18:10)
boisko nr 1
12.00 RISER TEAM JAWORZNO – ACTIVE BSH ŁÓDŹ 2:0 (18:2; 18:10)
boisko nr 2
12.00 BAT AUGUSTÓW – HTL STREFA OZORKÓW 0:2 (16:18; 14:18)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | RISER TEAM JAWORZNO | 12 | 8:0 | 144:74 | II runda |
2. | HTL STREFA OZORKÓW | 9 | 6:2 | 127:113 | II runda |
3. | SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ | 6 | 4:4 | 120:113 | II runda |
4. | ACTIVE BSH ŁÓDŹ | 2 | 2:7 | 96:150 | Finał B |
5. | BAT AUGUSTÓW | 1 | 1:8 | 117:154 | Finał B |
GRUPA E
boisko nr 1
13.00 REMAGUM SITG – POLFARMEX KUTNO 2:0 (18:6; 18:9)
boisko nr 2
13.00 GLOBAL POPÓW – PGE GiEK KWB TURÓW 2:0 (18:13; 18:16)
boisko nr 1
13.45 REMAGUM SITG – IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE 2:0 (18:12; 18:11)
boisko nr 2
13.45 POLFARMEX KUTNO – GLOBAL POPÓW 0:2 (13:18; 7:18)
boisko nr 1
14.30 PGE GiEK KWB TURÓW – IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE 0:2 (11:18; 11:18)
boisko nr 2
14.30 REMAGUM SITG – GLOBAL POPÓW 2:0 (18:7; 18:7)
boisko nr 1
15.15 PGE GiEK KWB TURÓW – POLFARMEX KUTNO 2:0 (18:10; 18:15)
boisko nr 2
15.15 GLOBAL POPÓW – IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE 0:2 (17:19; 13:18)
boisko nr 1
16.00 REMAGUM SITG – PGE GiEK KWB TURÓW 2:0 (18:13;18:10)
boisko nr 2
16.00 IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE – POLFARMEX KUTNO 2:0 (18:11; 18:8)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | REMAGUM SITG | 12 | 8:0 | 144:75 | II runda |
2. | IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE | 9 | 6:2 | 132:107 | II runda |
3. | GLOBAL POPÓW | 6 | 4:4 | 116:122 | II runda |
4. | PGE GiEK KWB TURÓW | 3 | 2:6 | 110:133 | Finał B |
5. | POLFARMEX KUTNO | 0 | 0:8 | 79:144 | Finał B |
16 kwietnia 2023 (niedziela)
FINAŁ B
GRUPA X
Boisko nr 1
11.40 SCHUMACHER WROCŁAW – POLPHARMA BIOLOGICS 0:1 (12:18)
Boisko nr 2
11.40 ACTIVE BSH ŁÓDŹ – POLFARMEX KUTNO 0:1 (15:18)
Boisko nr 1
12.20 POLPHARMA BIOLOGICS – ACTIVE BSH ŁÓDŹ 0:1 (11:18)
Boisko nr 2
12.20 POLFARMEX KUTNO – SCHUMACHER WROCŁAW 1:0 (18:1)
Boisko nr 1
13.00 POLPHARMA BIOLOGICS – POLFARMEX KUTNO 1:0 (18:10)
Boisko nr 2
13.00 SCHUMACHER WROCŁAW – ACTIVE BSH ŁÓDŹ 0:1 (16:18)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Małe punkty | Uwagi |
1. | POLFARMEX KUTNO | 2 | 46:34 | Mecz o 1 |
2. | POLPHARMA BIOLOGICS | 2 | 47:40 | Mecz o 3 |
3. | ACTIVE BSH ŁÓDŹ | 2 | 51:45 | Mecz o 5 |
4. | SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 29:54 | Mecz o 7 |
GRUPA Y
Boisko nr 1
12.00 NESTLE PURINA – PGE GiEK KWB TURÓW 0:1 (10:18)
Boisko nr 2
12.00 ELEMONT – BAT AUGUSTÓW 0:1 (9:18)
Boisko nr 1
12.40 PGE GiEK KWB TURÓW – ELEMONT 1:0 (18:7)
Boisko nr 2
12.40 BAT AUGUSTÓW – NESTLE PURINA 1:0 (18:7)
Boisko nr 1
13.20 PGE GiEK KWB TURÓW – BAT AUGUSTÓW 0:1 (16:18)
Boisko nr 2
13.20 NESTLE PURINA – ELEMONT 1:0 (18:15)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Małe punkty | Uwagi |
1. | BAT AUGUSTÓW | 3 | 54:32 | Mecz o 1 |
2. | PGE GiEK KWB TURÓW | 2 | 52:35 | Mecz o 3 |
3. | NESTLE PURINA | 1 | 35:51 | Mecz o 5 |
4. | ELEMONT | 0 | 31:54 | Mecz o 7 |
Mecz o 7 miejsce
Boisko nr 1
13.40 SCHUMACHER WROCŁAW – ELEMONT 1:0 (18:14)
Mecz o 5 miejsce
Boisko nr 2
13.40 ACTIVE BSH ŁÓDŹ – NESTLE PURINA 0:1 (16:18)
Mecz o 3 miejsce
Boisko nr 1
14.00 POLPHARMA BIOLOGICS – PGE GiEK KWB TURÓW 1:0 (18:9)
Mecz o 1 miejsce
Boisko nr 2
14.00 POLFARMEX KUTNO – BAT AUGUSTÓW 0:1 (13:18)
II RUNDA
GRUPA I
Boisko nr 1
9.00 NORDEA ŁÓDŹ – SAINT GOBAIN SQUAD 2:0 (21:16; 21:15)
Boisko nr 1
9.55 ROSSMANN ŁÓDŹ – SAINT GOBAIN SQUAD 2:0 (21:12; 21:12)
Boisko nr 1
10.50 ROSSMANN ŁÓDŹ – NORDEA ŁÓDŹ 2:0 (24:22; 21:16)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | ROSSMANN ŁÓDŹ | 6 | 4:0 | 87:62 | 1/4 finału |
2. | NORDEA ŁÓDŹ | 3 | 2:2 | 80:76 | 1/4 finału |
3. | SAINT GOBAIN SQUAD | 0 | 0:4 | 55:84 |
GRUPA II
Boisko nr 2
9.00 COPYZONE WARSZAWA – SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ 2:0 (21:18; 21:17)
Boisko nr 2
9.55 JACH-DACH KOMBAJN – SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ 2:0 (21:16; 21:17)
Boisko nr 2
10.50 JACH-DACH KOMBAJN – COPYZONE WARSZAWA 1:2 (22:20; 18:21; 13:15)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | COPYZONE WARSZAWA | 5 | 4:1 | 98:88 | 1/4 finału |
2. | JACH-DACH KOMBAJN | 4 | 3:2 | 95:89 | 1/4 finału |
3. | SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ | 0 | 0:4 | 68:84 |
GRUPA III
Boisko nr 1
9.00 HTL STREFA OZORKÓW – GLOBAL POPÓW 1:2 (14:21; 21:12; 12:15)
Boisko nr 1
9.55 ESPADON – GLOBAL POPÓW 2:0 (21:19; 21:19)
Boisko nr 1
11.45 ESPADON – HTL STREFA OZORKÓW 2:0 (21:15; 21:11)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | ESPADON | 6 | 4:0 | 84:64 | 1/4 finału |
2. | GLOBAL POPÓW | 2 | 2:3 | 86:94 | |
3. | HTL STREFA OZORKÓW | 1 | 1:4 | 78:90 |
GRUPA IV
Boisko nr 2
9.00 IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE – BORGWARNER RZESZÓW 2:0 (21:16; 21:19)
Boisko nr 1
10.50 RISER TEAM JAWORZNO – BORGWARNER RZESZÓW 2:0 (21:19; 21:7)
Boisko nr 2
11.45 RISER TEAM JAWORZNO – IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE 2:0 (21:8; 21:16)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | RISER TEAM JAWORZNO | 6 | 4:0 | 84:50 | 1/4 finału |
2. | IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE | 3 | 2:2 | 66:77 | |
3. | BORGWARNER RZESZÓW | 0 | 0:4 | 61:84 |
GRUPA V
Boisko nr 2
9.55 CERRAD STARACHOWICE – ADAMED 2:0 (21:17; 21:12)
Boisko nr 2
10.50 REMAGUM SITG – ADAMED 2:0 (21:3; 21:12)
Boisko nr 2
12.40 REMAGUM SITG – CERRAD STARACHOWICE 2:0 (21:12; 21:19)
Miejsce | Drużyna | Punkty | Sety | Małe punkty | Uwagi |
1. | REMAGUM SITG | 6 | 4:0 | 84:46 | 1/4 finału |
2. | CERRAD STARACHOWICE | 3 | 2:2 | 73:71 | 1/4 finału |
3. | ADAMED | 0 | 0:4 | 44:84 |
Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy pięciu grup II rundy, oraz trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem punktów, setów i małych punktów.
Pary ćwierćfinałowe utworzone zostaną w drodze losowania. W jednej parze nie mogą się spotkać drużyny, które rywalizowały ze sobą w jednej grupie II rundy, oraz drużyny z drugich miejsc II rundy.
13.30 LOSOWANIE PAR 1/4 finału
1/4 FINAŁU
Boisko nr 1
13.40 ćw. nr 1 JACH-DACH KOMBAJN – REMAGUM SITG 0:2 (15:21; 18:21)
Boisko nr 2
13.40 ćw. nr 2 NORDEA ŁÓDŹ – RISER TEAM JAWORZNO 0:2 (13:21; 9:21)
Boisko nr 1
14.35 ćw. nr 3 ESPADON – COPYZONE WARSZAWA 2:0 (21:14; 21:16)
Boisko nr 2
14.35 ćw. nr 4 CERRAD STARACHOWICE – ROSSMANN ŁÓDŹ 0:2 (17:21; 15:21)
1/2 FINAŁU
Boisko nr 1
15.30 ćw. 1 REMAGUM SITG – ćw. 2 RISER TEAM JAWORZNO 2:1 (17:21; 21:18; 15:10)
Boisko nr 2
15.30 ćw. 3 ESPADON – ćw. 4 ROSSMANN ŁÓDŹ 1:2 (17:21; 21:15; 12:15)
FINAŁ
Boisko nr 1
16.30 REMAGUM SITG – ROSSMANN ŁÓDŹ 2:0 (21:15; 21:18)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW
Miejsce | Drużyna |
1. | REMAGUM SITG |
2. | ROSSMANN ŁÓDŹ |
3. | RISER TEAM JAWORZNO |
3. | ESPADON |
5. | JACH-DACH KOMBAJN |
5. | NORDEA ŁÓDŹ |
5. | COPYZONE WARSZAWA |
5. | CERRAD STARACHOWICE |
9. | GLOBAL POPÓW |
9. | IMPACT KĘDZIERZYN-KOŹLE |
11. | SAINT GOBAIN SQUAD |
11. | SURCHEM-BRUKLAND ŁÓDŹ |
11. | HTL STREFA OZORKÓW |
11. | BORGWARNER RZESZÓW |
11. | ADAMED |
16. | BAT AUGUSTÓW |
17. | POLFARMEX KUTNO |
18. | POLPHARMA BIOLOGICS |
19. | PGE GiEK KWB TURÓW |
20. | NESTLE PURINA |
21. | ACTIVE BSH ŁÓDŹ |
22. | SCHUMACHER WROCŁAW |
23. | ELEMONT |
NAJLEPSI ZAWODNICY MISTRZOSTW
WYRÓŻNIENIA:
Adrian Nawrocki – RISER TEAM JAWORZNO
Maciej Stefaniak – ESPADON
Kamil Chaber – ROSSMANN ŁÓDŹ
MVP TURNIEJU – NAJLEPSZA ZAWODNICZKA MISTRZOSTW
Marta Raźniewska – ROSSMANN ŁÓDŹ
MVP TURNIEJU – NAJLEPSZY ZAWODNIK MISTRZOSTW
Michał Jankowski – REMAGUM SITG
NAJLEPSZA DRUŻYNA MIESZANA
SAINT GOBAIN SQUAD
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl