Zapraszamy do uczestnictwa w XIII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach  15-16 kwietnia 2023r., w Karpaczu.

Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce, co roku cieszą się ogromną popularnością. Kolejna edycja Mistrzostw odbędzie się w Karpaczu, w dniach 15-16 kwietnia 2023r.

Karpacz to przepiękna górska miejscowość turystyczna. Znajduje się u podnóża najwyższej góry Karkonoszy, Śnieżki. Rocznie miasto przyciąga ponad 2,5 miliona turystów. Wśród nich będą również uczestnicy naszego turnieju.

W ostatniej edycji Mistrzostw rozegranej w Toruniu, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Remagum SITG Mysłowice, która w finale pokonała zespół Espadon Polska. Trzecie miejsce zajęły ex aequo reprezentacje Nordea Łódź i 8 FOW Świnoujście.

Jak w każdym z turniejów siatkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca 2023 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.