Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, w kategorii OLDBOY 35+. Turniej odbędzie się w dniach 25-26 września 2021 r. w Zakopanem.

Już po raz siódmy drużyny przyjadą rywalizować o miano najlepszej ekipy w turnieju Oldboy 35+. W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się w Niechorzu pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Olewnik Drobin, która w meczu finałowym pokonała drużynę Mat-Bud Printwizards Ostrów Wielkopolski. Trzecie miejsce zajęła drużyna Samorządowców Powiatu Milickiego, a czwarte Boma Elbląg.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 20 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

SOBOTA 25.09.

GRUPA F

boisko nr 1
16.00 OLEWNIK DROBIN – ZWiK SZCZECIN
boisko nr 2
16.00 SINIAT PIŃCZÓW – MAT-BUD PRINTWIZARDS
boisko nr 1
16.45 OLEWNIK DROBIN – FERROXCUBE SKIERNIEWICE
boisko nr 2
16.45 ZWiK SZCZECIN – SINIAT PIŃCZÓW
boisko nr 1
17.30 MAT-BUD PRINTWIZARDS – FERROXCUBE SKIERNIEWICE
boisko nr 2
17.30 OLEWNIK DROBIN – SINIAT PIŃCZÓW
boisko nr 1
18.15 MAT-BUD PRINTWIZARDS – ZWiK SZCZECIN
boisko nr 2
18.15 SINIAT PIŃCZÓW – FERROXCUBE SKIERNIEWICE
boisko nr 1
19.00 OLEWNIK DROBIN – MAT-BUD PRINTWIZARDS
boisko nr 2
19.00 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – ZWiK SZCZECIN

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.awans do 1/4 FINAŁU
3.awans do 1/4 FINAŁU
4.baraże
5.baraże

GRUPA G

boisko nr 1
16.20 SAM. POWIATU MILICKIEGO – GMINA STĘŻYCA
boisko nr 2
16.20 POWIAT PUŁAWSKI – GMINA SŁAWA
boisko nr 1
17.05 SAM. POWIATU MILICKIEGO – POWIAT CHODZIESKI
boisko nr 2
17.05 GMINA STĘŻYCA – POWIAT PUŁAWSKI
boisko nr 1
17.50 GMINA SŁAWA – POWIAT CHODZIESKI
boisko nr 2
17.50 SAM. POWIATU MILICKIEGO – POWIAT PUŁAWSKI
boisko nr 1
18.35 GMINA SŁAWA – GMINA STĘŻYCA
boisko nr 2
18.35 POWIAT PUŁAWSKI – POWIAT CHODZIESKI
boisko nr 1
19.20 SAM. POWIATU MILICKIEGO – GMINA SŁAWA
boisko nr 2
19.20 POWIAT CHODZIESKI – GMINA STĘŻYCA

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.awans do 1/4 FINAŁU
3.awans do 1/4 FINAŁU
4.baraże
5.baraże

NIEDZIELA 26.09.

baraże o awans do 1/4 FINAŁU

baraż nr 1
boisko nr 1
9.30 G4 ………………………………………………………. – F5 …………………………………………………………….
baraż nr 2
boisko nr 2
9.30 F4 ………………………………………………………. – G5 …………………………………………………………….

Awans do 1/4 FINAŁU uzyskają zwycięzcy par, przegrani zagrają o miejsce 9

Mecz o 9 miejsce
boisko nr 1
9.55 …………………………………………………………… – …………………………………………………………………

FAZA FINAŁOWA

1/4 FINAŁU

boisko nr 1 (ćw.1)
10.15 F1 ………………………………. – Baraż nr 1 ………………………….
boisko nr 2 (ćw.2)
10.15 F3 ………………………………. – G2 ………………………………..
boisko nr 1 (ćw.3)
10.40 F2 ……………………………… – G3 …………………………………
boisko nr 2 (ćw.4)
10.40 Baraż nr 2 ……………………….. – G1 …………………………………

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)

boisko nr 1
11.05 ćw.1 ………………………….. – ćw.2 ……………………………..
boisko nr 2
11.05 ćw.3 ………………………….. – ćw.4 ……………………………..

1/2 FINAŁU

boisko nr 1
11.30 ćw.1 ………………………….. – ćw.2 ……………………………..
boisko nr 2
11.30 ćw.3 ………………………….. – ćw.4 ……………………………..

MECZ o 7 MIEJSCE

boisko nr 1
11.55 …………………………………. – …………………………………………

MECZ o 5 MIEJSCE

boisko nr 2
11.55 …………………………………. – …………………………………………

MECZ o 3 MIEJSCE

boisko nr 1
12.20 …………………………………. – …………………………………………

FINAŁ

boisko nr 2
12.20 …………………………………. – …………………………………………