Już po raz ósmy drużyny będą uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej w kategorii OLDBOY 35+. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 r. w Karpaczu.

Karpacz to przepiękna górska miejscowość turystyczna. Znajduje się u podnóża najwyższej góry Karkonoszy, Śnieżki. Rocznie miasto przyciąga ponad 2,5 miliona turystów. Wśród nich będą również uczestnicy naszego turnieju.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Toruniu, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa SINIAT PIŃCZÓW, która w meczu finałowym pokonała reprezentację GOODVALLEY PRZECHLEWO. Trzecie miejsce zajęła drużyna MAT-BUD OSTRÓW WIELKOPOLSKI, a czwarte TORUŃSKIE WODOCIĄGI.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 20 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl