Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej w kategorii OLDBOY 35+. Turniej odbędzie się w dniach 24-25 września 2022 r. w Ustce.

Już po raz ósmy drużyny przyjadą rywalizować o miano najlepszej ekipy w turnieju Oldboy 35+. W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Zakopanem, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Siniat Pińczów, która w meczu finałowym pokonała drużynę Mat-Bud Printwizards Ostrów Wielkopolski. Trzecie miejsce zajęła drużyna Samorządowców Powiatu Milickiego, a czwarte Gmina Stężyca.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 20 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

GRUPA G

boisko nr 3
14.15 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – TRAMWAJE SZCZECINSKIE 9:0
boisko nr 1
15.15 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – GMINA STĘŻYCA 2:0
boisko nr 1
16.10 POWIAT CHODZIESKI – GMINA STĘŻYCA 5:3
boisko nr 1
16.35 POWIAT CHODZIESKI – TRAMWAJE SZCZECINSKIE 9:2
boisko nr 1
17.05 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – POWIAT CHODZIESKI 2:1
boisko nr 2
17.05 GMINA STĘŻYCA – TRAMWAJE SZCZECINSKIE 5:2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.SAMORZ. POW. MILICKIEGO913:1II RUNDA
2.POWIAT CHODZIESKI615:7II RUNDA
3.GMINA STĘŻYCA38:9II RUNDA
4.TRAMWAJE SZCZECINSKIE04:23FINAŁ B

GRUPA H

boisko nr 3
14.45 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.- FORVIA FAURECIA WAŁBRZYCH 8:0
boisko nr 4
14.45 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – GARDENMET KRASNYSTAW 0:4
boisko nr 3
15.15 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.- FERROXCUBE SKIERNIEWICE 1:0
boisko nr 4
15.15 FORVIA FAURECIA W-CH – GARDENMET KRASNYSTAW 1:0
boisko nr 3
16.10 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – FORVIA FAURECIA WAŁBRZYCH 1:2
boisko nr 4
16.10 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.- GARDENMET KRASNYSTAW 1:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.910:0II RUNDA
2.FORVIA FAURECIA W-CH63:9II RUNDA
3.GARDENMET KRASNYSTAW34:2FINAŁ B
4.FERROXCUBE SKIERNIEWICE01:7FINAŁ B

GRUPA I

boisko nr 3
15.40 MAT-BUD PRINTWIZARDS – BPK BYTOM 6:2
boisko nr 4
15.40 MZGK BOLESŁAWIEC – DOLINA DOBRA PRZECHLEWO 0:3
boisko nr 3
16.35 MAT-BUD PRINTWIZARDS – MZGK BOLESŁAWIEC 10:0
boisko nr 4
16.35 BPK BYTOM – DOLINA DOBRA PRZECHLEWO 0:7
boisko nr 3
17.05 MZGK BOLESŁAWIEC – BPK BYTOM 1:6
boisko nr 4
17.05 MAT-BUD PRINTWIZARDS – DOLINA DOBRA PRZECHLEWO 2:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.MAT-BUD PRINTWIZARDS918:2II RUNDA
2.DOLINA DOBRA PRZECHLEWO610:2II RUNDA
3.BPK BYTOM38:14FINAŁ B
4.MZGK BOLESŁAWIEC01:19FINAŁ B

FINAŁ B

boisko 3
8.40 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – BPK BYTOM 3:1
boisko 4
8.40 TRAMWAJE SZCZECINSKIE – MZGK BOLESŁAWIEC 4:0
boisko 4
8.50 BPK BYTOM – TRAMWAJE SZCZECINSKIE 0:3
boisko 4
9.15 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – TRAMWAJE SZCZECINSKIE 1:0
boisko 4
9.30 MZGK BOLESŁAWIEC – BPK BYTOM 0:2
boisko 4
10.25 FERROXCUBE SKIERNIEWICE – MZGK BOLESŁAWIEC 1:0

MiejsceDrużynaPunktyBramki
1.FERROXCUBE SKIERNIEWICE95:1
2.TRAMWAJE SZCZECINSKIE67:1
3.BPK BYTOM33:6
4.MZGK BOLESŁAWIEC00:7

II RUNDA

GRUPA W

boisko 1
8.40 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – FORVIA FAURECIA W-CH 3:1
boisko 2
8.40 MAT-BUD PRINTWIZARDS – GMINA STĘŻYCA 5:0
boisko 3
9.05 FORVIA FAURECIA W-CH – MAT-BUD PRINTWIZARDS 0:3
boisko 3
9.30 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – GMINA STĘŻYCA 5:3
boisko 3
10.00 FORVIA FAURECIA W-CH – GMINA STĘŻYCA 4:4
boisko 4
10.00 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – MAT-BUD PRINTWIZARDS 0:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.MAT-BUD PRINTWIZARDS99:0Mecz o 1 miejsce
2.SAMORZ. POW. MILICKIEGO68:5Mecz o 3 miejsce
3.FORVIA FAURECIA W-CH15:10Mecz o 5 miejsce
4.GMINA STĘŻYCA17:14Mecz o 7 miejsce

GRUPA Z

boisko 1
9.05 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z. – DOLINA DOBRA PRZECHLEWO 4:0
boisko 2
9.05 POWIAT CHODZIESKI- GARDENMET KRASNYSTAW 2:5
boisko 1
9.30 DOLINA DOBRA PRZECHLEWO – POWIAT CHODZIESKI 1:4
boisko 2
9.30 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z. – GARDENMET KRASNYSTAW 0:0
boisko 1
10.00 DOLINA DOBRA PRZECHLEWO – GARDENMET KRASNYSTAW 0:8
boisko 2
10.00 JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.- POWIAT CHODZIESKI 9:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.713:0Mecz o 1 miejsce
2.GARDENMET KRASNYSTAW713:2Mecz o 3 miejsce
3.POWIAT CHODZIESKI36:15Mecz o 5 miejsce
4.DOLINA DOBRA PRZECHLEWO01:16Mecz o 7 miejsce

Mecz o 7 miejsce

boisko 1
10.25 GMINA STĘŻYCA – DOLINA DOBRA PRZECHLEWO 4:3

Mecz o 5 miejsce

boisko 2
10.25 FORVIA FAURECIA W-CH – POWIAT CHODZIESKI 2:1

Mecz o 3 miejsce

boisko 3
10.25 SAMORZ. POW. MILICKIEGO – GARDENMET KRASNYSTAW 1:1; k. 0:2

Mecz o 1 miejsce

boisko 1
10.50 MAT-BUD PRINTWIZARDS – JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z. 2:1

NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU

WYRÓŻNIENIA:
Piotr Omiarczuk – GARDENMET KRASNYSTAW
Marcin Kaczmarek – MAT-BUD PRINTWIZARDS
Marcin Wielgosiński – JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.

NAJLEPSZY STRZELEC:
Iwo Kwaczewski – SAMORZ. POW. MILICKIEGO
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
Marcin Antończyk – JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.
NAJLEPSZY PIŁKARZ:
Adrian Tatko – MAT-BUD PRINTWIZARDS

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

MiejsceDrużyna
1.MAT-BUD PRINTWIZARDS
2.JSW ZOFIÓWKA JASTRZĘBIE Z.
3.GARDENMET KRASNYSTAW
4.SAMORZ. POW. MILICKIEGO
5.FORVIA FAURECIA W-CH
6.POWIAT CHODZIESKI
7.GMINA STĘŻYCA
8.DOLINA DOBRA PRZECHLEWO
9.FERROXCUBE SKIERNIEWICE
10.TRAMWAJE SZCZECINSKIE
11.BPK BYTOM
12.MZGK BOLESŁAWIEC