GRUPA A
boisko nr 1
9.00 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – NORDEA GDAŃSK 6:2
boisko nr 2
9.00 PROSERVICE FINTECO W-WA- KRUK WROCŁAW 2:2
boisko nr 1
9.55 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – PROSERVICE FINTECO W-WA 5:2
boisko nr 2
9.55 NORDEA GDAŃSK – KRUK WROCŁAW 0:8
boisko nr 1
10.50 PROSERVICE FINTECO W-WA- NORDEA GDAŃSK 3:4
boisko nr 2
10.50 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – KRUK WROCŁAW 1:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | HUTA MIEDZI GŁOGÓW | 9 | 12:4 | II RUNDA |
2. | KRUK WROCŁAW | 4 | 10:3 | II RUNDA |
3. | NORDEA GDAŃSK | 3 | 6:7 | II RUNDA |
4. | PROSERVICE FINTECO W-WA | 1 | 7:11 | FINAŁ B |
GRUPA B
boisko nr 1
9.25 EKO-VIT ŁÓDŹ – SCHUMACHER WROCŁAW 5:0
boisko nr 2
9.25 GLKS GMINA NADARZYN – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 1:1
boisko nr 1
10.25 EKO-VIT ŁÓDŹ – GLKS GMINA NADARZYN 3:0
boisko nr 2
10.25 SCHUMACHER WROCŁAW – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 1:7
boisko nr 1
11.20 GLKS GMINA NADARZYN – SCHUMACHER WROCŁAW 4:2
boisko nr 2
11.20 EKO-VIT ŁÓDŹ – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 0:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ | 7 | 10:2 | II RUNDA |
2. | EKO-VIT ŁÓDŹ | 6 | 8:2 | II RUNDA |
3. | GLKS GMINA NADARZYN | 4 | 5:6 | II RUNDA |
4. | SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 3:16 | FINAŁ B |
GRUPA C
boisko nr 1
11.50 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 1:4
boisko nr 2
11.50 SINIAT PIŃCZÓW – AKZONOBEL PILAWA 1:0
boisko nr 1
12.20 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – SINIAT PIŃCZÓW 3:6
boisko nr 2
12.20 POLPHARMA FOOTBALL T. – AKZONOBEL PILAWA 3:2
boisko nr 1
12.45 POLPHARMA FOOTBALL T. – SINIAT PIŃCZÓW 0:3
boisko nr 2
12.45 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – AKZONOBEL PILAWA 2:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SINIAT PIŃCZÓW | 9 | 10:3 | II RUNDA |
2. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 6 | 7:6 | II RUNDA |
3. | AKZONOBEL PILAWA | 1 | 4:6 | II RUNDA |
4. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI | 1 | 6:12 | FINAŁ B |
GRUPA D
boisko nr 1
14.15 EUROGLAS POLSKA UJAZD – NORDEA ŁÓDŹ 8:1
boisko nr 2
14.15 POWIAT PUŁAWSKI – GXO LOGISTICS POLAND 2:0
boisko nr 1
15.10 EUROGLAS POLSKA UJAZD – POWIAT PUŁAWSKI 4:2
boisko nr 2
15.10 NORDEA ŁÓDŹ – GXO LOGISTICS POLAND 1:4
boisko nr 1
16.05 POWIAT PUŁAWSKI – NORDEA ŁÓDŹ 2:3
boisko nr 2
16.05 EUROGLAS POLSKA UJAZD – GXO LOGISTICS POLAND 4:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | EUROGLAS POLSKA UJAZD | 9 | 16:5 | II RUNDA |
2. | POWIAT PUŁAWSKI | 3 | 6:7 | II RUNDA |
3. | GXO LOGISTICS POLAND | 3 | 6:7 | II RUNDA |
4. | NORDEA ŁÓDŹ | 3 | 5:14 | FINAŁ B |
GRUPA E
boisko nr 1
14.40 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – WHIRLPOOL WROCŁAW 1:1
boisko nr 2
14.40 GMINA TARNOWO PODG. – JOYSON KRZESZÓW 0:4
boisko nr 1
15.40 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – GMINA TARNOWO PODGÓRNE 6:0
boisko nr 2
15.40 WHIRLPOOL WROCŁAW – JOYSON KRZESZÓW 6:2
boisko nr 1
16.35 GMINA TARNOWO PODG. – WHIRLPOOL WROCŁAW 2:7
boisko nr 2
16.35 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – JOYSON KRZESZÓW 4:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | WHIRLPOOL WROCŁAW | 7 | 14:5 | II RUNDA |
2. | KWK STASZIC-WUJEK K-CE | 7 | 11:4 | II RUNDA |
3. | JOYSON KRZESZÓW | 3 | 9:10 | II RUNDA |
4. | GMINA TARNOWO PODG. | 0 | 2:17 | FINAŁ B |
FINAŁ B
GRUPA X
boisko nr 1
8.30 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – PROSERVICE FINTECO W-WA 0:3
boisko nr 2
8.30 SCHUMACHER WROCŁAW – NORDEA ŁÓDŹ 1:1
boisko nr 1
8.40 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – GMINA TARNOWO PODG. 0:3
boisko nr 2
8.40 PROSERVICE FINTECO W-WA – SCHUMACHER WROCŁAW 0:1
boisko nr 1
8.55 NORDEA ŁÓDŹ – GMINA TARNOWO PODG. 0:1
boisko nr 2
8.55 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – SCHUMACHER WROCŁAW 0:3
boisko nr 1
9.05 NORDEA ŁÓDŹ – PROSERVICE FINTECO W-WA 1:0
boisko nr 2
9.05 SCHUMACHER WROCŁAW – GMINA TARNOWO PODG. 2:1
boisko nr 1
9.20 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – NORDEA ŁÓDŹ 0:3
boisko nr 2
9.20 GMINA TARNOWO PODG. – PROSERVICE FINTECO W-WA 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | SCHUMACHER WROCŁAW | 10 | 7:2 |
2. | NORDEA ŁÓDŹ | 7 | 5:2 |
3. | PROSERVICE FINTECO W-WA | 6 | 4:2 |
4. | GMINA TARNOWO PODG. | 6 | 5:3 |
5. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI | 0 | 0:12 |
II RUNDA
GRUPA I
boisko nr 1
9.45 EKO-VIT ŁÓDŹ – AKZONOBEL PILAWA 1:1
boisko nr 1
10.35 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – AKZONOBEL PILAWA 1:0
boisko nr 1
11.00 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – EKO-VIT ŁÓDŹ 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | EKO-VIT ŁÓDŹ | 4 | 2:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | HUTA MIEDZI GŁOGÓW | 3 | 1:1 | 1/4 FINAŁU |
3. | AKZONOBEL PILAWA | 1 | 1:2 |
GRUPA II
boisko nr 1
10.10 POLPHARMA FOOTBALL T. – GXO LOGISTICS POLAND 1:3
boisko nr 2
10.35 SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ – GXO LOGISTICS POLAND 2:0
boisko nr 1
11.35 SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ – POLPHARMA FOOTBALL T. 10:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ | 6 | 12:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | GXO LOGISTICS POLAND | 3 | 3:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | POLPHARMA FOOTBALL T. | 0 | 2:13 |
GRUPA III
boisko nr 2
10.10 POWIAT PUŁAWSKI – JOYSON KRZESZÓW 0:2
boisko nr 2
11.00 SINIAT PIŃCZÓW – JOYSON KRZESZÓW 7:2
boisko nr 2
11.35 SINIAT PIŃCZÓW – POWIAT PUŁAWSKI 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SINIAT PIŃCZÓW | 4 | 8:3 | 1/4 FINAŁU |
2. | JOYSON KRZESZÓW | 3 | 4:7 | |
3. | POWIAT PUŁAWSKI | 1 | 1:3 |
GRUPA IV
boisko nr 1
12.00 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – NORDEA GDAŃSK 6:1
boisko nr 1
12.25 EUROGLAS POLSKA UJAZD – NORDEA GDAŃSK 6:1
boisko nr 1
12.50 EUROGLAS POLSKA UJAZD – KWK STASZIC-WUJEK K-CE 0:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KWK STASZIC-WUJEK K-CE | 6 | 8:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | EUROGLAS POLSKA UJAZD | 3 | 6:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | NORDEA GDAŃSK | 0 | 2:12 |
GRUPA V
boisko nr 2
12.00 KRUK WROCŁAW – GLKS GMINA NADARZYN 1:1
boisko nr 2
12.25 WHIRLPOOL WROCŁAW – GLKS GMINA NADARZYN 2:2
boisko nr 2
12.50 WHIRLPOOL WROCŁAW- KRUK WROCŁAW 4:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | WHIRLPOOL WROCŁAW | 4 | 5:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | GLKS GMINA NADARZYN | 2 | 3:3 | |
3. | KRUK WROCŁAW | 1 | 1:5 |
Awans do 1/4 FINAŁU, uzyskają zwycięzcy pięciu grup oraz trzy drużyny z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktów i bramek.
1/4 FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
13.20 WHIRLPOOL WROCŁAW – GXO LOGISTICS POLAND 4:1
boisko nr 2 (ćw.2)
13.20 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – HUTA MIEDZI GŁOGÓW 2:1
boisko nr 1 (ćw.3)
13.45 EUROGLAS POLSKA UJAZD – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 0:5
boisko nr 2 (ćw.4)
13.45 SINIAT PIŃCZÓW – EKO-VIT ŁÓDŹ 4:3
1/2 FINAŁU
boisko nr 1
14.15 WHIRLPOOL WROCŁAW – KWK STASZIC-WUJEK K-CE 2:4
boisko nr 3
14.15 SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ – SINIAT PIŃCZÓW 1:3
FINAŁ
boisko nr 1
14.45 KWK STASZIC-WUJEK K-CE – SINIAT PIŃCZÓW 4:1
NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU
WYRÓŻNIENIA:
Mateusz Zamojda – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ
Łukasz Nowak – KWK STASZIC-WUJEK K-CE
Paweł Niedziela – SINIAT PIŃCZÓW
NAJLEPSZY STRZELEC:
Mateusz Kukiel – WHIRLPOOL WROCŁAW
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
Adam Przygodzki – SINIAT PIŃCZÓW
NAJLEPSZY PIŁKARZ:
Łukasz Pawłowski – KWK STASZIC-WUJEK K-CE
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce | Drużyna |
1. | KWK STASZIC-WUJEK K-CE |
2. | SINIAT PIŃCZÓW |
3. | SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ |
3. | WHIRLPOOL WROCŁAW |
5. | GXO LOGISTICS POLAND |
5. | HUTA MIEDZI GŁOGÓW |
5. | EUROGLAS POLSKA UJAZD |
5. | EKO-VIT ŁÓD |
9. | JOYSON KRZESZÓW |
9. | GLKS GMINA NADARZYN |
11. | AKZONOBEL PILAWA |
11. | POLPHARMA FOOTBALL T. |
11. | POWIAT PUŁAWSKI |
11. | NORDEA GDAŃSK |
11. | KRUK WROCŁAW |
16. | SCHUMACHER WROCŁAW |
17. | NORDEA ŁÓDŹ |
18. | PROSERVICE FINTECO W-WA |
19. | GMINA TARNOWO PODG. |
20. | BERLIN-CHEMIE/MENARINI |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl