GRUPA A
boisko nr 1
8.50 VETREX TCZEW – BORGA 3:2
boisko nr 2
8.50 ZMM MAXPOL RZESZÓW – SIG TORUŃ 0:3
boisko nr 1
9.15 VETREX TCZEW – KRAKÓW AIRPORT 4:4
boisko nr 2
9.15 BORGA – ZMM MAXPOL RZESZÓW 3:2
boisko nr 1
9.45 SIG TORUŃ – KRAKÓW AIRPORT 1:2
boisko nr 2
9.45 VETREX TCZEW – ZMM MAXPOL RZESZÓW 3:2
boisko nr 1
10.10 SIG TORUŃ – BORGA 4:2
boisko nr 2
10.10 ZMM MAXPOL RZESZÓW – KRAKÓW AIRPORT 0:6
boisko nr 1
10.35 VETREX TCZEW – SIG TORUŃ 2:2
boisko nr 2
10.35 KRAKÓW AIRPORT – BORGA 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KRAKÓW AIRPORT | 8 | 13:6 | II RUNDA |
2. | VETREX TCZEW | 8 | 12:10 | II RUNDA |
3. | SIG TORUŃ | 7 | 10:6 | II RUNDA |
4. | BORGA | 4 | 8:10 | FINAŁ B |
5. | ZMM MAXPOL RZESZÓW | 0 | 4:15 | FINAŁ B |
GRUPA B
boisko nr 1
11.00 FM LOGISTIC POLSKA – NIJHOF-WASSINK KUTNO 6:3
boisko nr 2
11.00 GXO LOGISTICS POLAND – NSK WAŁBRZYCH 0:1
boisko nr 1
12.00 FM LOGISTIC POLSKA – GXO LOGISTICS POLAND 4:5
boisko nr 2
12.00 NIJHOF-WASSINK KUTNO – NSK WAŁBRZYCH 4:3
boisko nr 1
12.55 GXO LOGISTICS POLAND – NIJHOF-WASSINK KUTNO 1:0
boisko nr 2
12.55 FM LOGISTIC POLSKA – NSK WAŁBRZYCH 5:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | GXO LOGISTICS POLAND | 6 | 6:5 | II RUNDA |
2. | FM LOGISTIC POLSKA | 6 | 15:9 | II RUNDA |
3. | NIJHOF-WASSINK KUTNO | 3 | 7:10 | II RUNDA |
4. | NSK WAŁBRZYCH | 3 | 5:9 | FINAŁ B |
GRUPA C
boisko nr 1
11.30 SUPERIOR STALOWA WOLA – MERCEDES DUDA-CARS P-Ń 5:1
boisko nr 2
11.30 VOLVO TRUCKS POLSKA – REKPOL TURZA ŚLĄSKA 0:9
boisko nr 1
12.25 SUPERIOR STALOWA WOLA – VOLVO TRUCKS POLSKA 12:1
boisko nr 2
12.25 MERCEDES DUDA-CARS P-Ń – REKPOL TURZA ŚLĄSKA 2:10
boisko nr 1
13.25 VOLVO TRUCKS POLSKA – MERCEDES DUDA-CARS P-Ń 1:8
boisko nr 2
13.25 SUPERIOR STALOWA WOLA – REKPOL TURZA ŚLĄSKA 1:6
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | REKPOL TURZA ŚLĄSKA | 9 | 25:3 | II RUNDA |
2. | SUPERIOR STALOWA WOLA | 6 | 18:8 | II RUNDA |
3. | MERCEDES DUDA-CARS P-Ń | 3 | 11:16 | II RUNDA |
4. | VOLVO TRUCKS POLSKA | 0 | 2:29 | FINAŁ B |
GRUPA D
boisko nr 1
13.55 INVENIO QD – SMP POLAND 2:0
boisko nr 2
13.55 GEYER & HOSAJA PARTYNIA – GC METAL WYSOGOTOWO 0:7
boisko nr 1
14.25 INVENIO QD – GEYER & HOSAJA PARTYNIA 7:2
boisko nr 2
14.25 SMP POLAND – GC METAL WYSOGOTOWO 3:4
boisko nr 1
14.55 GEYER & HOSAJA PARTYNIA – SMP POLAND 1:9
boisko nr 2
14.55 INVENIO QD – GC METAL WYSOGOTOWO 3:5
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | GC METAL WYSOGOTOWO | 9 | 16:6 | II RUNDA |
2. | INVENIO QD | 6 | 12:7 | II RUNDA |
3. | SMP POLAND | 3 | 12:7 | II RUNDA |
4. | GEYER & HOSAJA PARTYNIA | 0 | 3:23 | FINAŁ B |
GRUPA E
boisko nr 1
16.55 GREINPLAST TEAM KRASNE – FLUDRA ŚRODA WLKP. 2:0
boisko nr 2
16.55 DEKORGLASS DZIAŁDOWO – HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. 0:1
boisko nr 1
17.20 GREINPLAST TEAM KRASNE – MATBUD PRINTWIZARDS 1:7
boisko nr 2
17.20 FLUDRA ŚRODA WLKP. – DEKORGLASS DZIAŁDOWO 0:2
boisko nr 1
17.45 HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL.- MATBUD PRINTWIZARDS 1:3
boisko nr 2
17.45 GREINPLAST TEAM KRASNE – DEKORGLASS DZIAŁDOWO 0:1
boisko nr 1
18.10 HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL.- FLUDRA ŚRODA WLKP. 4:3
boisko nr 2
18.10 DEKORGLASS DZIAŁDOWO – MATBUD PRINTWIZARDS 2:7
boisko nr 1
18.35 GREINPLAST TEAM KRASNE – HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. 1:3
boisko nr 2
18.35 MATBUD PRINTWIZARDS – FLUDRA ŚRODA WLKP. 8:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MATBUD PRINTWIZARDS | 12 | 25:7 | II RUNDA |
2. | HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. | 9 | 9:7 | II RUNDA |
3. | DEKORGLASS DZIAŁDOWO | 6 | 5:8 | II RUNDA |
4. | GREINPLAST TEAM KRASNE | 3 | 4:11 | FINAŁ B |
5. | FLUDRA ŚRODA WLKP. | 0 | 6:16 | FINAŁ B |
FINAŁ B
GRUPA X
boisko 1
8.40 BORGA – VOLVO TRUCKS POLSKA 3:1
boisko 2
8.40 GEYER & HOSAJA PARTYNIA – FLUDRA ŚRODA WLKP. 2:3
boisko 1
8.55 VOLVO TRUCKS POLSKA – GEYER & HOSAJA PARTYNIA 5:1
boisko 1
9.15 BORGA – FLUDRA ŚRODA WLKP. 2:1
boisko 1
9.35 VOLVO TRUCKS POLSKA – FLUDRA ŚRODA WLKP. 1:3
boisko 1
9.55 BORGA – GEYER & HOSAJA PARTYNIA 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | BORGA | 9 | 7:3 | Finał B |
2. | FLUDRA ŚRODA WLKP. | 6 | 7:5 | |
3. | VOLVO TRUCKS POLSKA | 3 | 7:7 | |
4. | GEYER & HOSAJA PARTYNIA | 0 | 4:10 |
GRUPA Y
boisko nr 2
8.55 NSK WAŁBRZYCH – ZMM MAXPOL RZESZÓW 3:2
boisko nr 2
9.15 NSK WAŁBRZYCH – GREINPLAST TEAM KRASNE 3:1
boisko nr 2
9.35 ZMM MAXPOL RZESZÓW – GREINPLAST TEAM KRASNE 0:4
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | NSK WAŁBRZYCH | 6 | 6:3 | Finał B |
2. | GREINPLAST TEAM KRASNE | 3 | 5:3 | |
3. | ZMM MAXPOL RZESZÓW | 0 | 2:7 |
Finał B
boisko 1
10.15 BORGA – NSK WAŁBRZYCH 1:1; k.3:1
II RUNDA
GRUPA I
boisko nr 2
10.15 FM LOGISTIC POLSKA – SMP POLAND 3:0
boisko nr 2
11.05 KRAKÓW AIRPORT – SMP POLAND 4:1
1boisko nr 2
11.30 KRAKÓW AIRPORT – FM LOGISTIC POLSKA 3:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KRAKÓW AIRPORT | 6 | 7:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | FM LOGISTIC POLSKA | 3 | 3:3 | |
3. | SMP POLAND | 0 | 1:7 |
GRUPA II
boisko nr 1
10.40 SUPERIOR STALOWA WOLA – DEKORGLASS DZIAŁDOWO 4:1
boisko nr 1
11.05 GXO LOGISTICS POLAND – DEKORGLASS DZIAŁDOWO 2:3
boisko nr 2
11.55 GXO LOGISTICS POLAND – SUPERIOR STALOWA WOLA 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SUPERIOR STALOWA WOLA | 3 | 5:3 | 1/4 FINAŁU |
2. | GXO LOGISTICS POLAND | 3 | 4:4 | |
3. | DEKORGLASS DZIAŁDOWO | 3 | 4:6 |
GRUPA III
boisko nr 2
10.40 VETREX TCZEW – NIJHOF-WASSINK KUTNO 6:0
boisko nr 1
11.30 REKPOL TURZA ŚLĄSKA – NIJHOF-WASSINK KUTNO 9:0
boisko nr 1
11.55 REKPOL TURZA ŚLĄSKA – VETREX TCZEW 4:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | REKPOL TURZA ŚLĄSKA | 6 | 13:2 | 1/4 FINAŁU |
2. | VETREX TCZEW | 3 | 8:4 | 1/4 FINAŁU |
3. | NIJHOF-WASSINK KUTNO | 0 | 0:15 |
GRUPA IV
boisko nr 1
12.20 HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. – SIG TORUŃ 0:3
boisko nr 1
12.45 GC METAL WYSOGOTOWO – SIG TORUŃ 1:3
boisko nr 1
13.10 GC METAL WYSOGOTOWO – HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. 7:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | SIG TORUŃ | 6 | 6:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | GC METAL WYSOGOTOWO | 3 | 8:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. | 0 | 0:10 |
GRUPA V
boisko nr 2
12.20 INVENIO QD – MERCEDES DUDA-CARS P-Ń 4:0
boisko nr 2
12.45 MATBUD PRINTWIZARDS – MERCEDES DUDA-CARS P-Ń 10:0
boisko nr 2
13.10 MATBUD PRINTWIZARDS – INVENIO QD 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MATBUD PRINTWIZARDS | 6 | 13:1 | 1/4 FINAŁU |
2. | INVENIO QD | 3 | 5:3 | 1/4 FINAŁU |
3. | MERCEDES DUDA-CARS P-Ń | 0 | 0:14 |
1/4 FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
13.45 INVENIO QD – REKPOL TURZA ŚLĄSKA 1:1; k. 8:9
boisko nr 2 (ćw.2)
13.45 VETREX TCZEW – SUPERIOR STALOWA WOLA 2:1
boisko nr 1 (ćw.3)
14.10 KRAKÓW AIRPORT – SIG TORUŃ 1:1; k. 2:0
boisko nr 2 (ćw.4)
14.10 MATBUD PRINTWIZARDS – GC METAL WYSOGOTOWO 1:1; k. 3:2
1/2 FINAŁU
boisko nr 1
14.40 REKPOL TURZA ŚLĄSKA – VETREX TCZEW 4:3
boisko nr 3
14.40 KRAKÓW AIRPORT – MATBUD PRINTWIZARDS 1:2
FINAŁ
boisko nr 1
15.10 REKPOL TURZA ŚLĄSKA – MATBUD PRINTWIZARDS 2:0
NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU
WYRÓŻNIENIA:
Radek Klohs – VETREX TCZEW
Paweł Ujas – MATBUD PRINTWIZARDS
Paweł Kulczyk – REKPOL TURZA ŚLĄSKA
NAJLEPSZY STRZELEC
Patryk Dudziński – REKPOL TURZA ŚLĄSKA
NAJLEPSZY BRAMKARZ
Michał Miś – KRAKÓW AIRPORT
NAJLEPSZY PIŁKARZ
Paweł Kubot – MATBUD PRINTWIZARDS
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce | Drużyna |
1. | REKPOL TURZA ŚLĄSKA |
2. | MATBUD PRINTWIZARDS |
3. | KRAKÓW AIRPORT |
3. | VETREX TCZEW |
5. | GC METAL WYSOGOTOWO |
5. | SIG TORUŃ |
5. | SUPERIOR STALOWA WOLA |
5. | INVENIO QD |
9. | FM LOGISTIC POLSKA |
9. | GXO LOGISTICS POLAND |
11. | DEKORGLASS DZIAŁDOWO |
11. | SMP POLAND |
11. | NIJHOF-WASSINK KUTNO |
11. | HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚL. |
11. | MERCEDES DUDA-CARS P-Ń |
16. | BORGA |
17. | NSK WAŁBRZYCH |
18. | FLUDRA ŚRODA WLKP. |
18. | GREINPLAST TEAM KRASNE |
18. | VOLVO TRUCKS POLSKA |
18. | ZMM MAXPOL RZESZÓW |
18. | GEYER & HOSAJA PARTYNIA |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl