Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w V edycji turnieju dla firm i zakładów pracy w piłce nożnej TATRY CUP. Turniej odbędzie się w dniach 25-26 września 2021 r. w Zakopanem.

Już po raz piąty drużyny przyjadą do Zakopanego aby uczestniczyć w turnieju Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej TATRY CUP. W ostatniej edycji turnieju, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa JSW S.A. Zofiówka Jastrzębie Zdrój, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Bussines Elite. Trzecie miejsce zajęła drużyna WZZ Sierpień 80 KWK Murcki-Staszic Katowice, a czwarte Vetrex Tczew.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

SOBOTA 25.09.

GRUPA A

boisko nr 1
8.30 KWK STASZIC-WUJEK – FC LEADEC
boisko nr 2
8.30 FANUC POLSKA WROCŁAW – SIPMA LUBLIN
boisko nr 1
9.50 KWK STASZIC-WUJEK – FANUC POLSKA WROCŁAW
boisko nr 2
9.50 FC LEADEC – SIPMA LUBLIN
boisko nr 1
11.05 FANUC POLSKA WROCŁAW – FC LEADEC
boisko nr 2
11.05 SIPMA LUBLIN – KWK STASZIC-WUJEK

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA B

boisko nr 1
9.00 MOSTOSTAL SIEDLCE – EKO–OKNA KORNICE
boisko nr 2
9.00 ALIPLAST LUBLIN – ARBUD PIOTRKÓW TRYB.
boisko nr 1
10.15 MOSTOSTAL SIEDLCE – ALIPLAST LUBLIN
boisko nr 2
10.15 EKO–OKNA KORNICE – ARBUD PIOTRKÓW TRYB.
boisko nr 1
11.35 ALIPLAST LUBLIN – EKO–OKNA KORNICE
boisko nr 2
11.35 ARBUD PIOTRKÓW TRYB. – MOSTOSTAL SIEDLCE

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA C

boisko nr 1
9.25 MATBUD OSTRÓW WLKP. – GC METAL WYSOGOTOWO
boisko nr 2
9.25 VIESSMANN LEGNICA – MPE JULDOM TOMASZÓW M.
boisko nr 1
10.40 MATBUD OSTRÓW WLKP. – VIESSMANN LEGNICA
boisko nr 2
10.40 GC METAL WYSOGOTOWO – MPE JULDOM TOMASZÓW M.
boisko nr 1
12.00 VIESSMANN LEGNICA – GC METAL WYSOGOTOWO
boisko nr 2
12.00 MPE JULDOM TOMASZÓW M. – MATBUD OSTRÓW WLKP.

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

XVII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego
w piłce nożnej

MECZ o 7 MIEJSCE

boisko 1
12.25 B4 ……………………………..………… – C4 …………………..…………………….

MECZ o 5 MIEJSCE

boisko 2
12.25 B3 ……………………………..………… – C3 …………………..…………………….

MECZ o 3 MIEJSCE

boisko 1
12.50 B2 ……………………………..………… – C2 …………………..…………………….

FINAŁ

boisko 2
12.50 B1 ……………………………..………… – C1 …………………..…………………….

GRUPA D

boisko nr 1
13.15 TRISTONE WAŁBRZYCH – DAN CAKE CHRZANÓW
boisko nr 2
13.15 GXO SUPPLY CHAIN – BLUMENBECKER KATOWICE
boisko nr 1
14.10 TRISTONE WAŁBRZYCH – GXO SUPPLY CHAIN
boisko nr 2
14.10 DAN CAKE CHRZANÓW – BLUMENBECKER KATOWICE
boisko nr 1
15.05 GXO SUPPLY CHAIN – DAN CAKE CHRZANÓW
boisko nr 2
15.05 BLUMENBECKER KATOWICE – TRISTONE WAŁBRZYCH

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA E

boisko nr 1
13.45 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – STAROSTWO POW. W KIELCACH
boisko nr 2
13.45 VOLVO TRUCKS POLSKA – GLKS GMINA NADARZYN
boisko nr 1
14.40 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – VOLVO TRUCKS POLSKA
boisko nr 2
14.40 STAR. POW. W KIELCACH – GLKS GMINA NADARZYN
boisko nr 1
15.35 VOLVO TRUCKS POLSKA – STAROSTWO POW. W KIELCACH
boisko nr 2
15.35 GLKS GMINA NADARZYN – HUTA MIEDZI GŁOGÓW

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

NIEDZIELA 26.09.

PUCHAR POCIESZENIA

GRUPA X

8.30 (boisko 1) C4 – A4
8.30 (boisko 2) B4 – D4
8.40 (boisko 1) C4 – E4
8.40 (boisko 2) A4 – B4
8.55 (boisko 1) D4 – E4
8.55 (boisko 2) C4 – B4
9.05 (boisko 1) D4 – A4
9.05 (boisko 2) B4 – E4
9.20 (boisko 1) C4 – D4
9.20 (boisko 2) E4 – A4

MiejsceDrużynaPunktyBramkiKlasyfikacja
końcowa
Mistrzostw
1.
2.
3.
4.
5.

II RUNDA TURNIEJU

GRUPA I

12.45 (boisko 1) B2 – C3
13.10 (boisko 1) A1 – C3
13.35 (boisko 1) A1 – B2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.
3.

GRUPA II

12.45 (boisko 2) C2 – D3
13.10 (boisko 2) B1 – D3
13.35 (boisko 2) B1 – C2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.
3.

GRUPA III

13.55 (boisko 1) D2 – E3
14.20 (boisko 2) C1 – E3
15.10 (boisko 1) C1 – D2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.
3.

GRUPA IV

13.55 (boisko 2) E2 – A3
14.45 (boisko 1) D1 – A3
15.10 (boisko 2) D1 – E2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.
3.

GRUPA V

14.20 (boisko 1) A2 – B3
14.45 (boisko 2) E1 – B3
15.30 (boisko 1) E1 – A2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/4 FINAŁU
2.
3.

Awans do 1/4 FINAŁU, uzyskają zwycięzcy grup oraz trzy drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem
punktów i bramek.

15.55 LOSOWANIE PAR 1/4 FINAŁU
W 1/4 FINAŁU nie mogą spotkać się ze sobą drużyny które rywalizowały razem w jednej grupie w II rundzie Mistrzostw oraz drużyny z drugich miejsc w tych grupach.

1/4 FINAŁU

Godz. 16.00
(ćw.1) boisko nr 1 1 …………………………..……..…………. – 2 …….…………………..…………..………..
(ćw.2) boisko nr 2 3 ………………………..………..………… – 4 …….…………………..…………..………..
Godz. 16.25
(ćw.3) boisko nr 1 5 ………………………..………..…………. – 6 …….…………………..…………..………..
(ćw.4) boisko nr 2 7 ………………………….……….………… – 8 …….…………………..…………..………..

1/2 FINAŁU

Godz. 16.50
boisko nr 1 (ćw.1) …………………..…………….…………. – (ćw.2) …….………………….…………..……….…..
boisko nr 2 (ćw.3) …………………………………………… – (ćw.4) .…….……………………….………..………..

FINAŁ

Godz. 17.20