Wyniki
Grupa E | ||
PCC Rokita Brzeg Dolny | 0 : 3 | Indyko Międzyrzecz |
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | 3 : 0 | ZWIK Szczecin |
PCC Rokita Brzeg Dolny | 2 : 3 | Mat-Bud Ostrów Wielkopolski |
Indyko Międzyrzecz | 1 : 0 | ZWIK Szczecin |
PCC Rokita Brzeg Dolny | 2 : 1 | ZWIK Szczecin |
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | 0 : 1 | Indyko Międzyrzecz |
Tabela grupy E | Punkty | Bramki | |
1. Indyko Międzyrzecz | 9 | 5 – 0 | |
2. Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | 6 | 6 – 3 | |
3. PCC Rokita Brzeg Dolny | 3 | 4 – 7 | |
4. ZWIK Szczecin | 0 | 1 – 6 |
Grupa F | ||
Siniat Pińczów | 5 : 0 | Toruńskie Wodociągi |
Eljot Team Szczecin | 0 : 1 | Goodvalley Przechlewo |
Siniat Pińczów | 3 : 2 | Eljot Team Szczecin |
Toruńskie Wodociągi | 1 : 6 | Goodvalley Przechlewo |
Siniat Pińczów | 2 : 3 | Goodvalley Przechlewo |
Eljot Team Szczecin | 4 : 0 | Toruńskie Wodociągi |
Tabela grupy F | Punkty | Bramki | |
1. Goodvalley Przechlewo | 9 | 10 – 3 | |
2. Siniat Pińczów | 6 | 9 – 5 | |
3. Eljot Team Szczecin | 3 | 6 – 4 | |
4. Toruńskie Wodociągi | 0 | 1 – 15 |
II Runda turnieju
1/4 Finału | ||
Indyko Międzyrzecz | 0 : 0 k. 2 – 3 | Toruńskie Wodociągi |
PCC Rokita Brzeg Dolny | 2 : 3 | Siniat Pińczów |
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | 2 : 0 | Eljot Team Szczecin |
ZWIK Szczecin | 1 : 3 | Goodvalley Przechlewo |
Mecze o miejsca 5-8 (przeprani z 1/4 finału) | ||
Indyko Międzyrzecz | 0 : 3 | PCC Rokita Brzeg Dolny |
Eljot Team Szczecin | 4 : 0 | Goodvalley Przechlewo |
1/2 Finału | ||
Toruńskie Wodociągi | 1 : 4 | Siniat Pińczów |
Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | 1 : 1 k. 2 – 3 | Goodvalley Przechlewo |
Mecz o 7 miejsce | ||
Indyko Międzyrzecz | 2 : 1 | Goodvalley Przechlewo |
Mecz o 5 miejsce | ||
PCC Rokita Brzeg Dolny | 1 : 1 k.2-3 | Eljot Team Szczecin |
Mecz o 3 miejsce | ||
Toruńskie Wodociągi | 0 : 5 | Mat-Bud Ostrów Wielkopolski |
Finał | ||
Siniat Pińczów | 1 : 0 | Goodvalley Przechlewo |
Nagrody indywidualne | ||
Najlepszy strzelec: | Siniat Pińczów | Robert Ciekalski |
Najlepszy piłkarz: | Goodvalley Przechlewo | Michał Wirkus |
Najlepszy bramkarz: | Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | Szymon Słupiński |
Wyróżnienia | ||
Goodvalley Przechlewo | Marek Tandecki | |
Toruńskie Wodociągi | Matek Kurzynowski | |
Siniat Pińczów | Paweł Niedziela |
Klasyfikacja końcowa: | ||
I | Siniat Pińczów | |
II | Goodvalley Przechlewo | |
III | Mat-Bud Ostrów Wielkopolski | |
IV | Toruńskie Wodociągi | |
V | Eljot Szczecin | |
VI | PCC Rokita Brzeg Dolny | |
VII | Indiko Międzyrzecz | |
VIII | ZWiK Szczecin |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl