Już po raz siódmy drużyny będą uczestniczyć w Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2021 r. w Toruniu.

Toruń, to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z niepowtarzalnym Ratuszem Staromiejskim, oraz doskonale zachowanymi zabytkami i wspaniałymi kamienicami.  Nadwiślańska panorama Torunia uznana została za jeden z „Siedmiu Cudów Polski”.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Krakowie, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa PZU SPORT TEAM, która w meczu finałowym, po serii rzutów karnych pokonała reprezentację HUTY BANKOWEJ BORYSZEW GROUP. Trzecie miejsce ex aequo zajęły POLPHARMA FOOTBALL TEAM oraz THONI ALUTEC STALOWA WOLA.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.