Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 15-16 maja 2021 r. w Łodzi.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn. W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się w Krakowie pierwsze miejsce wywalczyła ekipa PZU SPORT TEAM, która w meczu finałowym, po serii rzutów karnych pokonała reprezentację HUTY BANKOWEJ BORYSZEW GROUP. Trzecie miejsce ex aequo zajęły POLPHARMA FOOTBALL TEAM oraz THONI ALUTEC STALOWA WOLA.

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.
• 16 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.
ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 35 TYS. ZŁ!!!

 

Zgłoszenia do 12 kwietnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl