VIII PUCHAR POLSKI FIRM I ZAKŁADÓW PRACY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
GRUPA A – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
10.12.2022 08:40 |
PROCYON TEAM STARGARD – ADAMUS SZCZECIN |
0:3 |
2 |
10.12.2022 09:00 |
FREEKIDS ZAWONIA – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ |
3:4 |
3 |
10.12.2022 09:20 |
PGE GiEK KWB TURÓW – ADAMUS SZCZECIN |
1:5 |
4 |
10.12.2022 09:40 |
PROCYON TEAM STARGARD – FREEKIDS ZAWONIA |
1:6 |
5 |
10.12.2022 10:00 |
NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – PGE GiEK KWB TURÓW |
0:1 |
6 |
10.12.2022 10:20 |
ADAMUS SZCZECIN – FREEKIDS ZAWONIA |
1:1 |
7 |
10.12.2022 10:40 |
NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – PROCYON TEAM STARGARD |
3:1 |
8 |
10.12.2022 11:00 |
FREEKIDS ZAWONIA – PGE GiEK KWB TURÓW |
7:0 |
9 |
10.12.2022 11:20 |
ADAMUS SZCZECIN – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ |
3:2 |
10 |
10.12.2022 11:40 |
PGE GiEK KWB TURÓW – PROCYON TEAM STARGARD |
2:0 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
ADAMUS SZCZECIN |
4 |
3 |
1 |
0 |
12 |
4 |
8 |
10 |
2 |
FREEKIDS ZAWONIA |
4 |
2 |
1 |
1 |
17 |
6 |
11 |
7 |
3 |
PGE GiEK KWB TURÓW |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
12 |
-8 |
6 |
4 |
NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
1 |
6 |
5 |
PROCYON TEAM STARGARD |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
14 |
-12 |
0 |
GRUPA B – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
10.12.2022 12:00 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE – AGROAS GRODKÓW |
0:1 |
2 |
10.12.2022 12:20 |
SCHUMACHER WROCŁAW – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW |
3:0 |
3 |
10.12.2022 12:40 |
VETREX TCZEW – AGROAS GRODKÓW |
4:1 |
4 |
10.12.2022 13:00 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE – SCHUMACHER WROCŁAW |
4:0 |
5 |
10.12.2022 13:20 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW – VETREX TCZEW |
1:3 |
6 |
10.12.2022 13:40 |
AGROAS GRODKÓW – SCHUMACHER WROCŁAW |
2:2 |
7 |
10.12.2022 14:00 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW – ZAKŁADY MIĘSNE NOVE |
1:4 |
8 |
10.12.2022 14:20 |
SCHUMACHER WROCŁAW – VETREX TCZEW |
4:2 |
9 |
10.12.2022 14:40 |
AGROAS GRODKÓW – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW |
4:1 |
10 |
10.12.2022 15:00 |
VETREX TCZEW – ZAKŁADY MIĘSNE NOVE |
6:1 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
VETREX TCZEW |
4 |
3 |
0 |
1 |
15 |
7 |
8 |
9 |
2 |
SCHUMACHER WROCŁAW |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
8 |
1 |
7 |
3 |
AGROAS GRODKÓW |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
1 |
7 |
4 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
1 |
6 |
5 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
14 |
-11 |
0 |
GRUPA C – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
10.12.2022 15:20 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA – INVENIO QD |
1:4 |
2 |
10.12.2022 15:40 |
POLPHARMA FOOTBALL TEAM – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE |
2:1 |
3 |
10.12.2022 16:00 |
OSTRÓDA YACHT – INVENIO QD |
1:4 |
4 |
10.12.2022 16:20 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA – POLPHARMA FOOTBALL TEAM |
1:6 |
5 |
10.12.2022 16:40 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – OSTRÓDA YACHT |
0:3 |
6 |
10.12.2022 17:00 |
INVENIO QD – POLPHARMA FOOTBALL TEAM |
1:1 |
7 |
10.12.2022 17:20 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA |
0:4 |
8 |
10.12.2022 17:40 |
POLPHARMA FOOTBALL TEAM – OSTRÓDA YACHT |
0:3 |
9 |
10.12.2022 18:00 |
INVENIO QD – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE |
5:3 |
10 |
10.12.2022 18:20 |
OSTRÓDA YACHT – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA |
3:1 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
INVENIO QD |
4 |
3 |
1 |
0 |
14 |
6 |
8 |
10 |
2 |
OSTRÓDA YACHT |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
5 |
5 |
9 |
3 |
POLPHARMA FOOTBALL TEAM |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
6 |
3 |
7 |
4 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA |
4 |
1 |
0 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
3 |
5 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
14 |
-10 |
0 |
GRUPA D – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
10.12.2022 08:45 |
JTI GOSTKÓW – UNIBEP BIELSK PODLASKI |
4:0 |
2 |
10.12.2022 09:00 |
DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – OZE-BIOMAR GDYNIA |
0:0 |
3 |
10.12.2022 09:20 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ |
3:1 |
4 |
10.12.2022 09:35 |
JTI GOSTKÓW – OZE-BIOMAR GDYNIA |
1:0 |
5 |
10.12.2022 09:55 |
UNIBEP BIELSK PODLASKI – CRONIMET PL INOWROCŁAW |
0:1 |
6 |
10.12.2022 10:10 |
DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ |
1:3 |
7 |
10.12.2022 10:30 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW – JTI GOSTKÓW |
2:0 |
8 |
10.12.2022 10:45 |
UNIBEP BIELSK PODLASKI – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW |
1:3 |
9 |
10.12.2022 11:05 |
OZE-BIOMAR GDYNIA – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ |
2:2 |
10 |
10.12.2022 11:20 |
JTI GOSTKÓW – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW |
4:0 |
11 |
10.12.2022 11:40 |
MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ – UNIBEP BIELSK PODLASKI |
1:0 |
12 |
10.12.2022 11:55 |
OZE-BIOMAR GDYNIA – CRONIMET PL INOWROCŁAW |
1:1 |
13 |
10.12.2022 12:15 |
MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ – JTI GOSTKÓW |
2:3 |
14 |
10.12.2022 12:30 |
UNIBEP BIELSK PODLASKI – OZE-BIOMAR GDYNIA |
3:2 |
15 |
10.12.2022 12:50 |
DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – CRONIMET PL INOWROCŁAW |
0:1 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW |
5 |
4 |
1 |
0 |
8 |
2 |
6 |
13 |
2 |
JTI GOSTKÓW |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
4 |
8 |
12 |
3 |
MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
7 |
4 |
DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
5 |
UNIBEP BIELSK PODLASKI |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
3 |
6 |
OZE-BIOMAR GDYNIA |
5 |
0 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
GRUPA E – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
10.12.2022 13:05 |
ELMARK ŻYCHLIN – DELL ŁÓDŹ |
1:2 |
2 |
10.12.2022 13:25 |
NGK CERAMICS GLIWICE – VIATRIS |
4:0 |
3 |
10.12.2022 13:40 |
ADIENT SKARBIMIERZ – CAR CENTER WROCŁAW |
0:7 |
4 |
10.12.2022 14:00 |
ELMARK ŻYCHLIN – VIATRIS |
4:0 |
5 |
10.12.2022 14:15 |
DELL ŁÓDŹ – ADIENT SKARBIMIERZ |
3:0 |
6 |
10.12.2022 14:35 |
NGK CERAMICS GLIWICE – CAR CENTER WROCŁAW |
1:1 |
7 |
10.12.2022 14:50 |
ADIENT SKARBIMIERZ – ELMARK ŻYCHLIN |
0:3 |
8 |
10.12.2022 15:10 |
DELL ŁÓDŹ – NGK CERAMICS GLIWICE |
1:1 |
9 |
10.12.2022 15:25 |
VIATRIS – CAR CENTER WROCŁAW |
0:7 |
10 |
10.12.2022 15:45 |
ELMARK ŻYCHLIN – NGK CERAMICS GLIWICE |
0:2 |
11 |
10.12.2022 16:00 |
CAR CENTER WROCŁAW – DELL ŁÓDŹ |
3:0 |
12 |
10.12.2022 16:20 |
VIATRIS – ADIENT SKARBIMIERZ |
0:2 |
13 |
10.12.2022 16:35 |
CAR CENTER WROCŁAW – ELMARK ŻYCHLIN |
2:1 |
14 |
10.12.2022 16:55 |
DELL ŁÓDŹ – VIATRIS |
5:0 |
15 |
10.12.2022 17:10 |
NGK CERAMICS GLIWICE – ADIENT SKARBIMIERZ |
3:0 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
CAR CENTER WROCŁAW |
5 |
4 |
1 |
0 |
20 |
2 |
18 |
13 |
2 |
NGK CERAMICS GLIWICE |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
2 |
9 |
11 |
3 |
DELL ŁÓDŹ |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
5 |
6 |
10 |
4 |
ELMARK ŻYCHLIN |
5 |
2 |
0 |
3 |
9 |
6 |
3 |
6 |
5 |
ADIENT SKARBIMIERZ |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
16 |
-14 |
3 |
6 |
VIATRIS |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
22 |
-22 |
0 |
Runda II
GRUPA I – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 08:45 |
AGROAS GRODKÓW (B3) – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) |
2:0 |
2 |
11.12.2022 09:35 |
ADAMUS SZCZECIN (A1) – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) |
2:0 |
3 |
11.12.2022 10:25 |
ADAMUS SZCZECIN (A1) – AGROAS GRODKÓW (B3) |
1:2 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
AGROAS GRODKÓW (B3) |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
3 |
6 |
2 |
ADAMUS SZCZECIN (A1) |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
1 |
3 |
3 |
MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
GRUPA II – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 09:10 |
POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) – DELL ŁÓDŹ (E3) |
2:0 |
2 |
11.12.2022 10:00 |
VETREX TCZEW (B1) – DELL ŁÓDŹ (E3) |
3:0 |
3 |
11.12.2022 10:50 |
VETREX TCZEW (B1) – POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) |
3:0 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
VETREX TCZEW (B1) |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
6 |
6 |
2 |
POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
3 |
DELL ŁÓDŹ (E3) |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
GRUPA III – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 11:15 |
FREEKIDS ZAWONIA (A2) – ELMARK ŻYCHLIN (E4) |
4:3 |
2 |
11.12.2022 12:05 |
INVENIO QD (C1) – ELMARK ŻYCHLIN (E4) |
3:1 |
3 |
11.12.2022 12:55 |
INVENIO QD (C1) – FREEKIDS ZAWONIA (A2) |
1:2 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
FREEKIDS ZAWONIA (A2) |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
4 |
2 |
6 |
2 |
INVENIO QD (C1) |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
1 |
3 |
3 |
ELMARK ŻYCHLIN (E4) |
2 |
0 |
0 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
0 |
GRUPA IV – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 11:40 |
JTI GOSTKÓW (D2) – PGE GiEK KWB TURÓW (A3) |
2:0 |
2 |
11.12.2022 12:30 |
OSTRÓDA YACHT (C2) – PGE GiEK KWB TURÓW (A3) |
4:1 |
3 |
11.12.2022 13:20 |
OSTRÓDA YACHT (C2) – JTI GOSTKÓW (D2) |
2:2 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
OSTRÓDA YACHT (C2) |
2 |
1 |
1 |
0 |
6 |
3 |
3 |
4 |
2 |
JTI GOSTKÓW (D2) |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
2 |
4 |
3 |
PGE GiEK KWB TURÓW (A3) |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
GRUPA V – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 08:45 |
SCHUMACHER WROCŁAW (B2) – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) |
3:1 |
2 |
11.12.2022 09:35 |
CAR CENTER WROCŁAW (E1) – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) |
6:0 |
3 |
11.12.2022 10:25 |
CAR CENTER WROCŁAW (E1) – SCHUMACHER WROCŁAW (B2) |
2:1 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
CAR CENTER WROCŁAW (E1) |
2 |
2 |
0 |
0 |
8 |
1 |
7 |
6 |
2 |
SCHUMACHER WROCŁAW (B2) |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
1 |
3 |
3 |
DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
GRUPA VI – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 09:10 |
NGK CERAMICS GLIWICE (E2) – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) |
1:0 |
2 |
11.12.2022 10:00 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) |
3:2 |
3 |
11.12.2022 10:50 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) – NGK CERAMICS GLIWICE (E2) |
4:0 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
2 |
5 |
6 |
2 |
NGK CERAMICS GLIWICE (E2) |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
3 |
NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
FINAŁ B (miejsca 19-26) – GRUPA X – Hala Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 11:10 |
PROCYON TEAM STARGARD (A5) – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) |
1:2 |
2 |
11.12.2022 11:20 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) – VIATRIS (E6) |
3:0 |
3 |
11.12.2022 11:30 |
OZE BIOMAR GDYNIA (D6) – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) |
2:1 |
4 |
11.12.2022 11:45 |
PROCYON TEAM STARGARD (A5) – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) |
0:1 |
5 |
11.12.2022 12:25 |
VIATRIS (E6) – OZE BIOMAR GDYNIA (D6) |
0:3 |
6 |
11.12.2022 12:35 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) |
0:0 |
7 |
11.12.2022 13:15 |
VIATRIS (E6) – PROCYON TEAM STARGARD (A5) |
0:3 |
8 |
11.12.2022 13:25 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) – OZE BIOMAR GDYNIA (D6) |
0:0 |
9 |
11.12.2022 14:10 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) – VIATRIS (E6) |
3:0 |
10 |
11.12.2022 14:20 |
OZE BIOMAR GDYNIA (D6) – PROCYON TEAM STARGARD (A5) |
4:0 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
OZE BIOMAR GDYNIA (D6) |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
1 |
8 |
10 |
2 |
PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
0 |
4 |
8 |
3 |
GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
3 |
3 |
7 |
4 |
PROCYON TEAM STARGARD (A5) |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
5 |
VIATRIS (E6) |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
12 |
-12 |
0 |
FINAŁ B (miejsca 19-26) – GRUPA Y – Hala Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
|
Termin |
Spotkanie |
Wynik |
1 |
11.12.2022 11:55 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) |
0:3 |
2 |
11.12.2022 12:10 |
ADIENT SKARBIMIERZ (E5) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) |
0:1 |
3 |
11.12.2022 12:45 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – ADIENT SKARBIMIERZ (E5) |
0:3 |
4 |
11.12.2022 13:00 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) |
0:1 |
5 |
11.12.2022 13:40 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) |
0:3 |
6 |
11.12.2022 13:55 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) – ADIENT SKARBIMIERZ (E5) |
3:2 |
Tabela
|
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bz |
Bs |
Bilans |
Punkty |
1 |
UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
0 |
5 |
9 |
2 |
JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
3 |
6 |
3 |
ADIENT SKARBIMIERZ (E5) |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
4 |
1 |
3 |
4 |
ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
Mecz o I miejsce w FINALE B – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17
Mecz o I miejsce w FINALE B |
2022.12.11 godz.14.35 |
OZE-BIOMAR GDYNIA |
– |
UNIBEP BIELSK PODLASKI |
1:3 |
FAZA FINAŁOWA – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
ĆWIERĆFINAŁ 1 |
2022.12.11 godz.13.50 |
CAR CENTER WROCŁAW |
– |
VETREX TCZEW |
5:3 |
ĆWIERĆFINAŁ 2 |
2022.12.11 godz.14.15 |
AGROAS GRODKÓW |
– |
OSTRÓDA YACHT |
2:0 |
ĆWIERĆFINAŁ 3 |
2022.12.11 godz.14.40 |
CRONIMET PL INOWROCŁAW |
k. 1:3 |
INVENIO QD |
0:0 |
ĆWIERĆFINAŁ 4 |
2022.12.11 godz.15.05 |
JTI GOSTKÓW |
– |
FREEKIDS ZAWONIA |
0:2 |
1/2 FINAŁU |
2022.12.11 godz.15.30 |
CAR CENTER WROCŁAW |
– |
AGROAS GRODKÓW |
4:1 |
1/2 FINAŁU |
2022.12.11 godz.15.55 |
INVENIO QD |
– |
FREEKIDS ZAWONIA |
3:1 |
FINAŁ |
2022.12.11 godz.16.25 |
CAR CENTER WROCŁAW |
– |
INVENIO QD |
4:0 |
NAJLEPSI ZAWODNICY W TURNIEJU
WYRÓŻNIENIA
Grzegorz Kazimierowicz – FREEKIDS ZAWONIA
Marcin Bałut – INVENIO QD
Paweł Ujas – CAR CENTER WROCŁAW
NAJLEPSZY STRZELEC
Przemysław Ujas – CAR CENTER WROCŁAW
NAJLEPSZY BRAMKARZ
Przemysław Porębski – AGROAS GRODKÓW
NAJLEPSZY PIŁKARZ
Mateusz Wroczyński – INVENIO QD