VIII PUCHAR POLSKI FIRM I ZAKŁADÓW PRACY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – TORUŃ 10-11.12.2022

GRUPA A – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 10.12.2022 08:40 PROCYON TEAM STARGARD – ADAMUS SZCZECIN 0:3
2 10.12.2022 09:00 FREEKIDS ZAWONIA – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 3:4
3 10.12.2022 09:20 PGE GiEK KWB TURÓW – ADAMUS SZCZECIN 1:5
4 10.12.2022 09:40 PROCYON TEAM STARGARD – FREEKIDS ZAWONIA 1:6
5 10.12.2022 10:00 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – PGE GiEK KWB TURÓW 0:1
6 10.12.2022 10:20 ADAMUS SZCZECIN – FREEKIDS ZAWONIA 1:1
7 10.12.2022 10:40 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ – PROCYON TEAM STARGARD 3:1
8 10.12.2022 11:00 FREEKIDS ZAWONIA – PGE GiEK KWB TURÓW 7:0
9 10.12.2022 11:20 ADAMUS SZCZECIN – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 3:2
10 10.12.2022 11:40 PGE GiEK KWB TURÓW – PROCYON TEAM STARGARD 2:0

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 ADAMUS SZCZECIN 4 3 1 0 12 4 8 10
2 FREEKIDS ZAWONIA 4 2 1 1 17 6 11 7
3 PGE GiEK KWB TURÓW 4 2 0 2 4 12 -8 6
4 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ 4 2 0 2 9 8 1 6
5 PROCYON TEAM STARGARD 4 0 0 4 2 14 -12 0

GRUPA B – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 10.12.2022 12:00 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE – AGROAS GRODKÓW 0:1
2 10.12.2022 12:20 SCHUMACHER WROCŁAW – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW 3:0
3 10.12.2022 12:40 VETREX TCZEW – AGROAS GRODKÓW 4:1
4 10.12.2022 13:00 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE – SCHUMACHER WROCŁAW 4:0
5 10.12.2022 13:20 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW – VETREX TCZEW 1:3
6 10.12.2022 13:40 AGROAS GRODKÓW – SCHUMACHER WROCŁAW 2:2
7 10.12.2022 14:00 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW – ZAKŁADY MIĘSNE NOVE 1:4
8 10.12.2022 14:20 SCHUMACHER WROCŁAW – VETREX TCZEW 4:2
9 10.12.2022 14:40 AGROAS GRODKÓW – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW 4:1
10 10.12.2022 15:00 VETREX TCZEW – ZAKŁADY MIĘSNE NOVE 6:1

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 VETREX TCZEW 4 3 0 1 15 7 8 9
2 SCHUMACHER WROCŁAW 4 2 1 1 9 8 1 7
3 AGROAS GRODKÓW 4 2 1 1 8 7 1 7
4 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE 4 2 0 2 9 8 1 6
5 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW 4 0 0 4 3 14 -11 0

GRUPA C – Hala Sportowa ZSPS I VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 10.12.2022 15:20 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA – INVENIO QD 1:4
2 10.12.2022 15:40 POLPHARMA FOOTBALL TEAM – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:1
3 10.12.2022 16:00 OSTRÓDA YACHT – INVENIO QD 1:4
4 10.12.2022 16:20 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 1:6
5 10.12.2022 16:40 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – OSTRÓDA YACHT 0:3
6 10.12.2022 17:00 INVENIO QD – POLPHARMA FOOTBALL TEAM 1:1
7 10.12.2022 17:20 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA 0:4
8 10.12.2022 17:40 POLPHARMA FOOTBALL TEAM – OSTRÓDA YACHT 0:3
9 10.12.2022 18:00 INVENIO QD – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 5:3
10 10.12.2022 18:20 OSTRÓDA YACHT – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA 3:1

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 INVENIO QD 4 3 1 0 14 6 8 10
2 OSTRÓDA YACHT 4 3 0 1 10 5 5 9
3 POLPHARMA FOOTBALL TEAM 4 2 1 1 9 6 3 7
4 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA 4 1 0 3 7 13 -6 3
5 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE 4 0 0 4 4 14 -10 0

GRUPA D – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 10.12.2022 08:45 JTI GOSTKÓW – UNIBEP BIELSK PODLASKI 4:0
2 10.12.2022 09:00 DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – OZE-BIOMAR GDYNIA 0:0
3 10.12.2022 09:20 CRONIMET PL INOWROCŁAW – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ 3:1
4 10.12.2022 09:35 JTI GOSTKÓW – OZE-BIOMAR GDYNIA 1:0
5 10.12.2022 09:55 UNIBEP BIELSK PODLASKI – CRONIMET PL INOWROCŁAW 0:1
6 10.12.2022 10:10 DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ 1:3
7 10.12.2022 10:30 CRONIMET PL INOWROCŁAW – JTI GOSTKÓW 2:0
8 10.12.2022 10:45 UNIBEP BIELSK PODLASKI – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW 1:3
9 10.12.2022 11:05 OZE-BIOMAR GDYNIA – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ 2:2
10 10.12.2022 11:20 JTI GOSTKÓW – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW 4:0
11 10.12.2022 11:40 MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ – UNIBEP BIELSK PODLASKI 1:0
12 10.12.2022 11:55 OZE-BIOMAR GDYNIA – CRONIMET PL INOWROCŁAW 1:1
13 10.12.2022 12:15 MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ – JTI GOSTKÓW 2:3
14 10.12.2022 12:30 UNIBEP BIELSK PODLASKI – OZE-BIOMAR GDYNIA 3:2
15 10.12.2022 12:50 DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW – CRONIMET PL INOWROCŁAW 0:1

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 CRONIMET PL INOWROCŁAW 5 4 1 0 8 2 6 13
2 JTI GOSTKÓW 5 4 0 1 12 4 8 12
3 MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ 5 2 1 2 9 9 0 7
4 DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW 5 1 1 3 4 9 -5 4
5 UNIBEP BIELSK PODLASKI 5 1 0 4 4 11 -7 3
6 OZE-BIOMAR GDYNIA 5 0 3 2 5 7 -2 3

GRUPA E – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 10.12.2022 13:05 ELMARK ŻYCHLIN – DELL ŁÓDŹ 1:2
2 10.12.2022 13:25 NGK CERAMICS GLIWICE – VIATRIS 4:0
3 10.12.2022 13:40 ADIENT SKARBIMIERZ – CAR CENTER WROCŁAW 0:7
4 10.12.2022 14:00 ELMARK ŻYCHLIN – VIATRIS 4:0
5 10.12.2022 14:15 DELL ŁÓDŹ – ADIENT SKARBIMIERZ 3:0
6 10.12.2022 14:35 NGK CERAMICS GLIWICE – CAR CENTER WROCŁAW 1:1
7 10.12.2022 14:50 ADIENT SKARBIMIERZ – ELMARK ŻYCHLIN 0:3
8 10.12.2022 15:10 DELL ŁÓDŹ – NGK CERAMICS GLIWICE 1:1
9 10.12.2022 15:25 VIATRIS – CAR CENTER WROCŁAW 0:7
10 10.12.2022 15:45 ELMARK ŻYCHLIN – NGK CERAMICS GLIWICE 0:2
11 10.12.2022 16:00 CAR CENTER WROCŁAW – DELL ŁÓDŹ 3:0
12 10.12.2022 16:20 VIATRIS – ADIENT SKARBIMIERZ 0:2
13 10.12.2022 16:35 CAR CENTER WROCŁAW – ELMARK ŻYCHLIN 2:1
14 10.12.2022 16:55 DELL ŁÓDŹ – VIATRIS 5:0
15 10.12.2022 17:10 NGK CERAMICS GLIWICE – ADIENT SKARBIMIERZ 3:0

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 CAR CENTER WROCŁAW 5 4 1 0 20 2 18 13
2 NGK CERAMICS GLIWICE 5 3 2 0 11 2 9 11
3 DELL ŁÓDŹ 5 3 1 1 11 5 6 10
4 ELMARK ŻYCHLIN 5 2 0 3 9 6 3 6
5 ADIENT SKARBIMIERZ 5 1 0 4 2 16 -14 3
6 VIATRIS 5 0 0 5 0 22 -22 0

Runda II

GRUPA I – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 08:45 AGROAS GRODKÓW (B3) – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) 2:0
2 11.12.2022 09:35 ADAMUS SZCZECIN (A1) – MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) 2:0
3 11.12.2022 10:25 ADAMUS SZCZECIN (A1) – AGROAS GRODKÓW (B3) 1:2

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 AGROAS GRODKÓW (B3) 2 2 0 0 4 1 3 6
2 ADAMUS SZCZECIN (A1) 2 1 0 1 3 2 1 3
3 MERCEDES-BENZ DUDA CARS POZNAŃ (D3) 2 0 0 2 0 4 -4 0

GRUPA II – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 09:10 POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) – DELL ŁÓDŹ (E3) 2:0
2 11.12.2022 10:00 VETREX TCZEW (B1) – DELL ŁÓDŹ (E3) 3:0
3 11.12.2022 10:50 VETREX TCZEW (B1) – POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) 3:0

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 VETREX TCZEW (B1) 2 2 0 0 6 0 6 6
2 POLPHARMA FOOTBALL TEAM (C3) 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 DELL ŁÓDŹ (E3) 2 0 0 2 0 5 -5 0

GRUPA III – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 11:15 FREEKIDS ZAWONIA (A2) – ELMARK ŻYCHLIN (E4) 4:3
2 11.12.2022 12:05 INVENIO QD (C1) – ELMARK ŻYCHLIN (E4) 3:1
3 11.12.2022 12:55 INVENIO QD (C1) – FREEKIDS ZAWONIA (A2) 1:2

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 FREEKIDS ZAWONIA (A2) 2 2 0 0 6 4 2 6
2 INVENIO QD (C1) 2 1 0 1 4 3 1 3
3 ELMARK ŻYCHLIN (E4) 2 0 0 2 4 7 -3 0

GRUPA IV – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń ul. Grunwaldzka 33/35

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 11:40 JTI GOSTKÓW (D2) – PGE GiEK KWB TURÓW (A3) 2:0
2 11.12.2022 12:30 OSTRÓDA YACHT (C2) – PGE GiEK KWB TURÓW (A3) 4:1
3 11.12.2022 13:20 OSTRÓDA YACHT (C2) – JTI GOSTKÓW (D2) 2:2

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 OSTRÓDA YACHT (C2) 2 1 1 0 6 3 3 4
2 JTI GOSTKÓW (D2) 2 1 1 0 4 2 2 4
3 PGE GiEK KWB TURÓW (A3) 2 0 0 2 1 6 -5 0

GRUPA V – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 08:45 SCHUMACHER WROCŁAW (B2) – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) 3:1
2 11.12.2022 09:35 CAR CENTER WROCŁAW (E1) – DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) 6:0
3 11.12.2022 10:25 CAR CENTER WROCŁAW (E1) – SCHUMACHER WROCŁAW (B2) 2:1

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 CAR CENTER WROCŁAW (E1) 2 2 0 0 8 1 7 6
2 SCHUMACHER WROCŁAW (B2) 2 1 0 1 4 3 1 3
3 DAN CAKE POLONIA CHRZANÓW (D4) 2 0 0 2 1 9 -8 0

GRUPA VI – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 09:10 NGK CERAMICS GLIWICE (E2) – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) 1:0
2 11.12.2022 10:00 CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) – NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) 3:2
3 11.12.2022 10:50 CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) – NGK CERAMICS GLIWICE (E2) 4:0

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 CRONIMET PL INOWROCŁAW (D1) 2 2 0 0 7 2 5 6
2 NGK CERAMICS GLIWICE (E2) 2 1 0 1 1 4 -3 3
3 NORDEA FUTSAL ŁÓDŹ (4m-ce/b.1) 2 0 0 2 2 4 -2 0

FINAŁ B (miejsca 19-26) – GRUPA X – Hala Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 11:10 PROCYON TEAM STARGARD (A5) – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) 1:2
2 11.12.2022 11:20 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) – VIATRIS (E6) 3:0
3 11.12.2022 11:30 OZE BIOMAR GDYNIA (D6) – GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) 2:1
4 11.12.2022 11:45 PROCYON TEAM STARGARD (A5) – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) 0:1
5 11.12.2022 12:25 VIATRIS (E6) – OZE BIOMAR GDYNIA (D6) 0:3
6 11.12.2022 12:35 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) – PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) 0:0
7 11.12.2022 13:15 VIATRIS (E6) – PROCYON TEAM STARGARD (A5) 0:3
8 11.12.2022 13:25 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) – OZE BIOMAR GDYNIA (D6) 0:0
9 11.12.2022 14:10 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) – VIATRIS (E6) 3:0
10 11.12.2022 14:20 OZE BIOMAR GDYNIA (D6) – PROCYON TEAM STARGARD (A5) 4:0

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 OZE BIOMAR GDYNIA (D6) 4 3 1 0 9 1 8 10
2 PGE GiEK ELEKTROWNIA TURÓW (B5) 4 2 2 0 4 0 4 8
3 GUSEPPE TEAM/DR. OETKER POLSKA (4m-ce/b.3) 4 2 1 1 6 3 3 7
4 PROCYON TEAM STARGARD (A5) 4 1 0 3 4 7 -3 3
5 VIATRIS (E6) 4 0 0 4 0 12 -12 0

FINAŁ B (miejsca 19-26) – GRUPA Y – Hala Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Termin Spotkanie Wynik
1 11.12.2022 11:55 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) 0:3
2 11.12.2022 12:10 ADIENT SKARBIMIERZ (E5) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) 0:1
3 11.12.2022 12:45 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – ADIENT SKARBIMIERZ (E5) 0:3
4 11.12.2022 13:00 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) 0:1
5 11.12.2022 13:40 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) – UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) 0:3
6 11.12.2022 13:55 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) – ADIENT SKARBIMIERZ (E5) 3:2

Tabela

Drużyna M Z R P Bz Bs Bilans Punkty
1 UNIBEP BIELSK PODLASKI (D5) 3 3 0 0 5 0 5 9
2 JOYNEXT OBORNIKI ŚLĄSKIE (C5) 3 2 0 1 6 3 3 6
3 ADIENT SKARBIMIERZ (E5) 3 1 0 2 5 4 1 3
4 ZAKŁADY MIĘSNE NOVE (4m-ce/b.2) 3 0 0 3 0 9 -9 0

Mecz o I miejsce w FINALE B  – Hala sportowa Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń ul. Św. Józefa 17

Mecz o I miejsce w FINALE B 2022.12.11 godz.14.35 OZE-BIOMAR GDYNIA UNIBEP BIELSK PODLASKI 1:3

FAZA FINAŁOWA – Hala sportowa ZSPS i VIII LO, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35

ĆWIERĆFINAŁ 1 2022.12.11 godz.13.50 CAR CENTER WROCŁAW VETREX TCZEW 5:3
ĆWIERĆFINAŁ 2 2022.12.11 godz.14.15 AGROAS GRODKÓW OSTRÓDA YACHT 2:0
ĆWIERĆFINAŁ 3 2022.12.11 godz.14.40 CRONIMET PL INOWROCŁAW k. 1:3 INVENIO QD 0:0
ĆWIERĆFINAŁ 4 2022.12.11 godz.15.05 JTI GOSTKÓW FREEKIDS ZAWONIA 0:2
1/2 FINAŁU 2022.12.11 godz.15.30 CAR CENTER WROCŁAW AGROAS GRODKÓW 4:1
1/2 FINAŁU 2022.12.11 godz.15.55 INVENIO QD FREEKIDS ZAWONIA 3:1
FINAŁ 2022.12.11 godz.16.25 CAR CENTER WROCŁAW INVENIO QD 4:0

NAJLEPSI ZAWODNICY W TURNIEJU

WYRÓŻNIENIA

Grzegorz Kazimierowicz – FREEKIDS ZAWONIA

Marcin Bałut – INVENIO QD

Paweł Ujas – CAR CENTER WROCŁAW

NAJLEPSZY STRZELEC

Przemysław Ujas – CAR CENTER WROCŁAW

NAJLEPSZY BRAMKARZ

Przemysław Porębski – AGROAS GRODKÓW

NAJLEPSZY PIŁKARZ

Mateusz Wroczyński – INVENIO QD