Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2022 r. w Toruniu.

Już po raz ósmy drużyny będą uczestniczyć w Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2022 r. w Toruniu.

Toruń, to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z niepowtarzalnym Ratuszem Staromiejskim, oraz doskonale zachowanymi zabytkami i wspaniałymi kamienicami.  Nadwiślańska panorama Torunia uznana została za jeden z „Siedmiu Cudów Polski”.

W ostatniej edycji turnieju, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa ADAMUS SZCZECIN, która w meczu finałowym pokonała reprezentację INVENIO QD. Trzecie miejsce ex aequo zajęły SINIAT PIŃCZÓW oraz MADOR SOSNOWIEC.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl