Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 17-18 września 2022 r. w Szczyrku.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Kolejna edycja odbędzie się w Szczyrku w dniach 17-18 września 2022 r.

W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się  w Zakopanem, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa PeBeKa Lubin, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Vetrex Tczew. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny Rekpol Turza Śląska i Huta Cynku Miasteczko Śląskie.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 sierpnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl