Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w X Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach VII Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w dniach 15-16 maja 2021 r. w Łodzi.

X edycja Mistrzostw Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej miała się odbyć w 2020r. Niestety, znany nam wszystkim powód nie pozwolił na rozegranie mistrzostw w planowanym terminie.

Miło nam jednak poinformować, że kolejna edycja mistrzostw odbędzie się w dniach 15-16 maja 2021r., a miejscem rozegrania zawodów będzie Łódź. Turniej odbędzie się w ramach VII Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej.

Mimo wielu przeciwności losu jakie dotknęły nas w 2020 roku, wierzymy iż X edycja Mistrzostw Polski, przyniesie uczestnikom wiele sportowych wrażeń, oraz niezapomnianych emocji.

W ostatniej edycji mistrzostw rozegranej w Kielcach, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Reckitt Benckiser Production, pokonując w meczu finałowym WZZ Herbapol Wrocław. Trzecie miejsce zajęła drużyna  Olimp Labs, a czwarte Gedeon Richter.

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

  • 16 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 35 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia do 12 kwietnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl