Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w X Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach XV Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, w dniach 18-19 września 2021 r. w Ustce.

Już po raz dziesiąty drużyny będą rywalizować o miano najlepszej ekipy w Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej. W ostatniej edycji turnieju, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Olimp Labs,  pokonując w meczu finałowym Polpharmę Football Team. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Adamus Szczecin, a czwarte Lek Novartis Stryków.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYS. ZŁ!!! *

* Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 sierpnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl