Zapraszamy do uczestnictwa w X Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2024 r. w Krakowie.

Już po raz dziesiąty drużyny będą uczestniczyć w Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Miejscem tegorocznej edycji turnieju będzie Kraków, zwany często grodem Kraka to magiczna stolica Małopolski i historyczna stolica Polski – tętniące serce naszego kraju uznawane za najpiękniejszy ośrodek miejski.

W ostatniej edycji turnieju, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Oknoplast Kraków, która w meczu finałowym pokonała reprezentację SMP Poland. Trzecie miejsce ex aequo zajęły Ramirent oraz Solidarność Volkswagen Polska.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób. Wspólne uprawianie sportu łączy ludzi i jest korzystne zarówno dla zatrudnionych jak i pracodawców. Co zyskuje pracownik grający w firmowej drużynie? Dobrą formę, integrację z innymi pracownikami, relaks, niezapomniane chwile, lepsze samopoczucie, rozrywkę. Co firmowa drużyna daje pracodawcy? Zadowolenie załogi, zdrowszych pracowników, większą efektywność zgranego zespołu, wizerunek firmy przyjaznej pracownikom, lojalność zespołu, lepsze relacje z pracownikami.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 maja 2024 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262  roman@almar-sport.pl

Gaspar Otok tel. 792 956 206  gaspar@almar-sport.pl