Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XII Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy, w dniach 24-25 września 2022 r. w Ustce.

Już po raz dwunasty drużyny będą rywalizować o miano najlepszej ekipy w Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej. Turniej będzie rozegrany w dwóch kategoriach: „OPEN” i „OLDBOY 35+”.

W ostatniej edycji mistrzostw, która odbyła się  w Rewalu, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Urzędu Gminy Kikół, wygrywając w finale z UM Sierpc. Trzecie miejsce wywalczyły drużyny Powiatu Kieleckiego oraz Urząd Miejski w Szubinie. W kategorii Oldboy 35+ , zwyciężyła reprezentacja Miasta Zielona Góra, pokonując w finale zawodników z Ziemi Pszczyńskiej. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Powiatu Wejherowskiego.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich samorządów, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYS. ZŁ!!! *

* Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl