Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach VII Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy, w dniach 19-20 czerwca 2021 r. w Zakopanem.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.  W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej. Kolejna edycja odbędzie się w Zakopanem w dniach 19-20 czerwca 2021 r.

W ostatniej edycji mistrzostw, które odbyły się  w Szczyrku, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Mostostal Siedlce, pokonując w meczu finałowym Pratt & Whitney Kalisz. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Aluplast  Poznań a czwarte Huta Cynku Miasteczko Śląskie.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!! *

*  Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 maja 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl