Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Firm Transportowych i Logistycznych (TSL) w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach VII Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w dniach 15-16 maja 2021 r. w Łodzi.

XIV edycja Mistrzostw Polski Firm Transportowych i Logistycznych (TSL) miała się odbyć w 2020r. Niestety, znany nam wszystkim powód nie pozwolił na rozegranie mistrzostw w planowanym terminie.
Miło nam jednak poinformować, że tegoroczna edycja mistrzostw odbędzie się w dniach 15-16 maja 2021r., a miejscem rozegrania zawodów będzie Łódź.
Mimo wielu przeciwności losu, wierzymy iż XIV edycja Mistrzostw Polski, przyniesie uczestnikom wiele sportowych wrażeń, oraz niezapomnianych emocji.

W ostatniej edycji mistrzostw rozegranej w Toruniu, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Francepol Zielona Góra, która w finale, po serii rzutów karnych pokonała zespół FM Logistic. Trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny Partnerspol Group i Optima Logistics Group.

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.
• 16 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.
Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 35 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia do 12 kwietnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl